Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Papec1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Papec1

  1. Nie nie myslalem mam 130 KM obecnie podniesione softem ze 110 KM takze chipsiki z allegro odpadaja.
  2. BV - zwiekszenie chwilowe momentu obrotowego. Czyli turbinka moze ladowac max 3 barow ( albo 30psi ) standardowo okolo 2 barow chyba. Ta wersja rozni sie od recznych dodatkowym podlaczeniem do kanalu IC bodajze dolnego weza chyba ma to zabezpieczac przed zbyt duzym przeladowaniem ( nie wiem czy sformulowalem to porawnie).TO moja wiedza ale jak pisalem wczesniej jesli ktos moglby powiedziec gdzie to ustrojstwo sie wpina bylbym wdzieczny i nie chodzi mi o opinie dobre zle wywal to. Z gory dzieki
  3. Witam Mam pytanie gdzie dokladnie powinno sie zamontowac http://www.3barracing.com/product_8.htm .Jestem 100% no moze 50% laikiem i naprawde niemma pojecia gdzie to wsadzic. NIe chodzi mi tu o opinie dobre zle do d...... Dzieki za odzew.
  4. Witam Wiem ze temat tej magicznej kontrolki na desce przerabiany byl 1000 razy. Niestety nie znalazlem zadnej odp na problem ktory wystapil u mnie. Sparwa wyglada tak kilka dni temu urwal sie uklad wydechowy tuz za katalizatorem , niunia jechala dalej calkiem dobrze ( troche glosniej ) i ta magiczna lampka zaczela do mie mrugac , przyjolem to za zecz normalna wydech nieszczelny w calym tego slowa znazeniu turbine slysze jak zasysa powietrze po przyspieszeniui i zdjeciu nogi z gazu. Mechanik okazalo sie ze tylko sie rozkrecily poloczenia i jest mala dziurka w kacie. Pospawane poskrecane wszysko ok samochodzik smiga jak nigdy wchodzi na obroty przyspiesza zapala bez problemow bez wzgledu na temperature pali w normie a ona ciagle mryga. Pytanie czy powinienem podpiac vaga i wykasowac bledy o ile sa ???? Czy powinno wszystko wrocic samo do normy po naprawie a to mruganie oznacza inne klopoty ( wiem ze w TDI jest to odpowiednik check engine). Dzieki za rady i odp. Pozdro
  5. bylo juz na forum walkowane kilka razy poszukaj w wyszukiwarce :biggrin:
  6. czujki nie reaguje na stukanie i pukanie a na pilpicie nie mam zadnej diody takze odpuszczam. kierunki mrugaja przy zamykaniu pod tylna kanapa wszystko podlaczone , syrena w bagazniku tez. Nie mam pojecia co jest nie tak, chyba nal;epiej bedzie zalozyc nowy alarm :confused:
  7. Kurcze wlasnie szarpalem to siedzisko tylko z ktorej strony trzeba szarpnac od strony foteli czy od strony oparcia??
  8. Dzieki za podpowiedz tylko jak podniesc kanape , u mnie nie skladaja sie siedzenie szarpalem ja z dobre 10 minut i jakos nie chciala sie dac a nie chcial bym jej wyrwac :confused: . w wyszukiwarce nic nie znalazlem na ten temat jesdynia bylo o diurze miedzy bagaznikiem a kabina.
  9. VAG nie pokazuje zadnych bledow nic wszystko jest OK. Poddaje sie chyba podjade do jakiegos warsztatu w sobte i niech mi sprawdza. Albo zle szukam w VAG-u???
  10. tylko jak to samemu sprawdzic bez rozbierania calego srodka zeby dostac sie do kabli. ??
  11. Mam alarm fabryczny w A4 B5 .Sprawdzalem przed chwilka i sprawa wyglada tak. Po zamknieciu kluczykiem ( nie mam pilota ) zalaczaja sie na chwilke kierunki, syrena w bagazniku jest wszystko podlaczone , bezpieczniki tez ok, czujki ruchu w slupkach sa ( widac je) . Otwarta szyba wlaczony alarm lapa do srodka i zero NIC sie nie dzieje drzwi zamkniete kluczyk do stacyjki i bez roblemu mozna odpalic , otwarcie drzwi ( od srodka ) zero efektu. Sprawdzilem kody z naklejki - jest na wyposarzeniu. Moze jakies sugestie ??
