-
Ustawienie przednich amortyzatorów
Dzieki ale juz przod zalozony , obylo sie bez problemow. Jutro tyl, ale narazie
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
U mnie sa ladnie spasowane te taleze ale mozna nimi obracac , jutro biore sie za wymiane calego zawieszenie wiec dam znac jak poszlo. Przod wymieniony, czas na browarek
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
550£ za cztery sztuki
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
Bede zakladal bilstein b8 ,a jezeli chodzi o oslony i odboje to zakladam stare rozumiem? Bo w nowym komplecie przyszly tylko amorki z "amelyniowymi" talezami.
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
Czyli nie powinno byc problemu ? Mam tu ksiazke A4 i tam sa pokazane jakies katy ustawienie dolnego mocowania sprezyny i to mnie wlasnie ciekawi
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
Witam Bede wymienial przednie amortyzatory i problem polega na tym ze nie posiadam urzadzenia do ustawienia prawidlowego kata do poprawnego montazu . Czy jest mozliwosc ustawienia amorkow bez tego urzadzenia? Z gory dziekuje za podpowiedzi
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
moja zona jak widzi logo to od razu mowi ze zaraz cos bede kupowal - nie wiem dlaczego tak mysli
-
co wymienic przy wymianie rozrządu
Witam , oszczedzasz - doplacasz ja bym nie oszczedzal i wymienil wszystko na ori
-
Prośba o głosy :))
poszlo
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Wielkie dzieki.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
tzn. wiem ze mozna , i mam zamiar to zrobic tylko potrzebyje kompletne numery czesci a w tym linku to bylo. Jest ten link w temacie zawieszenie ale nie dziala.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam , sorki ze z inne beczki , ale szukam i nie moge znalezc tego tematu , czy ma ktos linka do tematu - stabilizator od RS4 w B6. Wielkie dzieki .
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ja sprezyny kupilem przez internet i kazde maja swoja dedykacjie wiec musisz dokladnie sprawdzic i bedzie gralo . Autko siedzi rowno i wyglada super.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam - najlepiej H&R -35 , ja mam na normalnych amorkach narazie . Autko wyglada super na 18" i prowadzi sie idealnie.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam , tak sie podlacze pod temat . Przy sprezynach H&R -35 i standardowych amorkach odboje zostaja takie same czy trzeba zakladac od innej wersji ?? Zgory dziekuje za pomoc