Treść opublikowana przez bartikol78
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
Dzieki ale juz przod zalozony , obylo sie bez problemow. Jutro tyl, ale narazie
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
U mnie sa ladnie spasowane te taleze ale mozna nimi obracac , jutro biore sie za wymiane calego zawieszenie wiec dam znac jak poszlo. Przod wymieniony, czas na browarek
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
550£ za cztery sztuki
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
Bede zakladal bilstein b8 ,a jezeli chodzi o oslony i odboje to zakladam stare rozumiem? Bo w nowym komplecie przyszly tylko amorki z "amelyniowymi" talezami.
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
Czyli nie powinno byc problemu ? Mam tu ksiazke A4 i tam sa pokazane jakies katy ustawienie dolnego mocowania sprezyny i to mnie wlasnie ciekawi
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
Witam Bede wymienial przednie amortyzatory i problem polega na tym ze nie posiadam urzadzenia do ustawienia prawidlowego kata do poprawnego montazu . Czy jest mozliwosc ustawienia amorkow bez tego urzadzenia? Z gory dziekuje za podpowiedzi
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
moja zona jak widzi logo to od razu mowi ze zaraz cos bede kupowal - nie wiem dlaczego tak mysli
-
co wymienic przy wymianie rozrządu
Witam , oszczedzasz - doplacasz ja bym nie oszczedzal i wymienil wszystko na ori
-
Prośba o głosy :))
poszlo
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Wielkie dzieki.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
tzn. wiem ze mozna , i mam zamiar to zrobic tylko potrzebyje kompletne numery czesci a w tym linku to bylo. Jest ten link w temacie zawieszenie ale nie dziala.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam , sorki ze z inne beczki , ale szukam i nie moge znalezc tego tematu , czy ma ktos linka do tematu - stabilizator od RS4 w B6. Wielkie dzieki .
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ja sprezyny kupilem przez internet i kazde maja swoja dedykacjie wiec musisz dokladnie sprawdzic i bedzie gralo . Autko siedzi rowno i wyglada super.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam - najlepiej H&R -35 , ja mam na normalnych amorkach narazie . Autko wyglada super na 18" i prowadzi sie idealnie.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam , tak sie podlacze pod temat . Przy sprezynach H&R -35 i standardowych amorkach odboje zostaja takie same czy trzeba zakladac od innej wersji ?? Zgory dziekuje za pomoc
-
[B6 AWX] Wymiana sprzęgła - narzędzia
no to tez mam zamiar wymienic , dzieki
-
[B6 AWX] Wymiana sprzęgła - narzędzia
Witam wszystkich , w weekend zabieram sie za wymiane sprzegla i dwumasu , mam pytanko czy potrzbyje jakies specjalistyczne " narzedzia - klucze " przy wymianie - nie chcial bym utknac w trakcie wymiany z powodu braku jakiegos dziwnego narzedzia jakie jest naprzyklad potrzebne przy wymianie sprzegielka alternatora , oczywiscie przy wymianie zrobie pare fotek . Z gory dziekuje
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
popieram kolege
-
[ALL B6] Niepokojące dźwięki pod maską-nagranie-!!
Witam , wlasnie mam ten sam problem - zdiagnozowane zostalo sprzeglo alternatora , dzwiek byl tylko na wolnych obrotach i prz skreconych kolach w prawo lub lewo.
-
[ A4 B6 i A2 ] Brak podswietlenia w CONCERT II
Witam wszystkich serdecznie , moj problem dotyczy A4 i A2 - mianowicie , posiadalem radyjko concert II w mojej a4 i zamienilem je na concert III , po wymianie , concert II wlozylem do A2 z systemem BOSE i wszystko by bylo wporzadku zeby nie podswietlenie radia -nie dziala po podlaczeniu do instalacji w A2 (nie wylacza sie po wycjagnieciu kluczyka ze stacyjki i jak jest wlaczone to gra tylko przez 1 godzinke) Czy wiecie moze jaki kabelek trzeba "zamienic" , "podlaczyc" i gdzie zeby to choelrstwo sie dzialalo poprawnie. Z gory dziekuje za pomoc
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Ja tez mam podobny dzwiek w AWX-sie i zdecydowanie jak sie sciagnie filtr powietrzato ten dzwiek dochodzi z turbiny,przeszukalem prawie cale forum na ten temat i wszystko co znalazem wskazuje na turbine lub jej osprzet np.zawor N75 ,podobno po jego wymianie wszytsko mija ale ja osobiscie jeszcze tego nie zrobilem
-
[B5 1Z] Czyszczenie kolektora dolotowego
Witam ,wlasnie sie wczoraj za to zabralem i moge napisac ze dobrym srodkem do czyszczenie tego syfu jest plyn do czyszczenie hamulcow i sprzegla firmy "WYNNS"
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam wszystkich , aktualnie posiadam 1.9 AWX Avant - 1BA/0YK/OJH - i chcialbym obnizyc i usztywnic zawieszenie na 1BV wlacznie z amorkami do 1BV do tego stabilizatory od RS 4 B7, mam pytanko czy wszytsko bedzie pasowac i czy jeszcze trzeba cos zmieniac w moim aktualnym zawieszeniu zeby wszytsko pracowalo jak nalezy SPREZYNY PRZOD 8E0411105CG AMORKI PRZOD 8E0413031CN SPRZEZYNY TYL 8E0511115DL AMORKI TYL 8E0513033N (8E0513036AL) Z gory dziekuje za pomoc
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Siemka ,sprawdz na niemieckim "ebay", fajnie wygladaja te ledy
-
[ALL] DVD 2 din do audi
Witam co myslicie na temat tego urzadzenia , czy ktos juz montowal cos takiego i jak to gra ? http://cgi.ebay.co.uk/BN-7-2-Din-Car-DVD-GPS-BT-Player-AUDI-A3-/260498553896?cmd=ViewItem&pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems&hash=item3ca6ec7c28#ht_4574wt_881 wielkie dzieki