  12. Tak jak pisalem wczesniej sofcik 155KM itd wogole nie wchodzi w gre ( za mocny) Cena o ktorej mowisz jest bardzo kuszaca, moze bede w tym roku w okolicach Londynu planujemy z zona kilku dniowy wypad, wtedy spewnoscia odezwe sie do Ciebie chyba ze wczesniej zdecyduje sie na "szkockiego" wirusa. Pozdrowienia
  13. Co do pierwszej firmy odpada jak dla mnie to troszke za mocny programik ( 155KM 331NM) bardziej odpowiada mi ten drugi . koszta w z 2 pomiarami to 400 funciaków. Jezeli chodzio Celtictunning to cos dawali mi zniżkę i wychodzilo jakies 320 funciakow ale nie jestem pewien
  14. Witam Przeczytalem wszystkie posty i mam pytanie czy ktos slyszal moze cos o automapach jakichkolwiek na telefon XDA IIi. Probowalem znalesc cos w sieci ale niestety :frown: . Telefonik ten ma chyba wszystkie opcje apropo komunikowania sie z urzadzeniami zewnetrznymi jakie mozna sobie wymyslic : port na podczerwien , bluetooth, wireless no i oczywiscie dostep do interku plus kilka innych rzeczy. Pozdro
  15. Witam Mam na oku 2 firmy 1 to celtictuning z Glasgow - to wlasnie oni zaproponowali mi wiruska z takimi osiagami 2 to Wellperformance z Aberdeen i w te chyba uderze ( mieszkam w Aberdeen :biggrin: ) sofcik 135 km 295Nm. koszta zblizone. Pozdro
  16. Witam Naklejki do korekty ustawienia swiatel sa dostepne prawie wszedzie sa przezroczyste wiec nie jest latwo je zobacyc na reflektorach. Apropo czepiania sie policji jak bylem w polsce to czepiali sie ze mam cos naklejone na lampach ( niestety brak wiedzy podejrzewam ) malo co niedostalem mandatu. W Angli policja faktycznie nie czepia sie az tak do momentu naprzyklad powaznego wypadku albo gdy jadac dasz im tak odczuc moc zarowek ze ich oslepisz. Gwarantuje zaczna sie czepiac. Pozatym kosz takich naklejek to okolo 5 funow - a napewno nikt niechcialby aby ktos inny swiecil mu po oczkach , no ale kulturka jazdy czasami pozostwia wiele do .... Nieraz spotykam samochody z europy ktore poprostu oslepiaja wszystko co jedzie z przeciwka. Takze jak ktos sie wybiera tutaj to 5 funtow to nie az taki majatek :biggrin:
  17. Witam Moglbys zdraddzic co to za wynalazek chodzi mi o model typ . Mam ten sam model niuni i mysle o czym tanim na poczatek co by podnioslo troszke mocke silniczka.
  18. Pytanko a ten kluczyk to dokladnie gdzie nalezy przylozyc i nim machac obecnie nie mam zaduzo pracy takze moge sprobowac mozw siwe cos uda ?
  19. Dzieki za analize. Z wymontowaniem i wyczyszczeniem beda problemy ( brak warunkow) takze niunia narazie bedzie bujac sie z zapieczonymi niestety musi zaczekac na lepsza pogode, wtedy bedzie mozna cos porobic pod chmurka. Mam nadzeje ze nic nie padnie dodatkowo w miedzy czasie. Wizyty u mechanikow tutaj ( Szkocja) sa stosunkowo drogie w porownaniu do kosztów czesci. Pozdro
  20. Witam Oto nowe logi zrobione dzisiaj rano w drodze do pracy. Mam nadzieje ze sa bardziej czytelne i użyteczne niz wczorajsze :. Z objawow przy 4000 rpm 4 bieg odcieta turbina blad 575 podobnie jak wczoraj. 2 proba na 3 biegu no problem do 4500 rpm potem 4 i wszystko ok.
