Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. Nowa tyl ile ma?
  2. Jaka jest minimalna wartosc dla tarczy 288 tyl ? Dla przodu 320 jest 28mm?
  3. co daje ten boost ?
  4. Okej, a czego mozna sie spodziewac po tym blue racing? Jesli jest lepszy to roznica w cenie tak naprawde jest niewielka. Ile wogole wchodzi do ukladu w b6?
  5. Koledzy jaki plyn lepiej zalac jesli chodzi o ate to typ200 czy blue racing czy moze cos polecacie innej firmy? Zastanawialem sie nad tym typ200 bo dev sprEdaje go do kazdego zestawu hamulcowego ale ten blue racing jest troche drozszy i zastanawia mnie czy faktycznie lepszy.
  6. Tylko pytanie dlaczego lekko potrafi sie podmiesc a pozniej opada.
  7. Koledzy nie mam za duzo czasu aby czytac caly watek jednak potrzebuje informacji. Jak wygladaly objawy zacierania sie wycieraczek ? Nie jest w stanie zdiagnozowac czy to faktycznie zatarte wycieraczki czy tez jakis problem z elektryka. Mianowicie na pozatku wolna chodzily ale po chwili potrafily sie rozruszac do normalnej predkosci. Dzis nawet nie drgnely po tygidniu nie uzywania. Podnasza sie co jakis czas o cm i wracaja po krotkiej chwili do polozenia wyjsciowego. Czy to problem z zatarciem czy np. elektromagnes nie laduje albo co?? Prosze o pilna pomoc bo mam jutro trase do zrobienia a nie wiem czy nie bedzie padalo ;(
  8. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do tego doszedlem juz powiem tak, zadna filozofia jak wiesz jak to zrobic. Wyszly wszystkie piny choc nie obylo sie bez strat. Dzieki chlopaki za pomoc.
  9. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zaraz obczaje. A czy bylbys tak umprzejmy i bys mi to zwizualizowal jakos na zdjeciu
  10. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mozesz mi to jakos jasniej nakreslic ? Gdzie wcisnac, co podwazyc.
  11. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja dalej nie wiem jak z tego powyciagac piny zeby nie uszkodzic kostki
  12. Ta sama.
  13. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, wystarczy zdjac nadkole. U mnie kiedys uciekal plyn przy zlaczce pomiedzy zbiorniczkami, moze tam najpierw sprawdz. Moze byc obluzowane zlacze.
  14. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fwd, http://www.kw-store.com/extras/docs/BBXQ/10210030-eah68610030.pdf
  15. Mam do zalozenia PDC na tyl i kupilem taka wiazke. Podobno kompletna od modulu do zegarow. Pytanie czy to napewno wiazka do tylnego parktronika czy od przedniego? A moze przod i tyl bo dosc sporo tych kabli i az dwie masy. Czy jest jakas roznica w wiazce sedana i avanta? ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------
  16. Na zacisku powinno byc 981/982 dla 345mm 971/972 dla 320mm
  17. Jak zdemontować osłonę ręcznego? Sama rączka zeszła bez problemu, ale osłony za Chiny nie moge ruszyć. Ciągnę do siebie z całych sił i nic. Nawet nie drgnie. Trzeba cos podważyć czy co? Help!
  18. Pewnie masz dynamiczny styl każdy
  19. Jak wolisz, ja kupiłem sam grill cały czarny z chromowanymi oooo. Zawsze możesz potem maznac same kolka.
  20. Z tylu maja szmaty a z przodu plastik?
  21. Kurczę ja sie zastanawiam, czy nie zrezygnować z AC bo co roku ciągną ode mnie ponad 2k z wariantem serwisowym i to przy max zniżkach. Nasze kochane polskie PZU.
  22. Olej czujnik spryskiwaczy i tak na nic sie nie zdaje. Zmasujesz instalacje i bedzie git.
  23. Nigdy nie wiadomo co kto przed Tobą grzebał. Zdejmij boczek, zobacz co jest nawet jeśli miał byś wymienić głośnik to nie jest wcale z tym duzo zachodu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.