Treść opublikowana przez matibati2
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Model
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nowa tyl ile ma?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jaka jest minimalna wartosc dla tarczy 288 tyl ? Dla przodu 320 jest 28mm?
-
Podłączenie Boost
co daje ten boost ?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jakiego masz weiteca?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Okej, a czego mozna sie spodziewac po tym blue racing? Jesli jest lepszy to roznica w cenie tak naprawde jest niewielka. Ile wogole wchodzi do ukladu w b6?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Koledzy jaki plyn lepiej zalac jesli chodzi o ate to typ200 czy blue racing czy moze cos polecacie innej firmy? Zastanawialem sie nad tym typ200 bo dev sprEdaje go do kazdego zestawu hamulcowego ale ten blue racing jest troche drozszy i zastanawia mnie czy faktycznie lepszy.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Tylko pytanie dlaczego lekko potrafi sie podmiesc a pozniej opada.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Koledzy nie mam za duzo czasu aby czytac caly watek jednak potrzebuje informacji. Jak wygladaly objawy zacierania sie wycieraczek ? Nie jest w stanie zdiagnozowac czy to faktycznie zatarte wycieraczki czy tez jakis problem z elektryka. Mianowicie na pozatku wolna chodzily ale po chwili potrafily sie rozruszac do normalnej predkosci. Dzis nawet nie drgnely po tygidniu nie uzywania. Podnasza sie co jakis czas o cm i wracaja po krotkiej chwili do polozenia wyjsciowego. Czy to problem z zatarciem czy np. elektromagnes nie laduje albo co?? Prosze o pilna pomoc bo mam jutro trase do zrobienia a nie wiem czy nie bedzie padalo ;(
-
B6 DIVISION
Do tego doszedlem juz powiem tak, zadna filozofia jak wiesz jak to zrobic. Wyszly wszystkie piny choc nie obylo sie bez strat. Dzieki chlopaki za pomoc.
-
B6 DIVISION
Zaraz obczaje. A czy bylbys tak umprzejmy i bys mi to zwizualizowal jakos na zdjeciu
-
B6 DIVISION
Mozesz mi to jakos jasniej nakreslic ? Gdzie wcisnac, co podwazyc.
-
B6 DIVISION
A ja dalej nie wiem jak z tego powyciagac piny zeby nie uszkodzic kostki
-
Hak sedan-avant
Ta sama.
-
B6 DIVISION
Tak, wystarczy zdjac nadkole. U mnie kiedys uciekal plyn przy zlaczce pomiedzy zbiorniczkami, moze tam najpierw sprawdz. Moze byc obluzowane zlacze.
-
B6 DIVISION
Fwd, http://www.kw-store.com/extras/docs/BBXQ/10210030-eah68610030.pdf
-
PDC przod czy tyl? Jaka to wiazka?
Mam do zalozenia PDC na tyl i kupilem taka wiazke. Podobno kompletna od modulu do zegarow. Pytanie czy to napewno wiazka do tylnego parktronika czy od przedniego? A moze przod i tyl bo dosc sporo tych kabli i az dwie masy. Czy jest jakas roznica w wiazce sedana i avanta? ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Na zacisku powinno byc 981/982 dla 345mm 971/972 dla 320mm
-
Jak zdemontować osłonę hamulca ręcznego?
Jak zdemontować osłonę ręcznego? Sama rączka zeszła bez problemu, ale osłony za Chiny nie moge ruszyć. Ciągnę do siebie z całych sił i nic. Nawet nie drgnie. Trzeba cos podważyć czy co? Help!
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pewnie masz dynamiczny styl każdy
-
przedni gril SWAP na czarny mat
Jak wolisz, ja kupiłem sam grill cały czarny z chromowanymi oooo. Zawsze możesz potem maznac same kolka.
-
wymiana nadkola
Z tylu maja szmaty a z przodu plastik?
-
Ceny waszych ubezpieczeń OC/AC w 2014 r.
Kurczę ja sie zastanawiam, czy nie zrezygnować z AC bo co roku ciągną ode mnie ponad 2k z wariantem serwisowym i to przy max zniżkach. Nasze kochane polskie PZU.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Olej czujnik spryskiwaczy i tak na nic sie nie zdaje. Zmasujesz instalacje i bedzie git.
-
Problem z włączającym/wyłączającym się głośnikiem
Nigdy nie wiadomo co kto przed Tobą grzebał. Zdejmij boczek, zobacz co jest nawet jeśli miał byś wymienić głośnik to nie jest wcale z tym duzo zachodu.