Treść opublikowana przez mosqitt
-
Problem z akumulatorem/alternatorem.
wymiana aku może nie pomóc jeśli alternator nie podaje odpowiedniego napięcia ładowania.
-
świecąca kontrolka AIRBAG po wymianie foteli
W takim razie zakładając że z poduszką jest wszystko ok, trzeba by się bliżej przyjrzeć tej żółtej wtyczce, zwłaszcza że jak wspomniałeś po ingerencji drucikiem na chwilę pomogło. Spróbuj bardzo dokładnie przeczyścić styki we wtyczce i gnieździe, może użyć dodatkowo jakiegoś preparatu do czyszczenia styków.
-
świecąca kontrolka AIRBAG po wymianie foteli
Nie pamiętam dokładnie ale poszukałem w necie i błąd powinien wyglądać tak: 01579 - Signal for Seat Occupied Sensor; Front Passenger Side (G128) Nie zauważyłem wcześniej że wkleiłeś już błędy z vaga, u Ciebie nic takiego nie występuję więc to ślepy zaułek. Pytanie czy tam gdzie idzie żółta wtyczka od poduchy po przekręceniu zapłonu pojawia się jakieś napięcie, może warto byłoby sprawdzić.
-
świecąca kontrolka AIRBAG po wymianie foteli
Nie wiem czy bardziej nie zakręcę, ale kiedyś w b7 miałem problem z kontrolką air baga i okazało się że problem tkwił w uszkodzonym czujniku tzw. czujnik zajęcia miejsca pasażera, jest to taka mata w siedzisku pasażera.
-
Komputer na części - gdzie kupować?
morele.net sam ostatnio zamawiałem parę rzeczy, duży wybór, ceny też w miarę ok.
-
zakup golfa IV 2.0 GTI ANGLIKA na czesci?? Opinie
ma spryskiwacze reflektorów? bo bym zakupił
-
Imitacja samopoziomowania - Moduł - Zapytanie
tutaj : samopoziom możesz zakupić
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
U mnie te szybkozłączki rozleciały się w trasie, a że nic innego nie było pod ręką, wszystko jest skręcone na takie opaski trzyma aż miło heheh
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Pytam ponieważ mam ARL zrobionego na 188KM i 410Nm, aktualnie ślizgów nie mam, ale próbuję oszacować koszty wrzucenia większego turbo tak aby 200KM pękło i wyszły ładne kreski.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
dejf, zrobię trochę off topic ale pytanie do Ciebie masz standardowe sprzęgło, dwumas, docisk z asz, czy coś innego?
-
Po wybiciu katalizatora w Audi A4 B5 1.9TDI AHU strasznie dymi
A jaki kolor ma ten dym? Pytam ponieważ byłem świadkiem jak po wycięciu kata autko zaczęło lekko kopcić na siwo, podregulowanie łopatek w turbinie rozwiązało problem. Ale z tego co widzę Ty masz 90KM, więc pewnie turbo bez VNT.
-
Kurs bezpiecznej jazdy samochodem
Również polecam SJS, parę lat temu byłem na dwóch etapach autem firmowym, kurs odbywał się w Poznaniu, na koniec prowadzący pozwolili się przejechać swoim 320konnym stikiem ;]
-
Kartka od niemieckiej policji pod wycieraczką
hmm, może i masz rację, w takim razie trochę mnie babeczki w hotelu wprowadziły w błąd, ale nie martw się z domu siłą Cię nie wyciągną z powodu tej kartki
-
Kartka od niemieckiej policji pod wycieraczką
A mi się wydaje że Waldsassener Straße chyba się łapie w strefę.
-
Kartka od niemieckiej policji pod wycieraczką
A miałeś na szybie Umweltplakette?
-
TDI ASV - słabo przyśpiesza
Dzięki Panowie za zainteresowanie.
-
TDI ASV - słabo przyśpiesza
Dobra, poprawka 10 i 11: Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76506.html Grupy: 010,010 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76507.html
-
TDI ASV - słabo przyśpiesza
możesz rozwinąć? jak to zrobić, robiłem wg. instrukcji.
-
TDI ASV - słabo przyśpiesza
Witam, Mam gorącą prośbę o pomoc, auto mojego staruszka, nie chce przyśpieszać, poza tym czasami jakby się dławiło przy przyśpieszaniu. Turbo pada? od czego zacząć? Błąd jaki się pojawił: Control Module Part Number: 038 906 018 FB Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0110SG 2167 Software Coding: 00005 Work Shop Code: WSC 06402 1 Fault Found: 17958 - Charge Pressure: Control Deviation P1550 - 35-00 - - BS: Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76444.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76445.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76446.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76447.html Dynamiczne: Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76448.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76449.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76450.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76451.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76452.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76453.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76454.html Normal: Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76455.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76456.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76457.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76458.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76459.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76460.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76461.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mosqitt_76462.html pzdr
-
Polecane opony letnie
Podpowiedzcie: Bridgestone ER300 Ecopia 205/55R16 91 V posiada rant ochronny czy nie? pzdr
-
[INNE] Bora ARL - ECUProject
Niestety, tylko przednia ośka :/
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
A jak wygląda sprawa z rejestracją obrazu w nocy?
-
[INNE] Bora ARL - ECUProject
Jeśli chodzi o grupowe to ceny wyglądały tak(nie wiem, czy się w najbliższym czasie nie zmienią): 1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł 2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł 3) 1,9tdi EDC16 -900zł 4) 2,0TDI EDC 16 -950zł 5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł 5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł 6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta 7) 1,8T-1200zł 8) 2,0tfsi-1400zł Tak robią 4x4, na stronie zresztą można zobaczyć jak to wygląda: http://www.ecuproject.pl/
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
Od siebie polecę http://gopro.com/cameras/hd-hero2-motorsports-edition/. Tylko cena
-
[INNE] Bora ARL - ECUProject
Trasa w dwie strony to trochę ponad 1000km, więc już coś będę wiedział :>