Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Heh, male strzyzenenie mialo miejsce Byles w niedziele na tym KDKu? Byl ktos?
  2. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No wlasnie?
  4. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Troche sledze ostatnio temat. Oczywiscie nie mowimy tu o markach typu sagitar, antyre czy inne rackstony
  5. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie chyba nie warto dawać po 200 za używkę i lepiej kupić sprawdzonego chińczyka co? Zalezy co preferujesz. Ja stawiam na marke, niestety. Choc swiadomosc tego iz sa nowe napewno troche uspokaja. Trudny wybor a sam teraz przed takim stoje. Mam 6 opon tego samego modelu ale ciezko z nich wybrac 4 naprawde na sezon z drugiej strony nawet za chinczyki dac 1600 za nowki?!
  6. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W dobrej cenie to tylko chinskie itp., ktore mimo ze nowe to bardzo szybko sie koncza. Albo trzeba polozyc troche kasy za markowe opony i byc pewnym jakosci albo bawic sie w jednoroczne uzywki za mala kase, ale z tym tez roznie bywa.
  7. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pod quattro dalbym 235
  8. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    W taki razie trzeba znalezc inna miejscowke. Jakies propozycje?
  12. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Ja chetny, a i najzimniej to jutro chyba nie bedzie. Fajnie zeby towarzystwa troche wiecej wpadlo. Tak duzo chetnych i zdecydowanych bylo na pw ?
  13. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    In tacz
  14. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Przyszly tydzien bankowo jestem. Mam nadzieje ze wszyscy "chetni" tez sie pojawia. Dzien i godzine mozemy dostosowac zeby wszystkim pasowalo!
  15. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym całodniowym rezanku Melduje sie w czwartek we Wrocku Panie:wink:No to pięknie idziemy do spiża Bedziesz chcial w poatek wpasc na meczyk?Jak po 18 to pewnie Chyba o 18 gramy, na orbicie. Sam bys byl czy z towarzyszka ?
  16. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym całodniowym rezanku Melduje sie w czwartek we Wrocku Panie:wink: No to pięknie idziemy do spiża Bedziesz chcial w poatek wpasc na meczyk?
  17. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym całodniowym rezanku Melduje sie w czwartek we Wrocku Panie:wink:
  18. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sa z pierscieniem. Jakie masz felgi i rt?
  19. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz na mysli pierscien centrujacy?
  20. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam fajne dystanse pod to et gdybys chcial. H&r tyl 20mm przykrecany i 15 mm przod przelotowy.
  21. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mozesz, tylko z przodu bedzie tarlo przy 235, 245 i et 30. Z tylu jeszcze jak cie moge. Przod najlepiej et 35 a z tylu mozna sie pokusic o 30 ale przy pelnej furze bedzie na wybojach trzec babkowo.
  22. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tylu bedzie, z przodu tym bardziej, nawet 225 przy wiekszym obciazeniu.
  23. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy nr wzmocnienia zderzaka sline ten ktory mozna zaadaptowac pod zwykly nitami, ktos, cos?
  24. Wystarczylby vcds za 180
  25. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Jak tam koledzy, moze ta niedziela? Zapowiadaja ze bedzie cieplej Andrzeju zostales dzisiaj przyuwazony Ja sie wybieram, rezerwacje juz zaklepalem tylko nie wiem czy mi nic nie wypadnie. A coo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.