Treść opublikowana przez Lucjus1
-
[ALL B5] Podświetlanie klamek podczas otworzenia auta z pilota
witam szanownych klubowiczów jakiś czas temu kupiłem 20x diod zielone jak kolor mojego nadwozia myślałem nad zamontowaniem ich w klamkach z zewnątrz zarówno przód jak tył podłączając się pod lampkę wewnętrzną która zapala sie przy otwarciu/zamknięciu drzwi lecz zanim to zrobię chciał bym usłyszeć kilka komentarzy na ten temat efekt zamierzany to otworzenie auta z pilota klamy świecą po przekręceniu zapłonu lub zamknięciu drzwi gasną dziękuje z góry za wasze komentarze i zapraszam na http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134861.0 moja niunia
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
załamałem rurki klimy od pompy i rozszczelniłem ją dziura jest a gaz uszedł i teraz Musze je wymienić i napełniać klimę od 0 a belke z tego co się dowiedziałem to miał seryjną muszę kupić nową bo na seryjce nie siedzi ten zderzak za dobrze wiem bo od rana modzę żeby go dopasować
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
No ładne na parkingu zapatrzyłem się na d*py i bez gwinta klima poszła sie je(chać) jestem w trakcie zakładania zderzaka od S4ki ale baran mi wysłał go bez belki i musze teraz modzić żeby wszystko spasować na seryjnej belce
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
jezeli chodzi o glebe to sam o niej mysle ale nie dlatego ze zachecają na forum tylko dlatego ze przy 100km/h na rondzie auto mi pływa heheheh a ze u mnie same ronda to trzeba zwolnic gdyby nie szerokie laczki to pewnie dawno bym drugie drzewo zaliczył
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
przeczytałem cały twój wątek już jakiś czas temu i nie staram sie nikomu ubliżać tylko zaczyna mnie nudzić to całe facelift-owanie dlaczego moderatorzy nie wyslą wiadomości odrazu dla nowo zarejestrowanych z treścią jesli chcesz zeby wszyscy cie podziwiali zrób glebe i z 95go zrób tak aby wyglądała jak 2000. każdy ma swój gust a o gustach sie nie rozmawia. tak wiec oby ci autko służyło jak najdłużej i zamknijmy temat tylnych lamp.
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
zbyt wielu ludzi ma te lampki ja lubie sie wyróżniac z tłumu ale też bez przesady jak chcesz sie wyroznic to polecam al'a lexus skoro te lexy polecasz to załóż je sobie z powrotem mnie się podobają te diody które kupiłem i nie zamienię ich na żaden polift jak bym chciał mieć auto poliftowe to bym kupił 2000r i bym miał 100% lifta powodzenia w dalszych modach, wyrzuć tego 1.6 i wstaw 1.8 najlepiej T pzdr
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
zbyt wielu ludzi ma te lampki ja lubie sie wyróżniac z tłumu ale też bez przesady
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
posiedzisz na forum to zrozumiesz po co :gwizdanie: Nowo zarejestrowany ?? nie każdy rozpozna białego kruka jedyna taka a4-ka w irlandii północnej
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
Dawczyni w końcu dojechała i odrazu skórę z siebie zrzuciła [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 23:22_________________________________________________klapa od HAWAJ wkońcu zpasowana jeszcze tylko gleba i body i bedzie miło
-
[B5 ADR] Jakie mam oznaczenie skrzyni?
hejka również mam taki problem POMOCY
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
no ja na zmywaku nie robie tylko pigułki przeciwbólowe mieszam heheheh więc pompy też z czasem poszukam teraz wiem dlaczego części tak ciężko znaleźć po spryski do zderzaka do salonu muszę jechać a oni wołają 150 fuli
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
W piątek dostane większe turbo i może się mylę ale do niego będzie potrzebny intercooler większy aby dostawał lepszą dawkę powietrza. wole wiedzieć teraz co potrzebuje żeby powoli szukać czegoś odpowiedniego a przepis na sukces to chyba TURBO wtryski i intercooler a co do cen to nie chce wyjść na jakiegoś gbura z wysp ale u nas części są trochę tańsze i zarobki inne dzięki temu doczekałem się swojej audi-ki
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
a z czego inter.col polecasz ????
