Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. matibati2 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Moze lepiej niedziela
  2. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Czy jest ktos z Kutna kto tu zaglada? Mozd jakis spocik w tym pustym miescie?
  3. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. Alez nie ma sprawy, tak jak mówiłem jesteśmy po to żeby sobie pomagać wpadam na weekend do wawy odwiedzić przyjaciół , jesteś ? Może jakiś mały spocik ? :D Ostatnio malo bywam w Wawie, ale niedlugo gramy we Wrocku to sie odezwe Dzieki, ranty mam do zrobienia, ale jeszcze czas. Troche boje sie o to et (33) czy przy 19' nie bedzie obcierki. W takim razie czekam i zapraszam do przepięknego Wrocławia iii
  5. Niewiele się dzieje chociaż plany są na razie dopieszczam fabrykę i robię podstawy chociaż plany na mody są Aktualnie jest winter setup - pneumatyka wyciągnięta oraz wjechała zimowa 18" , air wraca na wiosnę ale jeśli się uda to już jako nowa inna zabudowa, jakby był ktoś chętny to może sprzedam cały zestaw air ride do b6. Kilka fotek z sezonu oraz kilka aktualnych zrobiłem też oil catch tank ale jeszcze nie zdążyłem zamontować : Powolutku, jak to mowia Czemu zabudowe zmieniasz, cos lepszego wleci? W koło moglbys zainwestowac, do mnie na lato wjechaly speedlin'y w 19x9, az nie moge doczekac kiedy zima weg
  6. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy zerknijcie na to http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301957-kiera-b7-mf-blad-airbag/?fromsearch=1 Rozebralem jeszcze wszystko raz i poskladalem i dalej blad airbaga
  9. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdzilem, wszystko ok. Moze problem tkwi w airbagu albo okablowaniu poduchy? Bo kiera po zakodowaniu hula.
  10. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie no pin 1 to pin1, w tej samej kolejnosci jak bylo. Ale co ten blad konkretnie oznacza?
  11. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyciagnalem dwa piny ze starej, wlozylem do nowej i podlaczylem do tasmy.
  12. Alez nie ma sprawy, tak jak mówiłem jesteśmy po to żeby sobie pomagać wpadam na weekend do wawy odwiedzić przyjaciół , jesteś ? Może jakiś mały spocik ? :D Ostatnio malo bywam w Wawie, ale niedlugo gramy we Wrocku to sie odezwe Dzieki, ranty mam do zrobienia, ale jeszcze czas. Troche boje sie o to et (33) czy przy 19' nie bedzie obcierki.
  13. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zmienilem. Wszystko jest jak powinno przynajmniej tak mi sie wydaje.
  14. Fajnie, ze wreszcie wpadles z tym egr walczylem dwa dni, ale bylo warto, zreszta dzieki za pomoc. Pozatym trzeba cos robic
  15. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mowisz o tym laczniku do tasmy?
  16. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy podlaczylem dzis kiere B7 mf i wyskakuje mi blad: 00588 - Airbag Igniter; Driver Side (N95) 001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON Kasuje ale po chwili znow powraca. Co to moze byc, tasma padnieta ?
  17. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z Nowym Rokiem
  18. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepszego chopy!
  19. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Balony.
  20. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez zglupialem :palm:
  21. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moze to rozwieje watpliwosci http://xarchiwum.pl/zderzak-audi-a4-tyl-tylny-05-08r-8e5-807-511-l-i1879479840.html
  22. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    B7 s4 tam chyba byly dwie wersje pod dwie rurki i podwojne.
  23. Mikolaj przyniosl maly gift:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.