-
-
Syrena alarmu
Witam czy ktoś może zamieniał kwadratową syrenę 8L0951605 na tą wersję podłużną 8L0951605A. Czy one są zamienne? Z góry dzięki
-
Nie wygasza komputerów
Temat do zamknięcia. Po długiej walce znalazłem sprawcę zamieszania, był to zamek drzwi kierowcy. Wystarczyło odpiąć wtyczkę od komputera w drzwiach i wszystko wracało do normy. Tak więc wymiana zamka rozwiązała problem. Co ważne, odczyty z modułu komfortu, krańcówek zamka były poprawne i nie da się tak zdiagnozować. Może się jeszcze komuś przyda.
-
Nie wygasza komputerów
Witam pacjent: A4 B6 19 TDI AWX 2001 korby, alarm, tempomat, duży fis mam problem ze zwiększonym poborem prądu. Samochód nie wygasza elektroniki. Pobór na zamkniętym około 0,7A. Migający trójkąt awaryjnych. Wcześniej zdarzały się takie sytuację, ale wystarczyło wykasować błędy i było po sprawie. W tym przypadku nie ma istotnych błędów. Standardowa procedura na wyjmowanie bezpieczników nie działa, pobór jest cały czas. Co istotne potrafi się sam naprawić, niestety sam też się psuje. W pewnym momencie poddałem się i zaprowadziłem do elektronika. Facet zmarnował trzy dni i też rozłożył ręce. Wskazał podejrzanego - moduł komfortu. Nie mając żadnych pomysłów kupiłem ten moduł i w sobotę założyłem. Wielka radość, po zakodowaniu. trójkąt zgasł ogłosiłem zwycięstwo. Radość trwała do niedzieli. Po otwarciu drzwi usterka powróciła. Próbowałem jeszcze walczyć, zakodowałem moduł na 0, przekodowałem na stany- bez blokowania zamków, powalczyłem z diagnozą i koniec, nie mam pomysłów, nie mam pojęcia jak to ugryźć. Czy ktoś miałby pomysł jak to rozwiązać? Jakąś "zahaczkę" czego by się przyczepić...
-
[B6 AWX] Elektryka lusterek, Kilka pytań na temat Niuni
Witam kiedy częściowo umarła mi elektryka drzwi, okazało się, że problem leży w tej wtyczce z wajchą w boczku (chyba niebieska) brak styku. Pomógł WD plus kilkukrotne zapinanie i odpinanie "czyszczące". te same wtyczki są w zegarach i ten sam problem i to samo rozwiązanie... pozdrawiam
-
[B5 AFN] Zgasł pod czas jazdy, nie odpala
Witam pasek może być na miejscu,może ładnie wyglądać i być naciągnięty .... jedynie ścięte zęby nie pozwolą mu się obracać. trzeba sprawdzić w dwie osoby. Jedna kręci, druga patrzy. U znajomego był ten motyw, za pierwszym razem ciężko się kapnąć.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jak dotąd [b2 YP] ->[b4 ABK] Czas na zmiany ???[b6 ...] pozdrawiam
anonime007
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta