Treść opublikowana przez matibati2
-
B6 DIVISION
Heja, mam pytanko jaki jest nr airbaga kierownicy 3-ramiennej z B7? Czy 4-ramienna i 3-ramienna ma tez sam nr i roznia sie tylko zaslepka w sensie wydrazeniami pod rodzaj kiery?
-
B6 DIVISION
Koledzy jaki jest nr airbaga kierownicy 3-ramiennej z B7? Czy 4-ramienna i 3-ramienna ma tez sam nr i roznia sie tylko zaslepka w sensie wydrazeniami pod rodzaj kiery?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
na moje oko bedzie obcieraćMoze byc, ale tylko przy duzym obciazeniu.
-
B6 DIVISION
No to masz olej ode mnie z firmy:decayed: U mnie jest główny magazyn repsola na pl i od nas są wysyłki i mam go też oczywiście najtaniej w pl:decayed:Ja biore z Rumii Tapnięte z SGS5 skąd byś nie brał towar wyjeżdża na cala Polskę ode mnie z magazynu:wink:Tapnięte z SGS5 Mozliwe, nastepnym razem zglosze sie do Ciebie. Ostatnio szukalem na wymiane i dlugo nie moglem znalezc.
-
B6 DIVISION
No to masz olej ode mnie z firmy:decayed: U mnie jest główny magazyn repsola na pl i od nas są wysyłki i mam go też oczywiście najtaniej w pl:decayed:Ja biore z Rumii Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
A ja Repsol i nie dam sie namowic na inny
-
B6 DIVISION
Jaki kolor?Sedan?
-
B6 DIVISION
Srajfon i tak bije konkurencje na glowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czesc koledzy, potrzebuje speca z vcdsem ktory wylaczylby mi EGRa.
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Czesc koledzy, potrzebuje speca z vcdsem ktory wylaczylby mi EGRa.
-
B6 DIVISION
Nie nerwoza. Wszystko juz jasne. Moze podmianka za blende?pod blache?Taa, ta na tyl chciales.
-
B6 DIVISION
Nie nerwoza. Wszystko juz jasne. Moze podmianka za blende?
-
B6 DIVISION
Nie nerwoza. Wszystko juz jasne.Moze podmianka za blende?
-
B6 DIVISION
same diody 50zł z wysyłką komplet.Przod i tyl?
-
B6 DIVISION
W jakiej cenie masz te ambiente? Same diody?
-
Siemianowy Golfik Gti
Gdzies tam chyba jednak drzemie w Tobie linia audi
-
B6 DIVISION
nie, albo na środku wprawiona, albo zderzak na gładko i z lewej strony na kątownikachJak chcesz mam ori blende us pod gladki przedni zderzak.
-
B6 DIVISION
Ta blende chcesz dac pod przedni zderzak?
-
B6 DIVISION
Chlopaki lustra od anglika sa te same co eu?
-
B6 DIVISION
Kumam tylko chcialbym to przeprowadzic. Mam juz ori uszczelki i zaslepki. Potrzebuje jedynie potwierdzenie czy to jak chce przeprowadzic cala operacje ma sens i czy zda egzamin. Mianowicie, wyciagam egr, moze tez kolektot i poddaje je gruntownemu czyszczeniu. Zakladam zpowrotem tylko juz bez rurki a zaslepionym egerem i kolektorem. Co potem? Tuner -> odrazu czy mozna z tym jezdzic narazie bez zmiany programu? Czy trzeba dodatkowo zaslepiac jakoes dwie rurki bo poczytalem troche i niektorzy to uskuteczniaja.
-
B6 DIVISION
To jak wyglada i co daje samo zaslepienie (wywalenie rurki miedzy egr-kolektot)? Potym tak czy siak trza sie spotkac z tjunerem ?
-
B6 DIVISION
Aa jak ten egr wylaczyc vagiem? Czy po zaslepieniu egr i kolektora trzeba jesCze jakies wezyki zaslepiac?
-
B8 TrOOOOp
Tzn? Wylicytowalem na alledrogo za smieszna kase.
-
B8 TrOOOOp
Spoko. Aa ludzie to kupuja?