Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

anonime007

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez anonime007

  1. anonime007 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam czy ktoś może zamieniał kwadratową syrenę 8L0951605 na tą wersję podłużną 8L0951605A. Czy one są zamienne? Z góry dzięki
  2. Temat do zamknięcia. Po długiej walce znalazłem sprawcę zamieszania, był to zamek drzwi kierowcy. Wystarczyło odpiąć wtyczkę od komputera w drzwiach i wszystko wracało do normy. Tak więc wymiana zamka rozwiązała problem. Co ważne, odczyty z modułu komfortu, krańcówek zamka były poprawne i nie da się tak zdiagnozować. Może się jeszcze komuś przyda.
  3. Witam pacjent: A4 B6 19 TDI AWX 2001 korby, alarm, tempomat, duży fis mam problem ze zwiększonym poborem prądu. Samochód nie wygasza elektroniki. Pobór na zamkniętym około 0,7A. Migający trójkąt awaryjnych. Wcześniej zdarzały się takie sytuację, ale wystarczyło wykasować błędy i było po sprawie. W tym przypadku nie ma istotnych błędów. Standardowa procedura na wyjmowanie bezpieczników nie działa, pobór jest cały czas. Co istotne potrafi się sam naprawić, niestety sam też się psuje. W pewnym momencie poddałem się i zaprowadziłem do elektronika. Facet zmarnował trzy dni i też rozłożył ręce. Wskazał podejrzanego - moduł komfortu. Nie mając żadnych pomysłów kupiłem ten moduł i w sobotę założyłem. Wielka radość, po zakodowaniu. trójkąt zgasł ogłosiłem zwycięstwo. Radość trwała do niedzieli. Po otwarciu drzwi usterka powróciła. Próbowałem jeszcze walczyć, zakodowałem moduł na 0, przekodowałem na stany- bez blokowania zamków, powalczyłem z diagnozą i koniec, nie mam pomysłów, nie mam pojęcia jak to ugryźć. Czy ktoś miałby pomysł jak to rozwiązać? Jakąś "zahaczkę" czego by się przyczepić...
  4. Witam kiedy częściowo umarła mi elektryka drzwi, okazało się, że problem leży w tej wtyczce z wajchą w boczku (chyba niebieska) brak styku. Pomógł WD plus kilkukrotne zapinanie i odpinanie "czyszczące". te same wtyczki są w zegarach i ten sam problem i to samo rozwiązanie... pozdrawiam
  5. Witam pasek może być na miejscu,może ładnie wyglądać i być naciągnięty .... jedynie ścięte zęby nie pozwolą mu się obracać. trzeba sprawdzić w dwie osoby. Jedna kręci, druga patrzy. U znajomego był ten motyw, za pierwszym razem ciężko się kapnąć.
  6. Witam Jak dotąd [b2 YP] ->[b4 ABK] Czas na zmiany ???[b6 ...] pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.