Treść opublikowana przez crazybutcher
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Chcę zakupić oliwę Motula Specific 5W40. Na allegro znalazłem taki olej i takiego sprzedawcę. Co myslicie? Kupowaliście już u tego sprzedawcy? http://allegro.pl/motul-specific-505-01-5w40-oryginal-francuski-i2290830156.html
-
[B6 AVF] buczenie z przodu po wjechaniu w dziurę
Problem z buczeniem rozwiązany. Tak jak podejrzewałem było to łożysko. Udałem się w końcu do mechanika, bo buczenie było już nie do wytrzymania i stwierdził, że padło właśnie łożysko. Wymieniłem, oczywiście razem z piastą - koszt 280 PLN i teraz jest wszystko w ok, nic nie buczy :>
-
[B6 AVF] buczenie z przodu po wjechaniu w dziurę
Witam Moja audiczka porusza się na kołach o rozmiarze 215/45/17 na prawie nowych oponach, jeździły jeden sezon. Ostatnio wjechałem prawym przednim kołem z prędkością ok. 50 - 60 km/h w zapadajacą się studzienkę i zaraz później usłyszałem szum z przodu samochodu. Zatrzymałem się i z felgą okazało się że wszystko ok. Kiedy ruszyłem szum znów się pojawił zaraz po ruszeniu i nasilał się jak przyspieszałem. W związku z tym nie przekraczałem 70 km/h. Po przejechaniu jakiś 3-4 km szum ustał i wszystko było tak jak poprzednio. Ostatnio ponownie wpadło mi się w niedużą dziurę i szum znów się pojawił z podobnymi objawami i znów ustał po przejechaniu paru kilometrów. Zauważyłem także, że szum ten pojawia się także po ostrym hamowaniu i oczywiście po paru kilosach znów znika. Mieliście może podobny przypadek? Co to może tak szumieć?
-
[B6 AVF] Dziwny odgłos silnika
Dokładnie mam taki odgłos jak na filmiku zamieszczonym w podanym wyżej temacie. Widzę, że temat rzeka (68 stron postow!!). Powoli się z nim zapoznam. Dziękuję za namierzenie problemu na forum, bo nie mogłem znaleźć nic w szukajce. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Dziwny odgłos silnika
Witam Niedawno zakupiłem Audi A4 Avant i zaniepokoił mnie pewien odgłos, który pojawia się w na niskich obrotach. Tzn. jak ruszam z jedynki i powoli dodaję gazu aż samochód osiągnie obroty około 1600 - 1900 i wtedy jak wysprzęglę i puszczę gaz żeby zmienić bieg na drugi to z silnika słyszę taki dziwny odgłos, niegłośny, coś jakby "pruuuchchch". Podobnie jest na dwójce i trójce. Natomiast jak podciągnę autko tak do 2500 obrotów i zmieniam bieg to odgłosu nie ma. Czy to jest normalny odgłos czy powinienem się czymś martwić?? Dodam, że zmieniłem ostatnio olej i wszystkie filtry i odgłos jest nadal. Do tej pory jeździłem Golfem IV 1,9 TDI z silnikiem 90 KM i nie było takiego odgłosu.
-
[ALL B6] Kasowanie inspekcji long life
Ja nie posiadam niestety VAGA i chciałem skasować inspekcję manualnie. Piszesz że serwis zapala się częsciej. A co ile km?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Piszę do Ciebie Dzik na priv ale niestety nie odpowiadasz. Chcę kupić Motul Specific 505.01 do mojego Audi A4 B6 1,9 TDI AVF 2003 r. i chciałem jeszcze wszystkie filtry tzn. oleju, powietrza, przeciwpyłowy i paliwa. Ile będzie mnie to kosztowało ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich maniaków audi Ja własnie mam zamiar zakupić furkę marki Audi i chcialem się troszkę rozejrzeć w temacie Pozdr.