  21. Jutro powtorze i zglosze sie ponownie wkazdym badz razie dzieki za pomoc
  22. Tylko to na Vagu 575 Ciśnienie w kolektorze dolotowym 00575 Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej Nic wiecej
  23. Witam Mialbym prośbe czy moglby ktos rzucic na to okiem. Zrobilem je dzisiaj ( prosze o wyrozumialosc robie to pierwszy raz ) . Wiem ze przy okolo 3500 rpm cos mi chyba przeladawalo bo stracilem calego powera . Dzieki Thursday 11 January 2007 12:43:51 028 906 021 GN 1.9l R4 EDC 00SG 1422 Group A: '003 Group B: '008 Group C: '011 Engine speed MAF (specified) MAF (actual) EGR duty cycle Engine speed Inj qty Inj qty Inj qty Engine speed Specified MAP Actual MAP Duty cycle TIME 861-945 240-340 240-340 Apr-84 TIME ? ? ? TIME Boost Valvle Marker STAMP /min mg/str mg/str % STAMP /min mg/str mg/str mg/str STAMP /min mbar mbar % 0 966 425 375 44.2 0.43 987 14 32.6 25 0.83 1218 1091.4 969 24.7 1.23 1323 550 470 19.9 1.63 1344 16.4 37.4 26.6 2.03 1617 1152.6 969 33.5 2.43 1869 505 525 24.7 2.83 2142 16.4 41 26.6 3.23 1995 948.6 1132.2 51 3.63 1491 250 530 4.8 4.03 1554 25.6 38.6 27.2 4.43 1596 1764.6 1091.4 36.3 4.83 1764 850 610 4.8 5.23 1995 36 41 32.2 5.63 2226 1948.2 1387.2 45 6.03 2457 825 840 4.8 6.43 2688 28.4 41.2 41.4 6.83 2331 958.8 1550.4 56.2 7.23 1890 480 535 19.9 7.63 1995 35.6 41 34 8.03 1911 1927.8 1397.4 40.2 8.43 1974 660 705 19.9 8.83 2079 32.6 41 37 9.23 2142 1611.6 1560.6 45.8 9.63 2205 250 770 31.1 10.03 1806 0 40.4 28.8 10.43 1323 948.6 1142.4 45.8 10.83 1092 335 475 23.5 11.23 1470 11.6 38.2 27.6 11.63 1491 1152.6 1030.2 33.5 12.03 1512 500 540 28.7 12.43 1533 10.4 38.6 27.6 12.83 1554 1764.6 1071 33.9 13.23 1575 850 585 4.8 13.63 1617 45.8 39.2 30.6 14.03 1659 1805.4 1234.2 36.3 14.43 1701 850 675 4.8 14.83 1743 45.6 39.8 34.6 15.26 1785 1866.6 1407.6 37.9 15.68 1848 850 765 4.8 16.09 1890 45.2 41 38 16.49 1953 1948.2 1601.4 43 16.89 1995 850 875 4.8 17.31 2058 45 41 42.2 17.73 2100 1948.2 1815.6 49 18.14 2163 850 970 4.8 18.56 2226 44.8 41 43 18.97 2289 1948.2 1927.8 51.8 19.41 2331 850 1025 4.8 19.82 2394 44.6 41.2 43.4 20.24 2436 1948.2 2040 57.4 20.65 2499 850 1075 4.8 21.05 2541 44.4 41.4 44 21.47 2604 1948.2 2152.2 66.9 21.87 2646 850 1055 4.8 22.27 2709 44.2 41.2 44 22.7 2751 1948.2 2193 76.1 23.12 2814 850 1060 4.8 23.53 2856 44 41 43.6 23.93 2898 1948.2 2203.2 84.5 24.33 2961 850 1070 4.8 24.75 3003 43.8 40.8 43 25.15 3045 1948.2 2254.2 94.4 25.56 3087 850 1045 4.8 26 3129 43.6 40.6 43 26.41 3171 1948.2 2264.4 94.4 26.81 3213 850 1030 4.8 27.21 3255 43.4 40.4 43 27.61 3297 1948.2 2284.8 94.4 28.01 3339 850 1035 4.8 28.41 3381 43.4 40.2 42.4 28.81 3402 1948.2 2305.2 94.4 29.21 3444 850 1035 4.8 29.61 