Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dokładnie to jest to i właśnie ten kosmetyk i ten zapach zajął I miejsce na "kosmetykaaut" i "detailingworld" [br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 18:40_________________________________________________Teraz idę pograć na PS w FIFA11 :hi: O tej godzinie w tym dniu my grali na orliku na Piecach na żywo Zamiast se odciski robic od pada Przyskocz polotac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 15:56_________________________________________________Denielom ,kiedy Twoja Kobieta odbierze kosmetyki ? :> [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 15:57_________________________________________________Jada na Chwałowice
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja bym Ci polecał po prostu wstawić rury w miejsce katalizatorów albo tłumiki przelotowe. A przegląd? Zostawisz puste atrapy?W escorcie cabrio miałem strumienicę wrzuconą i przechodził bez problemowo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 16:31_________________________________________________ Ja byłem w Uciekajce 435 km od Rybca piłem z kumplem z woja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Juz dosc jajec to jest pipka a nie mechanik skoro zabral sie za 2,5TDI i jeszcze chce blokad . To tak jak ja walil bym konia nad 126p przy ustawianiu zapolonu :polew: :polew: Wiesław za***iste porównanie Arturoo znajdz lepszego fachmana -to on ma do wszystkiego dojsc a nie Ty mu szukac [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 00:08_________________________________________________ tak w ogóle[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 00:09_________________________________________________Kuśwa nie dam rady na spota ytm razem przyjechac w sobota jada rano do Lublina ,powrót w poniedziałek :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 00:13_________________________________________________Artooro jak tak poczytałem ,co Pisałeś z naprawą bryki to szok ;( toż to połowa wartości zakupu mojego 2,8 masakra i kondolencje jakbym wczesniej poczytał już dawno z Tobą piję .Chyba po prostu za bardzo dostał w dupe na Deutschland i z powrotem i się wysypał Przy Twoim bucie to raczej czas na coś mocniejszego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
narazicho
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
-Na więcej ni ma czasu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Spam od spota nadrobiony ,czas na szychta :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ni mo-to był Hamer [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 23:07_________________________________________________ cos to nawrożył :naughty:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja również dziękuję za spota a zwłaszcza Sevesowi :notworthy: już nigdy nie dohamuję przy skręconej kierownicy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Trza sie po córę szykowac ,Spokojnej Wiesiu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dobra Arturo nieważne.....ja wiem jedno-następna moja bryka nie zejdzie poniżej 200 KM te 193 powoli nie wqystarcza.... najlepiej pasowałoby startować od 300 wzwyż [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 01:18_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chcesz mierzyć prędkość do 100 czy 200 km/h?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokładnie innego nie chcę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wejdz w same dane techniczne Twojego i modeli 2,8 ,to już będzie jakaś jasność
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed: niemożliwe-chyba,że z tym słabszym silnikiem 2,8 ... Zawsze możemy Arturo przetestowac wspólnie na jakim dystansie ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wyspej sie Synku ,jo mom luz na L 4 [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 01:03_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arczi ,czyżbyś miał za ciężką nogę dla Twojego klekotka? :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tym też miałem nie,przyjemność jezdzić za kółkiem-prawie nową .Przy gwałtownych manewrach wyprzedzania tym miękkim gównem można wypaść z drogi [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:55_________________________________________________Tak właściwie to kiedy tylko mam okazję przetestować jakikolwiek wóz ,którym jeszcze nie jezdziłem staram się testować
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A tak z innej beczki Panowie-przed Waszymi klekotami Jezdziliście benzyną?Jeżeli tak ,to jakie różnice ,jęśli nie to warto porównać
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jakich ? wtryski,turbo ...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Roberto nie Przeginej Cytaty to moja specjalność
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A benzyniak nie ma uszczelniaczy na zaworach Jasne,że ma ale mój ni mo turbo -jak na razie ,a poza tym w dieslu więcej tajli do przywachowania niż w wolnossaku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jakiś chójowy cytat mi wyszedł