Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniek85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniek85

  1. Panowie sprzedałem swoją lalunię ;( Ale będę Galaxy wpadał na spoty W końcu pod maską drzemie 1 Zecior dobrze znany niektórym forumowiczom No i mam nadzieję że Mirek mnie na grilla zaprosi pomimo braku A4
  2. Mnie też nie będzie.
  3. Panowie co tu taka cisza po grillu? Impreza za***ista była. Wielki ukłon dla Mirka za przygotowanie i super klimat. Naprawdę kto nie był niech żałuje. A jedzenie.... Mirek jesteś mistrzem !!! Ten kociołek i karczuszek mistrzostwo świata normalnie.
  4. Dużo nas nie trzeba żeby było wesoło. A tak swoją drogą to Prezez i parę osób plamę dają. Gruba impreza się szykuje a tu taki mały odzew. No trudno się mówi i pije się dalej.
  5. Ja też przyjdę sam. Będę na 100 %. I też proszę info na priv co przynieść. Bo tak na krzywy ryj to nie wypada
  6. Podjadę jak się wyrobię. O ile prezes pozwoli żebym się Galaxy wbił na spot. Stanę sobie z boczku
  7. No zostawiam 16. Kurde widzę że na forum straszny młyn. Nie ma co. Cały czas do przodu i staramy się przede wszystkim :> Wszyscy na wczasy wyjechali.
  8. Panowie aluski mam ładne do sprzedania. Może by był ktoś chętny http://allegro.pl/felgi-rial-giro-17-cali-z-oponami-5x112-5x110-i1685667180.html[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 22:57_________________________________________________Lalunię też mam do sprzedania http://otomoto.pl/audi-a4-lpg-zarejestrowany-C19502656.html
  9. No masakra lekka Oj Dogas jak nikogo nie było. My byliśmy. Panowie trzeba się przepisać do klubu bmw tzn zintegrować się z nimi.
  10. Mnie nie będzie na spocie niestety. Siła wyższa.
  11. A no to kompleksowo zrobiłeś. No w sumie prawidłowo. Raz wydasz i masz spokój. Szkłem tyłka nie ma co podcierać.
  12. Ciekawy artykuł. Dzięki kolego. Ja zawsze obstawiałem amorki. Ale czynników może być znacznie więcej jak widać
  13. 3 tysiące wymiana uszczelki z częściami? Kurde trochę sporo. Z tego co się orientuję to wymiana kosztuje 300-400 zł + uszczelka, planowanie 100-150 zł. No chyba że robiłeś w ASO
  14. No właśnie Panowie od kiedy w 1.8 125 KM jest dwumas? Mam ten sam silnik i sprzęgło rzeczywiście bierze wysoko i ten typ tak ma. 1.6 - to samo.
  15. Ja miałem ten sam problem i wymiana termostatu pomogła. Kupiłem też zamiennik za chyba 45 zł i nie jestem zbytnio zadowolony. Troszkę za wolno mi się nagrzewa. Także znowu potwierdza się że ori to ori.
  16. Maniek85 odpowiedział(a) na dawdaw18 temat w 1.8
    Ja bym obstawiał czujnik a nie termostat. Zresztą piszesz że po zgaszeniu i odpaleniu temperatura nagle rośnie w przy całkiem otwartym termostacie nie osiągnie takiej temperatury tak nagle ( o ile w ogóle osiągnie ). Kup oryginalny czujnik albo tak jak kolega sugeruje - VAG i do dzieła.
  17. Może olej jakiś kijowy wlany albo nie odpowiedni do tego silnika. Spróbuj zmienić na jakiś porządny, tankuj na dobrych stacjach i wtedy zobaczysz. Mam busa diesla i jak już zbliża się wymiana oleju przy tych 10 tys km to silnik głośniej chodzi. No ale to diesel. Ja bym zaczął od wymiany oleju.
  18. Maniek85 odpowiedział(a) na kondri temat w 1.6
    Może to kwestia marki oleju. Ja mam 1.8 na gazie i mam wlany jakiś Mobil 10W40 i mi też zaczął brać olej. Znajomy ma ten sam problem na mobilu. A castrola magnateca sobie koledzy chwalą. Zbliża się wymiana i też zaleję Magnateca i zobaczę czy jest różnica. Wycieków nie mam a przebieg 158 tys oryginalny, a oleju ubywa.
  19. Pod Matexem będziemy chwilę także wpadaj tam. A potem się zobaczy
  20. No ja jestem za tym wypadem na hot-dogi. Wszystko jedno gdzie. Pogoda faktycznie do d*py. Zobaczymy ile nas będzie tym razem, ale tłumów chyba nie będzie.
  21. Kurde Dogas powiem Ci że bym się skusił. Wtedy boczki też trzeba by przełożyć. No i tylną kanapę. Kurde w ciul roboty.Sam nie wiem. Musimy to obgadać.
  22. Arek to raczej tarcze krzywe. Może nagrzane były i w kałuże wjechałeś i się któraś wygięła. Pompa raczej nie. [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 11:18_________________________________________________Panowie wie ktoś może jak przełożyć grzane fotele z innego A4 do mojego?
  23. Arre masz trochę rację. Temat trochę nudny się robi. Aut jest tyle że pierdolca można dostać i bez problemu można coś dla siebie wybrać. do 13 tys kupisz fajne audi a co dopiero do 30 tys. Także Dykan weź się w garść i jechana. Chłopaki Ci oferty wrzucają na forum ale przecież sam masz internet i możesz coś znaleźć. Sam handluję autami o rynek jest nie zasypany... jest zaje**ny autami. A pisanie że ten mi się nie widzi bo nie ma spryskiwaczy do xenonów to trochę głupie. Lampy można zmienić. Moim skromnym zdaniem sam nie wiesz czego chcesz. I trzeba by skończyć to bezsensowne wklejanie ofert z oto moto bo zaraz dojdzie do 100 stron w wątku z czego 60 to będą oferty samochodów. Wszyscy się napinają żeby Ci pomóc a Ty pewnie nawet jednej fury nie obejżałeś na realu. I nie próbuj się obrażać i nie pisz że nie masz się co pokazywać w Jeleniej Właśnie masz się w Jeleniej pokazać bo kopa dostaniesz..... co za tym idzie masz szybko A4 kupić. Także kubeł zimnej wody dostałeś i do roboty. Szybko autko kupić, i na spoty. Koniec tematu [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:45_________________________________________________A tak w ogóle to spot się zbliża i trzeba by o tym pogadać... Jakieś plany prezesie ? Na pewno trzeba będzie obejrzeć nowe tłumiki - Dogasso i mój ( no i posłuchać ) heheheheh. Także główną atrakcję wieczoru będziemy mieli . No a potem?
  24. A tam nie znasz się. Akurat dźwięk jest super. Nie brzmi jak dziurawy tłumik. Zresztą posłuchasz na spocie
  25. No Panowie teraz to mnie i dogasa będzie słychać jak będziemy jechać. Właśnie skończyliśmy montować tłumik do mojej niuni. Ale teraz za***iście chodzi. Oczywiście dostałem w spadku od kolegi Dogasso mugena wypolerowanego że hej... razem z montażem. Także Dogasso... szacun bracie znowu spać nie będę mógł z wrażenia dzięki wielkie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.