Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. matibati2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    3G low z polifta 500zł-800zł Tzn.? Po numerze czesci jak sprawdzalem to ne ebayu kosztuje ponad 1000€ http://m.ebay.de/itm?itemId=281437540732 Mozliwe to?
  2. matibati2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy, czy taki czytnik audi multimedia jest cos wart? Udalo mi sie go kupic za grosze i niewiem czy to da rade sprzedac czy moze jakos u siebie wykorzystac? http://www.directupload.net/file/d/3760/6ro63vx9_jpg.htm Nr czesci: 8r1035652d
  3. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podpowie ktos?
  4. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy, czy taki czytnik audi multimedia jest cos wart? Udalo mi sie go kupic za grosze i niewiem czy to da rade sprzedac czy moze jakos u siebie wykorzystac? http://www.directupload.net/file/d/3760/6ro63vx9_jpg.htm Nr czesci: 8r1035652d
  5. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Da sie wymienic ten plastik bez ruszania tunelu. Ten plastik jest zatrzasniety na 2 bolcach po lewej i prawej stronie. Sciagnij wpierw uchwyt skorzany. Pozniej wyciagnij gume oslaniajaca. I tam beda te bolce po lewj i prawej. Ok, podzialam. Dzieki
  6. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To sie zgadza. Chcialbym jednak sie dowiedziec jak zdjac sama oslone z wymontowanej juz dzwigni recxnego.
  7. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Da radę to wymienić a co masz porysowaną mocno ? Taa, kupilem ladna uzywke, a nie chce mi sie calego mechanizmu wymieniac. Trzeba tam cos powazyc, odkrecic? Zdjalem raczke, ale oslona ani rusz.
  8. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy, da rade zdemontowac plastik/oslone z hamulca recznego czy trzeba wymieniac cala dzwignie?
  9. matibati2 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Jaki jest nr kierownicy Multifunkcyjnej sline? Czy kiera z a4 b7 jest taka sama jak z a6 c6. Czy obie maja nr zaczynajacy sie 4F0?
  10. Koledzy jaki jest nr kierownicy sline z B7. Czy ta kiera ma ten sam nr co koera z a6 c6?
  11. Wiem, wiem. Z AndEiem poźniej trochę pogadaliśmy. Kurcze nie wiem jak wkleic te fotki normalnie, tylko tak dalo rade. Odnosnie lustra odezwe sie na pw.
  12. matibati2 opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Jako, że moja strona po modernizacji forum gdzieś przepadła, postanowiłem na nowo stworzyć profil z autkiem. Auto: Audi A4 B6 Sedan 02/2003 Silnik: AWX 1.9 TDI 131 KM Przebieg: po zakupie 156000, aktualnie 242000 Kolor: czarna perła W moich rekach od 04/2009 Wyposażenie zewnętrzne: Przedni zderzak s-line Tylny zderzak s-line Progi B7 DTM Grill pakiet schwarz Pakiet chrom Xenon Oświetlenie LED tab. rej. Automatycznie otwierana klapa bagażnika Wycieraczki aero PDC tył Zawieszenie: Zawieszenie gwintowane Weitec Hicon GT Wyposażenie wewnętrzne: 4x elektr. szyby, domykane z pilota Gałka S-line Pakiet światło Podgrzewane fotele Rolety drzwi oraz elektryczna roleta tylnej szyby Podłokietnik Pełny FIS Tempomat AIR BAG OFF pasażera Osłony filtra oraz zbiorników spryskiwaczy i servo Osłony silnika oraz skrzyni Bluetooth Q Lusterko fotochroom Plany: Stabilizatory RS4 Hamulce 320/288 (EST) Wydech downpipe plus dwie rury BRD plus Chip na 200KM Składane lusterka fotochrom plus pamięc Wewnętrzne lusterko fotochrom plus CLH (EST) PDC przód RNS-E Kierownica multi TT/B7 (EST) Kolorowy FIS Fotele Recaro plus pamięć Pakiet schowek Po zakupie: Avus III 18" Rial Daytona 19" Lowdaily 2014
  13. W piatek nie dam rady, najwyzej przyjade na to lowdaily, moze gdzies sie tam Was wychacze.
  14. Pytania mam dwa, chetnie bym wpadl na caly wekend ale raczej sie nie uda i wpadne napewno w sobote. Gdzie tam mozna bedzie Was zlapac oraz czy sa jakies zaproszenia, czy wystarczy ze naleze do klubu?
  15. Nie bedzie, tylko odwrotnie pasuje.
  16. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wtyczka jest pomiedzy wiatrakiem klimy a wentylatorem, od dolu
  17. Fsjna sprawa zobaczysz
  18. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W sedanie jest tutaj http://i1263.photobucket.com/albums/ii626/royclark/ParkingBuzzer.png http://www.kalmika.hu/audi_buzzer.jpg Dzieki wielkie. Juz myslalem ze bedzie lezal luzem
  19. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdejmowalem ja juz trzy razy i nigdzie tam nie wisze miejsca na glosniczek. Moglbys podeslac jakiegos pikczera?
  20. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy pomozcie, gdzie mocuje sie glosniczek pdc tyl w sedanie. Wiem ze gdzies pod polka tylna ale za chiny nie moge zlokalizowac wlasciwego placu
  21. AUDI A4 B7 SEDAN PÓŁKA TYLNA ROLETA (4339610162) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  22. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  23. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakie masz tam silowniki, u mnie troche lata po otwarciu.
  24. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Plastik kosztuje 140, szmaciane 120.
  25. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najlepiej gdyby mial wiertarke na stojaku jakims, zeby rowno szlo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.