Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG 311.2 z ross-tech i podlaczenie USB


Papec1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Udalo mi sie sciagnac VAGa 311.2 z ross-tech - ( po przeczytaniu kilku postow) Mam natomiast problem programik nie moze znalesc interface - not found or not ready. Wszystko jest skonfigurowane na com3 USB. Probowalem z innymi wersjami obslugujacymi USB ale one chca ross tech interface - ktorego nie mam. kabelek nabylem w firmie alpha-bid. Nie mam pojecia gdzie jest blad i co go powoduje . wustawieniach kompa wszystko oki widzi com 3 usb. POMOCY!!!

[ Dodano: 10-01-2007, 12:26 ]

P.S. Chyab ze oprocz kabla USB z jednej OBD2 na drugim koncu jest jescze cos potrzebne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w windows pokazuje w device Manager ports(com&lpt) usb serial port (com3) on USB High Speed Serial Converter, w vagu com3 port oki :(

[ Dodano: 10-01-2007, 14:53 ]

Poddaje sie probowalem zmieniac porty wersje VAG-Com sterowniki i ciagle to samo port ok no interface!!! :zly: :zly: do kitu z tym chyba kabel chociaz sklepik gdzie kupilem zklina sie ze kabelek oki nusi byc w 100%. Nic nie kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupiłem kabelek do LPG Landirenzo Omegas, to gościu też się zapierał, że na 100% pójdzie. Kabelek teraz leży w półce, bo kupiłem inny na USB w firmie Viaken i łączy się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaa kurna przeciez wiecie co sorki za zawracanie glowy ale DZIALA. Dzieki za podpowiedzi czasami jak czlowiek ma kupe roboty a jeszcze ojczystego jezyka nie slyszy to mu tak jakos sie cos zacmi pod czaszka i zaczyna myslec jak moi koledzy ktorym jak sie zarowka przepali to jada do service :):D . Pozdro dla Wszystkich.

P.S. czy ktorys z panow moderatorow moze zamknac temat coby niepotrzebnie sobie ludzie glowy niezawracali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...