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
Napewno tu wszystko bedzie olej do 100 to niewiele :gwizdanie: normalna praca to 90st wiec +10 nie ma tragedii, u mnie w ciepłe dni dochodzi do 120st ja nie mówię o temp silnika tylko oleju w samej misce olejowej jego lepiej chyba nie przegrzewać bo straci swoje właściwości a odczyt miałem z tego wskaźnika w lewym dolnym rogu zegarów. musze go sprawdzić na klimatronicu
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
dlatego wtryski też bedą wymienione i dojdzie wiekszy intercooler a na razie chce tylko silnik odciążyć zdeczka i zastanawiam sie nad inną chłodnicą gdyż olej dochodzi mi czasem do 100'C ale to tylko jak poszaleje
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
tak wyglądał jak zdecydowałem sie go wziąć zobaczymy co mój magik na to poradzi, teraz niestety jedzie na urlop wiec dostane go za ok 2 tyg
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Bardzo ładny kolor ale nie zazdroszczę mam taki sam hehehe zapraszam do siebie zmiany naprawdę pozytywne. powodzenia w dalszych modach
-
[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)
nie bede tak ostry jak reszta sam miałem taką b5ke z 96 z silnikiem 1.6 na 17kach z profilem 225 na 45 po 1sze muł straszny po 2ie spalanie ok 11l po 3cie zero komfortu jeżeli chodzi o mody silnika to wyciągnij ten co masz i włóż 1.8 najlepiej z turbo może nawet ten gaz co masz ci podpasuje (zależy od instalacji) pozdrawiam i powodzenia w modach
-
[ALL B5] Regulacja zderzaka przedniego
ja swój zderzaczek wyregulowałem na belce operacja prosta torxem odkręcamy dwie śruby i ześlizgujemy zderzak a później gniazdo tych śrub kręcimy odwrotnie do kierunku zegara przez co gniazdo się podnosi zakładamy zderzak i jest malina
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
diesel normalne ze pryknie spaliną ale coś na to poradzę czekam aż kolega mi zregeneruje turbo ze 130ki i weźmie moje w rozliczeniu i znów troszkę kucyków dojdzie
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
zwrócić nie mogłem bo kolega się fatygował do londynu żeby go odebrać Ale damy rade a jak będzie źle bez gleby to trochę się ją położy [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 21:11_________________________________________________stajnia powiększona info na pierwszej stronie
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
hello mam pytanko jak lampki wymieniłeś to na fisie zapalił ci sie błąd ??? szukałem na forum jakie rezystorki wpiąć i nic ciekawego znaleźć nie moge i błąd mi sie pali
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
jeździ na poziomie fabrycznym ale to ze względu na moje osiedle na którym jest masa chopek spowalniających no i przejeżdżam przez chodnik żeby zaparkować pod domem. a jeżeli chodzi o podłokietnik to mam w planie go założyć jak wymienię tunel środkowy [br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 20:15_________________________________________________ fanty w końcu doszły w tygodniu klepa idzie do lakiernika [br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 20:17_________________________________________________zderzak który dostałem jest niestety w gorszym stanie niż został mi opisany ale na szczęście są fachowcy którzy go odratują [br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 20:20_________________________________________________A mogłem wziąć S4 body od HAWAJ nie żałował bym tak jak teraz.
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
Już niedługo Klapa USA i kiera S4 od Hawaj pozdrawiam serdecznie[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 00:32_________________________________________________ Dawca wnetrza zakupiony w anglii za jedyne 250 fuli hehehe czekam na dostawe
-
[ALL B5] Centralny zamek na pilota, niegasnąca kontrolka AIRBAG
hello, sprawdźcie pompkę centralnego jest w bagażniku z prawej może nie podaje odpowiedniego ciśnienia