Treść opublikowana przez Lucjus1
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
ładny i zadbany egzemplarz wielki plus za jasną skóre. sam takiej szukam
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
nie ma co sie denerwować a co do tych chromów na metry to zobacz ostatnie zdięcie na http://allegro.pl/item1045586761_audi_a4_b5_obwodki_szyb_tuning_przes_0zl.html klub a4 jest wszedzie
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
co do poprzedniej bawarki i golfa to chyba ty je miałeś. uważam ze to nie jest miejsce do kłócenia się na temat kto ma Lepszy "wóz drabiniasty". każde auto ma coś w sobie a cytat z twojego posta miał wskazać ze chromy na szyby też mogą się komuś podobać ale skoro duma nie pozwala ci pomyśleć przed wypowiedzią to lepiej swoje myśli przemilcz.
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
SoMeS pozwole sobie zacytowac z postu o twojej OOOO moje chromy nie bedą na metry tylko z gustem (org) pozdrawiam i powodzenia w nastepnych modach[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:21_________________________________________________[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:24_________________________________________________ dzięki tylko ori plus grill z eski
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
w planie mam zakup chromowych ramek do szyb i pionowe paski grilla też będą w chromie co do nakładek to nie jestem za nimi jak tłumik się przegryzie i będzie leciał to dopiero wymienię w całości a na razie mi się nie pali Cerb Twoja OOOO to też niezły egzemplarz
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
spróbuje i zobaczę jak to wyjdzie w praniu dzięki za hint
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
wydech bedzie przeczyszczony i pomalowany jakąś termoodporną walne warstw zeby ala chrom wyglądało do planów zamiast body zaloze zderzak z ostatniego lifta ze spryskami i halo
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
ringi są nie aktualne Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 22:30_________________________________________________ Chyba tak, czyli teraz brakuje tylko gleby co do gleby niestety musicie mi wybaczyć ale jej nie będzie ze względu na chopki u mnie na osiedlu i krawężnik pod który co dzień podjeżdżam co by mi sąsiedzi auta nie porysowali
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
A mi się właśnie podoba drewno. Nawet bardziej od karbonu jeśli obszyje wnętrze lub znajdę gotowe jasne skórzane wnętrze to drewno pewnie zostanie
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
witam clubowiczow Tak wiec moje uzależnienie posiada: -ABS + TARCZE przód i tył BREMBO ( FRONT BREMBO MAX BRAKE DISCS AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 00- | eBay ) i klocki ferodo -Wspomaganie kierownicy -Elektryczne szyby (przód) w planie konwersja tyłu -Elektryczne podgrzewane Lusterka -Radio koncertowe ze zmieniarką (mogę sprzedać ) wymienione na JVC mp3/usb/aux 4x55w -Głośniki BOSE + SUB blaupunkt 800w i wzmacniacz 1000w -centralny zamek na pilota -domykanie/otwieranie szyb z pilota -auto Klimatyzacja -skórzana kierownica - szybki sciema na Limo Black (Big Taff rządzi ) -Lampy tył LED tył -Alu 18' -Lampy przód ostatni lift (zrobione czekam na sesje) - chip w ecu stajnia rośnie Plany na następnych pare tyg - RS4 grill -S4 lub RS4 body kit - wymiana drewna na co innego (drewno zostaje) JEST - poszukuje jasnej skóry (znaleziona nie kradziona ) JEST Mod silnika wymiana wtrysków wymiana turbo nowa pompa jak malowana Mała sesja nad jeziorkiem Poszczególne etapy wymiany świateł I nowe lampki z tyłu made in USA Felgi Przed Felgi Po Nowy wolant dzieki HAwaJ Radyjko do pudełeczka:) Pudełeczko ;P Wczoraj powiększyłem swoją stajnie oto wyniki Mały upgrade Grilla i tylnej klapy PRZED PO Pupa ze stanów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich serdecznie Mam na imie Łukasz (lucek-jak kto woli) mieszkam od 4lat w irlandii połnocnej i jestem szczesliwym posiadaczem drugiej już a4ki pierwsza audi i pierwszy samochód w zyciu to a4 z 96' 1.6 w benzynce po kilku zmianach wróciłem do marki OOOO zakupując a4 koniec 98' 1.9 tdi AFN. jak tylko dotre do domu wrzuce pare fotek i z niecierpliwoscią czekam na jakis spot tylko prosił bym o bardziej odległe daty abym mogł dojechac z wysp pozdrawiam