Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. Mam 345 wiec wiem co jest grane tylko czy 360 albo nie wiem 390 to już lekka przesada?
  2. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raz kiedyś korzystałem z czegoś takiego, dodatkowo niby Eko bo wszystko na pare było czyszczone. Generalnie nawet okey, choć wydaje mi sie to trochę na robota na szybko. Plamy zostały, moze zapach trochę świeższy w aucie, ale z drugiej strony za 100 zeta czego to sie spodziewać.
  3. Czy to naprawdę robi taka różnice powyżej 320 ?
  4. Myśle ze z dwa centy dla et 45 i z centa dla 40
  5. Chcesz jeździć czy wyglądać?
  6. Ja był dał 2,3 i 2,2 jak na nasze drogi.
  7. Jeśli Ci zależy kup dystanse i sprawa z głowy.
  8. Aa tam, plukanie. Zawsze tak bedzie jeśli będziesz miał brudny filtr kabinowy.
  9. Kolego poszukaj zderzaka razem z czujkami. Zapewniam Cię ze nie będziesz stragany kupując w zestawie , a przy okazji moze jeszcze opchniesz swój za pare groszy. Wiercenie, szukanie uchwytów, dopasowywanie hmmm nie polecam.
  10. Uszczelki masz w zestawie z szyba jeśli chodzi o Piklingtona. Pozostałe firmy nie wiem jak jest, ale powinny być w standardzie jako element montażowy.
  11. Stały problem. Jeśli masz czas zdejmuje nadkole lewe, zalej woda zbiornik i zobacz gdzie cieknie. Na bank na zlaczeniu gornego zbiorniczka z dolnym. Wystarczy mocniej umiejscowic.
  12. Alko robi zamki pod haki holownicze. Na Twoim miejscu dałbym sie do ślusarza, zeby Ci dorobił. Ori napewno bedzie trudno dostać. Ja dostałem w komplecie.
  13. Odkrecasz od strony nadkola, wyjmujesz nadkole a pod nim masz śrubki od blotnika.
  14. Podnieś same drzwi na podnośniku to wskoczy razem z zawiasam na właściwe tory. Otwórz je, podłóż jakaś szmatkę i podnoś powoli zeby sie naprostowaly.
  15. Nadkola plastikowe podobno w oryginale występowały tylko w wersji S4, reszta to szmaciane
  16. Czy to warto? Poszukaj Pana Mietka jakiegoś to Ci to obszyje, a uważam, ze bedzie sie na tym znał. Kolega obszywal całe wnętrze paska b5 to zapłacił koło 700 zł za materiał i wykonanie.
  17. Kup te które są w tutorialu pierwszym. Nie baw sie tylko w żadne nity tylko na zwykle srubeczki da radę to zamontować. Tak mam u siebie. Pas przedni tez bez problemu przewiercisz małym wiertelkiem.
  18. Bedą pasować, różnica jest tylko 65 kg pomiędzy sedanem a avantem
  19. Jeśli masz pod regenerację to w Polsce tylko Nagengast. Żadnych Panów Mietków z garażu nie polecam. Naczytałem sie sporo i doświadczyłem sporo.
  20. Oddaj pod tokarke i problem z głowy. Najlepiej jednak zainwestuj w nowy gwint.
  21. Wymień cały plyn, odpowietrz cały zestaw hebli, a potem zobaczysz czy masz do d**y tarcze czy pompa siadła.
  22. Sprawdź pasek alternatora,on rownież ma swoje trzy grosze przy wspomsgsniu.
  23. matibati2 odpowiedział(a) na wiesgaj temat w 1.9TDI
    Jak bardzo zimno zawsze szarpie.
  24. Turbina do wymiany. Czyszczenie pomoże śle tylko na chwile.
  25. Zwykle jak nic, polecam poszukać od wersji B7 DTM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.