3486 43.2 40 42 30.01 3528 1948.2 2315.4 94.4 30.41 3570 850 1030 4.8 30.81 3591 43.2 39.8 41.8 31.21 3591 1948.2 2274.6 92.4 31.61 3612 850 755 4.8 32.01 3612 43.2 39.8 35.4 32.41 3612 1948.2 1642.2 92.4 32.81 3612 850 705 4.8 33.21 3171 0 40.6 26.6 33.61 2562 1203.6 1234.2 92.4 34.01 2919 850 630 19.9 34.41 2919 43.8 40.8 33.6 34.81 2940 1948.2 1458.6 92.4 35.21 2940 850 700 4.8 35.61 2919 15.2 40.8 34.6 36.03 2898 1009.8 1387.2 92.4 36.43 2877 260 440 59.8 36.86 2898 39.8 40.8 23.4 37.27 2856 1948.2 1264.8 92.4 37.69 2856 850 660 4.8 38.09 2856 37 41 34.6 38.49 2856 1285.2 1458.6 92.4 38.89 2835 410 605 53 39.29 2793 4.6 41 23.6 39.69 2772 1009.8 1183.2 92.4 40.11 2751 260 420 59.8 40.51 2730 0 41.2 20.2 40.91 2751 1948.2 1040.4 92.4 41.31 2688 850 600 4.8 41.71 2688 44.2 41.2 32.8 42.11 2667 1020 1356.6 92.4 42.51 2772 850 510 4.8 42.91 2667 44.2 41.2 32 43.31 2646 1948.2 1356.6 92.4 43.71 2646 850 685 4.8 44.11 2646 33.2 41.2 34.4 44.51 2625 1040.4 1397.4 92.4 44.9 2604 340 490 59.8 45.3 2583 5.6 41.4 20.2 45.7 2562 1020 1111.8 92.4 72.3 2058 850 735 4.8 72.72 2163 45 41 39.2 73.12 2268 1948.2 1642.2 49.4 73.52 2373 850 935 4.8 73.92 2478 44.6 41.4 43.8 74.32 2583 1948.2 1968.6 59 74.72 2709 850 1035 4.8 75.12 2814 44 41 43.8 75.52 2919 1948.2 2091 65.7 75.92 3003 850 1045 4.8 76.32 3108 43.6 40.6 43 76.72 3192 1948.2 2172.6 76.1 77.12 3297 850 1040 4.8 77.52 3381 43.4 40.2 42.4 77.93 3486 1948.2 2244 88.9 78.33 3570 850 1020 4.8 78.73 3654 43 39.6 41.6 79.13 3738 1948.2 2264.4 94.4 79.55 3843 850 975 4.8 79.97 3927 42.8 38.4 41.2 80.38 4011 1948.2 2295 94 80.8 4053 850 935 4.8 81.2 3171 7.4 40.6 29.6 81.61 2772 1948.2 1611.6 55.8 82.01 2835 850 955 4.8 82.41 2856 44 41 43.6 82.81 2898 1948.2 2131.8 69.3 83.21 2961 850 1020 4.8 83.61 2982 43.8 40.8 43 84.01 3024 1948.2 2162.4 77.3 84.41 3066 850 1015 4.8 84.81 3108 43.6 40.6 43 85.21 3150 1948.2 2182.8 86.5 85.61 3150 650 1000 4.8 86.01 2520 0 41.4 29.8 86.41 2688 1856.4 1275 44.2 86.81 2562 820 730 19.9 87.21 2562 23.4 41.4 37.2 87.61 2583 1428 1550.4 62.2 [ Dodano: 11-01-2007, 13:23 ] sorki wkleje jeszcze raz [ Dodano: 11-01-2007, 13:27 ] jak wkleic plik z logami ? temat nazywaj poprawnie <- pre_pl
  24. aaaaaaaaa kurna przeciez wiecie co sorki za zawracanie glowy ale DZIALA. Dzieki za podpowiedzi czasami jak czlowiek ma kupe roboty a jeszcze ojczystego jezyka nie slyszy to mu tak jakos sie cos zacmi pod czaszka i zaczyna myslec jak moi koledzy ktorym jak sie zarowka przepali to jada do service . Pozdro dla Wszystkich. P.S. czy ktorys z panow moderatorow moze zamknac temat coby niepotrzebnie sobie ludzie glowy niezawracali.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.