Treść opublikowana przez matibati2
-
B6 DIVISION
Wesolych i dobrze "wymodzonych" Swiat Wszystkim!!
-
Custom by Mateo
W jakim sensie?
-
[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III
To mysle ze mozesz pomyslec nawet nad wiekszym bo to twarde jest. To mysle ze mozesz pomyslec nawet nad wiekszym bo to twarde jest.
-
Custom by Mateo
Pewnie za tesknie, ale trzeba isc do przodu. Przyszedl czas na wieksze kolo, zobaczymy jak sie ma tych bedzie jezdzilo. Wygladaja fajnie, ale przy dobrze dopasowanych dystamsach. Pozatym sa troche uciazliwe z tym swoim et.
-
Custom by Mateo
Powiedzmy, mogloby byc ciut nizej ale przy tym dystansie to obcierka
-
[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III
Aa masz na gwincie?
-
[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III
Dobrze wygladaja na dystansie, ja mialem tyl 20mm i przod 15mm. Zobacz u mnie w watku jak to lezy. Gdybys chcial moge nawet komplet odsprzedac bo mi juz sie nie przydadza. pzdr
-
Custom by Mateo
Odswieze troche temat bo wpadlo przede wszystkim pare gratow, a i plany tez sie lekko pozmienialy Hebelki: Tu po regeneracji: Planowany montaż dopiero na wiosne wraz z zacnym letnim setupem W międzyczasie wyczyszczony i zaslepiony zostal EGR: Polecam wszystkim takie rozwiazanie, moze troche z tym brudnej roboty, ale autko zdecydowanie lepiej sie zbiera. Do Avusow wpadly dystane H&R; Przod 15 mm, tyl 20 mm Zimowa pora nowy letni felunek Speedline 19x9j ET 33:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Koledzy podpowiedzcie nr wtyczki do mikrofonu bt Somłan?
-
B6 DIVISION
promocję zrobił, 3 dni temu było po 150, śledzę go mniej więcej na bieżąco też go śledzę , z kąt on bierze te graty w takich ilościach to ja nie wiem I takim stanie. Wszystko prawie ideal
-
B6 DIVISION
w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję Haha mistrzowskie podejście Ja bym powiedzial "klasyk"
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth - podłączenie elektryczne
Kolego gdzie kupiles ten gotowy kabel? Pod concerta i rnsa bedzie sie roznil czy to samo?
-
Brak podswietlenia jednej diody w wlaczniku swiatel
Co moze byc przyczyna braku podswietlenia "kropki" pokretla wlacznika swiatel. Czy to spalona dioda czy raczej problem kabelkologi. Dodam ze wczesniej swiecila. Jest jakis sposob na wymiane tej diody czy trzeba wymieniac caly wlacznik? Tak to wyglada: http://imgur.com/WO6sosv
-
B6 DIVISION
Spojler nadkola. 3 dychy na alledrogo nowy.
-
B6 DIVISION
Ile? W elektryce?
-
B6 DIVISION
Podpowiedzcie koledzy bo musze miec jasnosc. Kupilem airbaga 3ramiennego o nr 8E0880201DE. Nie mam pewnosci czy to bankowo od kiery 3ramiennej czy tylko ktos podmienil zaslepke.
-
B6 DIVISION
Bielun już ją ujeżdża Jeszcze nie była ujeżdzana dopiero po 17 grudnia będę ją miętolił... jak chcesz mogę ci moją starą opierniczyć zaślepke z wytartym chromem na tej ramce wokół znaczka OOOO Heh, dzieki. Taka tez mam. Powiedz mi fla pewnosci jaki masz nr airbaga 3ramiennego.
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Wandej masz moze na sprzedaz jeszcze zaslepke kiery b7 3ramiennej?- B6 DIVISION
Ostatnio mialem przygode z niebieskim i pierwsze co pytal czy poduszka jest wylaczona przy czym dzidzia siedziala przodem do kierunku jazdy. Podobnie jest w stanach, tam nawet bez fotelika dziecko przewozone z przodu musi miec wylaczona poduszke.- B6 DIVISION
Dziecka w foteliku nigdy nie mozna wozic z przodu w foteliku bez znaczenia jakim jesli nie jest wylaczona poducha.- B6 DIVISION
8E0880201DE 4 ramienna 8E0880201DF 3 ramienna Dzieki, mam jednak pewne watpliwosci gdyz kupilem airbag, gosc w galerii wstawil fotki poduchy moim zdaniem 3-ramiennej http://imgur.com/wdoaHIVw opisie aukcji również opisal przedmiot jako poduszke do kierownicy 3-ramiennej jednak nr czesci podal 8E0880201DE i mam watpliwosci. Mozliwe ze ktos zalozyl zaslepke airbaga z 3-ramiennej do poduchy 4-ramiennej? Bedzie to ze sobą grało czy to raczej bubel?Na foto jest 3 ramienna, bardzo mozliwe ze ja sie jeblem bo podalem z banki Tez tak mysle ze 3-ramienna. Moze nr zle odczytal albo co? Aa jakie sa nr kierownicy multi 3-ramiennej z A4 b7 i 3-ramiennej z A6 c6 to sa te same czy sie roznia?- B6 DIVISION
8E0880201DE 4 ramienna 8E0880201DF 3 ramienna Dzieki, mam jednak pewne watpliwosci gdyz kupilem airbag, gosc w galerii wstawil fotki poduchy moim zdaniem 3-ramiennej http://imgur.com/wdoaHIV w opisie aukcji również opisal przedmiot jako poduszke do kierownicy 3-ramiennej jednak nr czesci podal 8E0880201DE i mam watpliwosci. Mozliwe ze ktos zalozyl zaslepke airbaga z 3-ramiennej do poduchy 4-ramiennej? Bedzie to ze sobą grało czy to raczej bubel?