Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Heja, mam pytanko jaki jest nr airbaga kierownicy 3-ramiennej z B7? Czy 4-ramienna i 3-ramienna ma tez sam nr i roznia sie tylko zaslepka w sensie wydrazeniami pod rodzaj kiery?
  2. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy jaki jest nr airbaga kierownicy 3-ramiennej z B7? Czy 4-ramienna i 3-ramienna ma tez sam nr i roznia sie tylko zaslepka w sensie wydrazeniami pod rodzaj kiery?
  3. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niet
  4. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na moje oko bedzie obcieraćMoze byc, ale tylko przy duzym obciazeniu.
  5. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to masz olej ode mnie z firmy:decayed: U mnie jest główny magazyn repsola na pl i od nas są wysyłki i mam go też oczywiście najtaniej w pl:decayed:Ja biore z Rumii Tapnięte z SGS5 skąd byś nie brał towar wyjeżdża na cala Polskę ode mnie z magazynu:wink:Tapnięte z SGS5 Mozliwe, nastepnym razem zglosze sie do Ciebie. Ostatnio szukalem na wymiane i dlugo nie moglem znalezc.
  6. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to masz olej ode mnie z firmy:decayed: U mnie jest główny magazyn repsola na pl i od nas są wysyłki i mam go też oczywiście najtaniej w pl:decayed:Ja biore z Rumii Tapnięte z SGS5
  7. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja Repsol i nie dam sie namowic na inny
  8. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaki kolor?Sedan?
  9. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Srajfon i tak bije konkurencje na glowe
  10. Czesc koledzy, potrzebuje speca z vcdsem ktory wylaczylby mi EGRa.
  11. Czesc koledzy, potrzebuje speca z vcdsem ktory wylaczylby mi EGRa.
  12. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie nerwoza. Wszystko juz jasne. Moze podmianka za blende?pod blache?Taa, ta na tyl chciales.
  13. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie nerwoza. Wszystko juz jasne. Moze podmianka za blende?
  14. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie nerwoza. Wszystko juz jasne.Moze podmianka za blende?
  15. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    same diody 50zł z wysyłką komplet.Przod i tyl?
  16. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W jakiej cenie masz te ambiente? Same diody?
  17. Gdzies tam chyba jednak drzemie w Tobie linia audi
  18. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie, albo na środku wprawiona, albo zderzak na gładko i z lewej strony na kątownikachJak chcesz mam ori blende us pod gladki przedni zderzak.
  19. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta blende chcesz dac pod przedni zderzak?
  20. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki lustra od anglika sa te same co eu?
  21. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kumam tylko chcialbym to przeprowadzic. Mam juz ori uszczelki i zaslepki. Potrzebuje jedynie potwierdzenie czy to jak chce przeprowadzic cala operacje ma sens i czy zda egzamin. Mianowicie, wyciagam egr, moze tez kolektot i poddaje je gruntownemu czyszczeniu. Zakladam zpowrotem tylko juz bez rurki a zaslepionym egerem i kolektorem. Co potem? Tuner -> odrazu czy mozna z tym jezdzic narazie bez zmiany programu? Czy trzeba dodatkowo zaslepiac jakoes dwie rurki bo poczytalem troche i niektorzy to uskuteczniaja.
  22. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jak wyglada i co daje samo zaslepienie (wywalenie rurki miedzy egr-kolektot)? Potym tak czy siak trza sie spotkac z tjunerem ?
  23. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aa jak ten egr wylaczyc vagiem? Czy po zaslepieniu egr i kolektora trzeba jesCze jakies wezyki zaslepiac?
  24. matibati2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tzn? Wylicytowalem na alledrogo za smieszna kase.
  25. matibati2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spoko. Aa ludzie to kupuja?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.