Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
dobra to zróbmy tam gdzie zawsze jak będzie padać to przejedziemy do Portu i juz
-
Spociki Łódzkie
a gdzie są karty ?
-
Spociki Łódzkie
jest zlot jutro??
-
Spociki Łódzkie
siemka ludzie piątunio i wszystko jasne hehe
-
Spociki Łódzkie
to czym sie zajmujesz tym razem Kłysiu
-
Spociki Łódzkie
Sie postaral z tym banerkiem nie ma co:D ja narazie tylko na telefonie jestem i nawet na takim malym ekraniku widze ze konkretna kobieta z naszej laski na ten tydzien:D a co bedzie jak ja zobacze na normalnym monitorze hehe:D
-
Spociki Łódzkie
Chrissu postaram sie stawic tylko mam zajecia ale cos tam zakrece i powieksze konwoj:)
-
Spociki Łódzkie
Rozumiem ze na konwoj wszyscy chetni sa zaproszeni?
-
Spociki Łódzkie
siemka ludziska Widze że plan ślubno weselny opracowany w każdym detalu jest hehe
-
Spociki Łódzkie
Nie no nie zrobilem tego testu jeszcze bo odpalilem gre sobie a potem musialem spadac do roboty zrobie jak wroce:P
-
Spociki Łódzkie
siemka z rana wszystkim :hi: :hi: zaraz sobie też walne teścik Kłysiu no to trzymamy kciuki za nową robotę Ty to tak coś podejrzanie często zmieniasz te prace sobie A ja wczoraj cały dzień w komisach i powiem Wam że znaleźć auto dla kobieta to jest dla mnie rzecz prawie nieosiągalna
-
Spociki Łódzkie
Jak tam u Was w pracy? U mnie mega nuda wiec wskoczylem sobie do Was na forum hehe:) ale widze ze jakos malo postow dzisiaj powstalo chyba wszyscy zapracowani:)
-
Spociki Łódzkie
siemka ludzie już we wtorek ja to nie jade na ogólnopolski ponieważ dlatego że mam szkołę w każdy weekend no i się z licencjatem muszę wyrobić
-
Spociki Łódzkie
DJ nie no w sumie to żaden sensowny komentarz mi się nie nasuwa co do tego filmiku :D:D: najważniejsze że się dobrze skończyło
-
Spociki Łódzkie
witam z rana ekipę tydzień urlopu był a teraz trzeba siedzieć w robocie nie wiem czy jest szansa żebym wysiedział 8 godzin w fotelu chyba to znak że czas najwyższy zmienić pracę hehe
-
Spociki Łódzkie
no to jak tylu chętnych to też się pojawie
-
Spociki Łódzkie
witam z rana
-
Spociki Łódzkie
to już po ślubie? ale ten czas leci Chrissu wszystkiego najlepszego moja kobieta tak się wynudziła dzisiaj w aucie jak wracaliśmy że ciągle śpi hehe dobrze że wróciłem a tu ropa nie zdrożała
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich Powróciłem z wyprawy majówkowej:) mam nadzieje że nic ważnego mnie nie omineło hehe
-
Spociki Łódzkie
a ja powitam z rana Prezesa i całą bande z łodzi Kimi święte słowa Piątunio oł jeeee :D:D:D Ja jutro wyjeżdżam na tydzień także niestety:( Ciekawe czy w Gładyszowie też jest jakiś team :D:D
-
Spociki Łódzkie
dzięki dzięki foty już obczaiłem odrazu jak sie zalogowałem na forum
-
Spociki Łódzkie
Siemka wszystkim wkoncu mam neta i wracam do żywych :D filmik już skontruowany??
-
Spociki Łódzkie
nie no jestem:P ale chyba piatek wolny:P
-
Spociki Łódzkie
moge w piatek Ci podrzucic razem z dywanikami i lampami
-
Spociki Łódzkie
ja mam kilka płyt z tym ale zero gwarancji że działa