Treść opublikowana przez matibati2
-
B8 TrOOOOp
3G low z polifta 500zł-800zł Tzn.? Po numerze czesci jak sprawdzalem to ne ebayu kosztuje ponad 1000€ http://m.ebay.de/itm?itemId=281437540732 Mozliwe to?
-
B8 TrOOOOp
Koledzy, czy taki czytnik audi multimedia jest cos wart? Udalo mi sie go kupic za grosze i niewiem czy to da rade sprzedac czy moze jakos u siebie wykorzystac? http://www.directupload.net/file/d/3760/6ro63vx9_jpg.htm Nr czesci: 8r1035652d
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Koledzy, czy taki czytnik audi multimedia jest cos wart? Udalo mi sie go kupic za grosze i niewiem czy to da rade sprzedac czy moze jakos u siebie wykorzystac? http://www.directupload.net/file/d/3760/6ro63vx9_jpg.htm Nr czesci: 8r1035652d
-
B6 DIVISION
Da sie wymienic ten plastik bez ruszania tunelu. Ten plastik jest zatrzasniety na 2 bolcach po lewej i prawej stronie. Sciagnij wpierw uchwyt skorzany. Pozniej wyciagnij gume oslaniajaca. I tam beda te bolce po lewj i prawej. Ok, podzialam. Dzieki
-
B6 DIVISION
To sie zgadza. Chcialbym jednak sie dowiedziec jak zdjac sama oslone z wymontowanej juz dzwigni recxnego.
-
B6 DIVISION
Da radę to wymienić a co masz porysowaną mocno ? Taa, kupilem ladna uzywke, a nie chce mi sie calego mechanizmu wymieniac. Trzeba tam cos powazyc, odkrecic? Zdjalem raczke, ale oslona ani rusz.
-
B6 DIVISION
Koledzy, da rade zdemontowac plastik/oslone z hamulca recznego czy trzeba wymieniac cala dzwignie?
-
Kierownica MF Sline
Jaki jest nr kierownicy Multifunkcyjnej sline? Czy kiera z a4 b7 jest taka sama jak z a6 c6. Czy obie maja nr zaczynajacy sie 4F0?
-
kierownica sline a4b7
Koledzy jaki jest nr kierownicy sline z B7. Czy ta kiera ma ten sam nr co koera z a6 c6?
-
Custom by Mateo
Wiem, wiem. Z AndEiem poźniej trochę pogadaliśmy. Kurcze nie wiem jak wkleic te fotki normalnie, tylko tak dalo rade. Odnosnie lustra odezwe sie na pw.
-
Custom by Mateo
Jako, że moja strona po modernizacji forum gdzieś przepadła, postanowiłem na nowo stworzyć profil z autkiem. Auto: Audi A4 B6 Sedan 02/2003 Silnik: AWX 1.9 TDI 131 KM Przebieg: po zakupie 156000, aktualnie 242000 Kolor: czarna perła W moich rekach od 04/2009 Wyposażenie zewnętrzne: Przedni zderzak s-line Tylny zderzak s-line Progi B7 DTM Grill pakiet schwarz Pakiet chrom Xenon Oświetlenie LED tab. rej. Automatycznie otwierana klapa bagażnika Wycieraczki aero PDC tył Zawieszenie: Zawieszenie gwintowane Weitec Hicon GT Wyposażenie wewnętrzne: 4x elektr. szyby, domykane z pilota Gałka S-line Pakiet światło Podgrzewane fotele Rolety drzwi oraz elektryczna roleta tylnej szyby Podłokietnik Pełny FIS Tempomat AIR BAG OFF pasażera Osłony filtra oraz zbiorników spryskiwaczy i servo Osłony silnika oraz skrzyni Bluetooth Q Lusterko fotochroom Plany: Stabilizatory RS4 Hamulce 320/288 (EST) Wydech downpipe plus dwie rury BRD plus Chip na 200KM Składane lusterka fotochrom plus pamięc Wewnętrzne lusterko fotochrom plus CLH (EST) PDC przód RNS-E Kierownica multi TT/B7 (EST) Kolorowy FIS Fotele Recaro plus pamięć Pakiet schowek Po zakupie: Avus III 18" Rial Daytona 19" Lowdaily 2014
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
W piatek nie dam rady, najwyzej przyjade na to lowdaily, moze gdzies sie tam Was wychacze.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Pytania mam dwa, chetnie bym wpadl na caly wekend ale raczej sie nie uda i wpadne napewno w sobote. Gdzie tam mozna bedzie Was zlapac oraz czy sa jakies zaproszenia, czy wystarczy ze naleze do klubu?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie bedzie, tylko odwrotnie pasuje.
-
B6 DIVISION
wtyczka jest pomiedzy wiatrakiem klimy a wentylatorem, od dolu
-
Roleta elektryczna sedan
Fsjna sprawa zobaczysz
-
B6 DIVISION
W sedanie jest tutaj http://i1263.photobucket.com/albums/ii626/royclark/ParkingBuzzer.png http://www.kalmika.hu/audi_buzzer.jpg Dzieki wielkie. Juz myslalem ze bedzie lezal luzem
-
B6 DIVISION
Zdejmowalem ja juz trzy razy i nigdzie tam nie wisze miejsca na glosniczek. Moglbys podeslac jakiegos pikczera?
-
B6 DIVISION
Koledzy pomozcie, gdzie mocuje sie glosniczek pdc tyl w sedanie. Wiem ze gdzies pod polka tylna ale za chiny nie moge zlokalizowac wlasciwego placu
-
Roleta elektryczna sedan
AUDI A4 B7 SEDAN PÓŁKA TYLNA ROLETA (4339610162) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
jakie masz tam silowniki, u mnie troche lata po otwarciu.- B6 DIVISION
Plastik kosztuje 140, szmaciane 120.- B6 DIVISION
najlepiej gdyby mial wiertarke na stojaku jakims, zeby rowno szlo - B6 DIVISION