Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. A kanal 61? Czym kodujesz? Czym kodujesz? Sprobuj na tym kanale 62 wpisac 25
  5. Szkoda zachodu bylo z ASO. Mogles podpytac na forum to ktos by Ci ogarnal obok Ciebie.
  6. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. Licznik musisz przekodowac na kanale 62 chyba z wartosci 17 dac na 19.
  8. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tłuste
  9. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    To ktos wpada jutro? Ja bankowo jestem. Dzieki koledzy za spota. Bylo bardzo sympatycznie. Do zobaczenia na nastepnym
  11. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Wpadasz na spota czy poza granicsmi?
  14. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    45 na pewno. 43 jest chyba przy 17
  15. Tak, jak juz isc w takie tematy to po calosci
  16. To niezle, nie trzeba inwestowac w sprzeglo brd. Mowisz nie ori pompki tzn?
  17. Na kevlarowym awx do ilu nm wytrzyma?
  18. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak go wymyje to zejdzie ta gumowa powloka?
  19. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Spoko. W takim razie niedziela godz. 14 parking umarly avans?
  20. Wlasnie sie zastanawiam. Chcialbym miec porownanie jak to jezdzi na jednej i drugiej. Bardziej sklaniam sie ku 17 ale jak pozniej przyjdzie ochota na wiecej ?
  21. Z ciekawosci, moze bys kiedys wpadl na spota jakiegosc z piotrkiem rozamwialismy o Twojej furce bo tez na lato sie przymierzam do gtb.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.