Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
siemka ludziska widzę większość ekipy jeszcze śpi
-
Spociki Łódzkie
no filmik bardzo fajny ujęcie pierwsza klasa i wcale nie takie trudne do zrobienia ale to wiecie trzeba poprostu wziąść kilka filmików i poskładać a na to trzeba dużo czasu i kogoś kto się zna na takich rzeczach P.S. ciągle rozkminiam jakie czarnule Wy na filmiku widzieliście:P aha no to teraz już wszystko rozumiem No i o to chodzi żeby spoty były przyjemnością a nie jedynym sensem życia (tutaj jak kilku ludzi co nie mają co robić zaczeło się mądrzyć to za nieprzyjeżdżanie na spoty chcieli zrywać naklejki z samochodów <lol>) dobra żegnam Was na dzisiaj już zajrze jeszcze jutro rano, ale generalnie to do spotu
-
Spociki Łódzkie
czarnule? aż musze jeszcze raz obejrzeć
-
Spociki Łódzkie
Ciężko Ci odpowiedzieć jesteśmy ekipą kumpli z osiedla i kumpli naszych kumpli a co robmy hm... większość tych normalnych stoi i patrzy jak Ci mniej normalni palą opony gdzie się da i ścigają się na dellu... Volvo które jest na filmiku miało wymienianą 6 razy skrzynie biegów hehe Mnie się znudziły rozmowy z ludźmi którzy myślą że są najszybsi w mieście i to ich jedyny cel w życiu, dlatego się zjawiłem tutaj ponieważ wierzę iż tutaj poznam ludzi którzy nie dosyćże znają się na autach to są poprostu spoko ludźmi, że może są organizowane jakieś wspólne wyjazdy z ekipą bo tutaj to hm... powiedzmy tak plany były piękne ale jak to często bywa zabrakło zarządzania w teamie i tak poprostu się spotykamy bo jesteśmy kumplami ale nic konkretnego nie robimy Kimi No wiesz tak odrazu hehe ja to muszę swoją kobietę najpierw odwieźć do domu przed spotem a nie przwozić jakieś inne hehe :D:D Ej jakie mamuchy? że na filmiku ? nie kapuje
-
Spociki Łódzkie
Napewno troche gardło jeszcze boli ale tylko jakaś zamieć by mnie powstrzymała od przyjazdu na spota tym bardziej że pogoda i temperatura nam sprzyja
-
Spociki Łódzkie
no to dobrze bo ostatnio miałem poznac klubowicza z Teo no i się rozchorowałem
-
Spociki Łódzkie
NLT to No Limits Team Kimi będziesz jutro ?
-
Spociki Łódzkie
No ja bym nagrał jakiś filmik hehe macie tutaj link do promo mojej ekipy to audi to moje przed zmianami wszelkimi
-
Spociki Łódzkie
a no ja nie wiem gdzie dlatego pytam w jakim miejscu z tego co kojarze to zawsze było pod realem:P ale ja się oczywiście dostosuje do wszystkich zmian jako forumowicz z małym doświadczeniem
-
Spociki Łódzkie
widze ze wszyscy zadowoleni po osatniej nocy hehe w akim razie do jutra do 18 na pasażu ?
-
Spociki Łódzkie
Wszystkiego najepszego w nowym roku Czy jutro jest spocik noworoczny
-
Spociki Łódzkie
Sorry chopaki że się nie pojawiłem ale dostałem gorączki i leże w łóżku generalnie, się wyleczę to na następnym spocie bede na 99%... Co do imion to fakt jak zapamiętacie imie Bartek to z ponad połową ekipy się już dogadasz:D:D:D A ta akcja z tymi sankami to fajny pomysł był hehe :D:D
-
Spociki Łódzkie
no to do potem
-
Spociki Łódzkie
drifterze z przednim napędem to jest to :D:D bmw każdy umie polecieć bokiem hehe :D:D no to chyba trzeba zatankować jednak
-
Spociki Łódzkie
o no no dokładnie wtedy :D:D mam nadzieje że dzisiaj nie będzie tak jak ostatnio :D:D
-
Spociki Łódzkie
juz kiedys raz byłem :D ale widze ze teraz wogole inna ekipa jest:D
-
Spociki Łódzkie
i tak mam nawigacje wiec mnie nei zgubicie
-
Spociki Łódzkie
aha czyli widze bez zmian pasaz 18
-
Spociki Łódzkie
a to gdzie spocimy tak wogóle ? pytanie mam czy wstęp mają tylko audi? bo może zabiore znajomych z NLTeam jak można Kimi jak chcesz to wpadne dzisiaj na spot to zobaczysz które to
-
Spociki Łódzkie
Ramki nie zając nie uciekną hehe :D
-
Spociki Łódzkie
odkad kupilem felgii to na strzeżonym ale praktycznie tylko na noc mam reklamę na tych małych szybach z tyłu może to Ci się rzuciło w oczy hehe a jaka cena za ramki ?to nie trzeba być klubowiczem żeby takie zakupić? kiedyś czytałem regulamin nawet jak się stać klubowiczem to się załamałem i odpuścilem
-
Spociki Łódzkie
nie mam klubowych zadnych gadżetów niestety mam naklejke NLTeam srebrne a4 przyciemnione szyby, tłumik wymieniony, co tam jeszcze na lato 18 cali, zrobione audio więc mozesz słyszałeś jeśli nie widziałeś najbrudniejsze audi na teofilowie to moje :D:D Właśnie że nie porosły bo trzeba było jeść z umiarem hehe żeby nie umierać po świętach z przejedzenia:D
-
Spociki Łódzkie
dokladnie tak
-
Spociki Łódzkie
to tak jak ja :D:D ja mieszkam na aleksandrowskiej blisko kościoła :D:D
-
Spociki Łódzkie
Witam hehe nawet nie wiedziałem że na Teo są klubowicze:D