Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
chyba nie
-
Spociki Łódzkie
ze 4 jak znam życie:P
-
Spociki Łódzkie
real i nie ma bata słońce świecie jest pięknie tylko musze poczekac aż sie smolu obudzi bo znow zapił i na spota raaczej chyba nie wpadnie ale moze ja wpadne po rmki do niego
-
Spociki Łódzkie
smolu poka fote jakąś tego radyjka i cene DJ jutro będe miał relingi i komplet uszczelek
-
Spociki Łódzkie
Misiek widziałem Cie o 15 w Zgierzu Dzisiaj dzień z Miśkiem hehe Ma ktoś tanie radyjko jakieś na CD do opchnięcia ? Dla koleżanki mej
-
Spociki Łódzkie
każdy robi tak jak mu się podoba każdego tuningu znajdą się zwolennicy i przeciwnicy:P
-
Spociki Łódzkie
Kłysiu jak tam furka hehe Co do zlotu pragnę zdementować aby jakieś auto miało defekt poprostu kolega kupił sobie furkę a my ją rozkręcaliśmy ponieważ lubimy to robić
-
Spociki Łódzkie
ja jade na port jak seba dj i reszta:P
-
Spociki Łódzkie
no i mega port i juz http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-malysz-kombi-relingi-dachowe-chrom-i2268550614.html#tabsAnchor ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- żeby kurde najmłodszy musiał takie decyzje podejmować
-
Spociki Łódzkie
czyli gdzie wkońcu?
-
Spociki Łódzkie
ok no to kupujem Seba wrzuce Ci link na priv to sie wypowiesz o tych chromach nie jest źle na dworzu tylko troche wieje:D
-
Spociki Łódzkie
zróbmy już ten real nie pada narazie więc nie ma tragedii nie w takie pogody się w sumie stało
-
Spociki Łódzkie
no ja i penguin też z tego co wiem Seba a wczoraj się śmiałeś z kumpla że wstał o 12:D ---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ---------- Seba chcesz to zamianke na relingi bo ja znalazłem chromy za 100 zł i nie wiem czy zamawiać
-
Spociki Łódzkie
a kto dzisiaj sie wybiera na zlota
-
Spociki Łódzkie
jak chcecie mnie rybka byle sie ktos wypowiedzial jeszcze
-
Spociki Łódzkie
oj wpadaj wieczorem sie uczyc nie bedziesz
-
Spociki Łódzkie
bo pada wieje i jest zimno? a rezta siedzi na forum i sie nie wypowie widze :
-
Spociki Łódzkie
to jakieś głosowanie czy cus? ---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ---------- bruno jazda na port wyniesie Cię 3 złote drożej
-
Spociki Łódzkie
na forum jak zawsze gdy ktos ma pytanie to olewka hehe Zlot to jest napewno tylko kto podejmie decyzje gdzie ?
-
Spociki Łódzkie
lukałem pogodę niestety się nie zanosi na wzwyżkę temperatury ani na rozpogodzenia ale ja standardowo tylko proponuję dostosuje sie do większości
-
Spociki Łódzkie
no to co dzisiaj porcik jednak Dajcie aukcje na której kupowaliście HID bo jakoś samemu nie mam wiary że wybiore działający sprzęt tym bardziej że na allegro ceny sa od 13 zł
-
Spociki Łódzkie
kurde jutro ma padac to co pewnie porta walimy? My kiedys wrocimy na nasze forum?
-
Spociki Łódzkie
i gdzie jutro spocimy ?
-
Spociki Łódzkie
no to port i c**j
-
Spociki Łódzkie
no to gdzie kurde wkońcu zimno jest chyba lepiej port 30 po sie zaczynam zbierać więc się określi mi tu prosze