Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniek85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniek85

  1. No Panowie Jelenia Górą !!!!! Prezes nas docenia, kolejny krok mamy już za sobą dzięki Arkowi. A co do zdjęć to nie miałem dzisiaj czasu. Ale jutro niedziela jest więc się zrobi. Wrzucę je na naszą pocztę i sobie każdy pościąga. Oczywiście skrzynki też jeszcze nie założyłem ale popracuję nad tym. kontakt do mnie: 505-945-973, [email protected]
  2. No witamy Cię ! Fajnie że do nas dołączyłeś. Jutro fotki powrzucam. Wyszły fajnie.
  3. Trzeba ulotki porobić wspólnie i za szyby wkładać. Dać tam jakąś informację ogólną o klubie A4 i o naszych spotach.ustalić jakieś terminy spotkań i już. Może się ktoś przyłączy. obgadamy temat w piątek.Na razie musi nas tyle wystarczyć.
  4. No ja też jestem chętny. Może być 19.11 na 19
  5. Jak na pierwszy raz to spocik całkiem wporzo. Mam nadzieję że będzie nas więcej. Następny trzeba zrobić troche wcześniej żeby fajne fotki porobić. A co do regularnych spotkań to jestem za. Nawet i co 2 tygodnie, czasem jakieś piwko itp. A latem mam nadzięję na jakiś grubszy zlocik. A póki co to dzięki za dzisiaj. Zaczęliśmy coś fajnego i to najważniejsze a miłośników OOOO na pewno przybędzie i kiedyś będzie nas pod Matexem lub w innym miejscu więcej.
  6. Ja też się piszę. Jutro pod Matexem o 19. Dogasso też będzie.
  7. No Panowie jest już prawie czwartek. Trzeba coś ustalić. Ten piątek to dobry pomysł. Ja z kolegą Dogasso się piszemy.
  8. Maniek85 odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    Jak się nie da wyjąć śruby to można ją fleksem przeciąć, a nową wsadzić odwrotnie tak jak to wcześniej koledzy pisali. Ja tak zrobiłem jak wymieniałem z kumplem zawiechę. Za cholerę nie dało się jej wyjąć ale przecież dali nową śrubę
  9. Witam forumowiczów, miłośników marki. Jestem świeżym posiadaczem Audi A4 Sedan z 95 roku z silnikiem 1.8. Autko sprowadzone z Niemiec z przebiegiem 146 tys km i mam nadzieję, że będzie mi długo i bezawaryjnie służyło. Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.