Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba.
  2. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. matibati2 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    9 z przodu wchodzi, kwestia dopasowania wysokosci i osadzenia. Im wieksze et tym ciulowszy wyglad, dasz dystans nie masz pewnosci ze nie bedzie trzec. 10 z tylu tak jak mowisz dodatkowe odboje, ale to i tak szkoda opon
  4. matibati2 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Upchac wszytsko mozna, tylko jakim kosztem. Nawet przy naciagu 215 bedzie tarlo po naszych drogach. Jedynym ratunkiem jest naprawde twardy zawias.
  5. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. Czy sie oplaca, mam nadzieje ze tak. Porostu machne karne, a poza tym jest jeszcze sobotni wieczor aa?
  7. Nie mam wyboru. Trening mam do 19
  8. O ktorej startujesz? Ja startuje o 12 ze Starogardu Gd.Kurcze, ja dopiero o 20. Jedzie ktos jeszcze tak pozno?
  9. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pokaz mnie jak to wyglada. Na sprzedaz masz?
  10. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest pasta do chromu ,ja miałem ryskę na obwódce szyby i spolerowałem sonaxem do polerowania chromu i aluminium ,może i tobie by coś pomogło Mydlisz ze farba nie zejdzie?
  11. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy mozna te ryski jakos bezpiecznie usunac? Przez przypadek kluczami przejechalem
  12. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Proponuje Recaro Young Sport bardzo fajny, bezpoeczny wedlug testow, latwy w utzymaniu czystosci i prezencja tez niczego sobie. Model z tego roku wyglada profeska. U mnie maluchy w nich smigaja. Dobre jest tez to ze sa do konca gdzie maluch musi jezdzic w foteliku.
  14. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podaj prosze cene na pw za stelaz pasazera i te panele sterujace.
  17. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jozku pytam konkretnie o te fotele. Podejda te stelaze podnie p&p? Wiem ze miales jeszcze panel sterujacy z drzwi to tez pewnie bym potrzebowal no i wiazka ? Ale po co Ci panel sterujący w drzwi ? Chcesz założyć pamięć do nich ?Nie te boczny przy fotelu do syerowania nim, czy on jest odraz przy stelazu?
  18. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jozku pytam konkretnie o te fotele. Podejda te stelaze podnie p&p? Wiem ze miales jeszcze panel sterujacy z drzwi to tez pewnie bym potrzebowal no i wiazka ?
  19. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale pod fotele z a6 bedzie hulac. Chodzi mi o sporty.
  20. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Gdzie sa chetni? Pogoda powoli sie robi, niech sie cos ruszy w temacie, chlopaki
  21. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlasnie nie, przymierzam sie do kupna foteli z a6 c6 ale materialowych gdyz nie jestem zwolennikiem skory a tylko takie wiekszosci wystepuja w prlnej elektryce. Raz mi sie tragily kubelki elekt. ale znowu nie byly grzane. Te fotele z a6 to przez Ciebie Domino. Kombinuje i kombinuje
  22. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powaznie, jak to mniej wiecej wyglada. Powiedzmy ze mam fotel manual elektryczne ledzwia i komplet silniczkow z elektryki. Co potrzebuje jeszcze?
  23. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Duza jest rzezba z przerobirniem fotela manualnego na elektryczny? Czy wogole to jest mozliwe?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.