Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. Dokładnie to jest to i właśnie ten kosmetyk i ten zapach zajął I miejsce na "kosmetykaaut" i "detailingworld" [br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 18:40_________________________________________________Teraz idę pograć na PS w FIFA11 :hi: O tej godzinie w tym dniu my grali na orliku na Piecach na żywo Zamiast se odciski robic od pada Przyskocz polotac
  2. [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 15:56_________________________________________________Denielom ,kiedy Twoja Kobieta odbierze kosmetyki ? :> [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 15:57_________________________________________________Jada na Chwałowice
  3. Ja bym Ci polecał po prostu wstawić rury w miejsce katalizatorów albo tłumiki przelotowe. A przegląd? Zostawisz puste atrapy?W escorcie cabrio miałem strumienicę wrzuconą i przechodził bez problemowo
  4. [br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 16:31_________________________________________________ Ja byłem w Uciekajce 435 km od Rybca piłem z kumplem z woja
  5. Juz dosc jajec to jest pipka a nie mechanik skoro zabral sie za 2,5TDI i jeszcze chce blokad . To tak jak ja walil bym konia nad 126p przy ustawianiu zapolonu :polew: :polew: Wiesław za***iste porównanie Arturoo znajdz lepszego fachmana -to on ma do wszystkiego dojsc a nie Ty mu szukac [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 00:08_________________________________________________ tak w ogóle[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 00:09_________________________________________________Kuśwa nie dam rady na spota ytm razem przyjechac w sobota jada rano do Lublina ,powrót w poniedziałek :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 00:13_________________________________________________Artooro jak tak poczytałem ,co Pisałeś z naprawą bryki to szok ;( toż to połowa wartości zakupu mojego 2,8 masakra i kondolencje jakbym wczesniej poczytał już dawno z Tobą piję .Chyba po prostu za bardzo dostał w dupe na Deutschland i z powrotem i się wysypał Przy Twoim bucie to raczej czas na coś mocniejszego
  6. narazicho
  7. -Na więcej ni ma czasu
  8. Spam od spota nadrobiony ,czas na szychta :>
  9. ni mo-to był Hamer [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 23:07_________________________________________________ cos to nawrożył :naughty:
  10. Ja również dziękuję za spota a zwłaszcza Sevesowi :notworthy: już nigdy nie dohamuję przy skręconej kierownicy
  11. Trza sie po córę szykowac ,Spokojnej Wiesiu
  12. Dobra Arturo nieważne.....ja wiem jedno-następna moja bryka nie zejdzie poniżej 200 KM te 193 powoli nie wqystarcza.... najlepiej pasowałoby startować od 300 wzwyż [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 01:18_________________________________________________
  13. Chcesz mierzyć prędkość do 100 czy 200 km/h?
  14. dokładnie innego nie chcę
  15. Wejdz w same dane techniczne Twojego i modeli 2,8 ,to już będzie jakaś jasność
  16. :decayed: niemożliwe-chyba,że z tym słabszym silnikiem 2,8 ... Zawsze możemy Arturo przetestowac wspólnie na jakim dystansie ?
  17. Wyspej sie Synku ,jo mom luz na L 4 [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 01:03_________________________________________________
  18. Arczi ,czyżbyś miał za ciężką nogę dla Twojego klekotka? :gwizdanie:
  19. Tym też miałem nie,przyjemność jezdzić za kółkiem-prawie nową .Przy gwałtownych manewrach wyprzedzania tym miękkim gównem można wypaść z drogi [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:55_________________________________________________Tak właściwie to kiedy tylko mam okazję przetestować jakikolwiek wóz ,którym jeszcze nie jezdziłem staram się testować
  20. A tak z innej beczki Panowie-przed Waszymi klekotami Jezdziliście benzyną?Jeżeli tak ,to jakie różnice ,jęśli nie to warto porównać
  21. Jakich ? wtryski,turbo ...
  22. Roberto nie Przeginej Cytaty to moja specjalność
  23. A benzyniak nie ma uszczelniaczy na zaworach Jasne,że ma ale mój ni mo turbo -jak na razie ,a poza tym w dieslu więcej tajli do przywachowania niż w wolnossaku
  24. Jakiś chójowy cytat mi wyszedł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.