Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. oby te z allegro nie były jakieś podróby... :gwizdanie: Myslę ,że nie z tego co widac to profesjonalista i byle czego nie sprzedaje Na 2606 transakcji sprzedaży o negatywów [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 09:43_________________________________________________Słyszeliscie,może coś na temat toczenia nowych tarcz,w celu wyeliminowania bic fabrycznie dopuszczalnych do 0,00 ? Jak dobrze wyczyścisz piasty to nie będzie bicia. Ja swoje pasty czyściłem gumówką ze szczotką i dopiero zakładałem OZ perforowane. Ps. toczyć nowe tarcze to nie lekka przesada? Dlatego pytam,czy to ma wogóle jakis sens:wink4: Ciekawe,czy dałoby radę nawiercic gładkie tak,żeby ich nie spieprzyc ?
  2. Fajne na zima Ino na zima juz mom alu [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 10:55_________________________________________________Ida w koncu spac narazie
  3. http://allegro.pl/mercedes-audi-5x112-mercedes-c-klasa-17-i1597282515.html takie 1 roz widza [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 10:26_________________________________________________ oszkliwe Nie Przesadzej Jakbys takie założył to te wszystkie cipelki co tu Wklejosz by Ci na klacie tancowały :evil: [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 10:30_________________________________________________http://allegro.pl/alu-17-oryginal-volkswagen-ronal-niemcy-5x112-kmpl-i1597399847.html oldscool
  4. Tomasz takie jak Ci się podobają http://allegro.pl/felgi-17-5x112-z-oponami-bridgestone-i1597685387.html tanio z gumami Ino czamu gosciu az 3 razy je wystawio? :gwizdanie:
  5. oby te z allegro nie były jakieś podróby... :gwizdanie: Myslę ,że nie z tego co widac to profesjonalista i byle czego nie sprzedaje Na 2606 transakcji sprzedaży o negatywów [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 09:43_________________________________________________Słyszeliscie,może coś na temat toczenia nowych tarcz,w celu wyeliminowania bic fabrycznie dopuszczalnych do 0,00 ?
  6. Pioter nie rób takich numerów z Zimmermannami ;( ... po co ??? ... dobrze piastę wyczyść potem lekko nasmarować piasty ( ja stosuję ATE PLASTILUBE ) , dobrze wyczyścić prowadnice ( i lekko nasmarować ) , jarzma też wyczyścić i miejsce styku jarzm z klockami lekko natłuścić wyżej wspomnianym smarem i będzie git ok tak mo zrobic i jeszcze nawiertac tak jak oryginał sport Te swoje toczył bo mu nie pasowała ta dopuszczalna odchyłka bicia 0,05 czy jakos tak :>[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 08:35_________________________________________________ Następnym razem wódkę do zamrażarki a kobite do wanny ,albo na opak A tarcze margaryną se nasmaruje -ramą bez cholesterolu [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 08:55_________________________________________________Badboy,myslałem,że to Andy bedzie Cie podkurwiał,a tu Robercik :evil: Nie Daj sie podpuszczac
  7. Żartujesz Pierwze słysza żeby nowe tarcze na tokarka ładować, dopiero może je spieprzyć. swoje w becie 3 juz tak robił to fachowiec Wisław -brak kasy z odszkodowania??? o co kaman?
  8. Zostawia auto mechaniowi-kumplowi z robotyna 1,2 dni ,powymienio,posprawdzo wszystko,jeszcze pomaluje zaciski na czerwono { chyba,że sie rozmysla to zrobi czorne w połysku lub macie] A zanim zamontuje tarcze wciepnie je na tokarka i eliminacja potencjalnego bicia do 0,00
  9. Kupiłeś przed spotem ty pijoku, a juz byłeś napity Bo jo to zakupił chyba o 2-ij rano :decayed: W tym linku co mi gosciu podesłał na maila,że juz wystawił i se moga kupic było A4 ---ale w nawiasie-za A6 [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:49_________________________________________________Chpy kto klepie RH ? Dojcze? http://tablica.pl/oferta/felgi-rh-17-5x112-et35-z-oponami-na-pare-sezonow-ID5tPY.html/4/
  10. [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:43_________________________________________________Tomik dostałem info od dystrybutora O.Z. Różnica 30pln na całosci,a z allegro juz mam załatwione-Jutro wyslą odpowiedni zestaw do A4 .Jeszcze raz dzięki
  11. Daniel te Q7 jakies z metra cięte nie postarali się dizajnerzy .W porównaniu z tym, A4 w cabrio jest śliczne Ten ma fajne....fele [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:38_________________________________________________ Wiesiek jo z rozpędu zakupił tarcze i klocki do A 6 Nie Rób zakupów po piciu [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:40_________________________________________________tzn przód ten sam ino inny tył,ale juz jest załatwione ,jutro wyslą odpowiedni pakiet
  12. Dobra 12 -letnie bo tyle miał przy zakupie tak,że Widzisz co porównuję i do jakiej kwoty [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 00:20_________________________________________________ Czas do wyra DOBROUNOC
  13. Badboy Wez 13-to letniego klekota i 13-to letnią bene z gazem .Jezdzij 5-6 lat i Zobaczysz kto więcej zapłaci A licząc zakup instalacji-po ok 12000 km Jezdzisz na czysto i oszczędzasz .Te 12tkm to różnica między ceną beny i gazu -rok i z głowy :>[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 00:05_________________________________________________ Jak się nie mylę kolega Barabasz
  14. Opłaty nie są tragiczne ja mam 519 na rok za OC.NW i Assistance Wczesniej jezdziłem zagazowanym escortem cabrio -5-6 lat bez problemów ,na zwykłej instalacji ,yrasy do Niemiec,po Polsce i nie zawiódł mnie.Dlatego szukałem najmocniejszej wolnossacej benzyny
  15. To jo wola jezdzic tym zepsutym autem Na swiatłach mogecie powoniac gaz w tych Waszych sprawnych wozach Pioter trudno się z Tobą nie zgodzić jeśli masz dobrze zrobioną instalację LPG i nie borykałeś się jak dotąd z żadnymi problemami z tym związanymi, że to złoty środek przy obecnych cenach paliwa... no i przy tym również frajda z jazdy... czyli pogodzenie ekonomii z osiągami, jednak ja również jestem zdania że benzyniaki powinny śmigać na benie a ropniaki na gnojówie:) no i co to za wyzywanie na pojedynki skromnych dupowozów 1.9TDI z Twoim 2.8... stań z podobną pojemnością 3.0 TDI wtedy będziesz woniał ropkę a koszty tankowania takiego wozidła zbytnio nie odbiegają od Twoich, albo są na tym samym poziomie wręcz i ot całe Piękno diesla a jeśli miałbym taką możliwość i mógł wybierać to też bym sobie śmigał najmocniejszą odmianą benzynki jaka w ogóle jest możliwa :> Andrzej,Wiesz,że tankowanie to nie wszystko Kup klekota o podobnej mocy,w moim roczniku i za podobne pieniądze,a zjedzą Cię koszty eksploatacji Przy moich możliwosciach finansowych-mowa o cienkim portfelu nie ma lepszej alternatywy stosunku mocy i kosztów eksploatacji.Instalacje montował mój znajomy najlepiej zestrojona sekwencja jaką miał Chodzi bez zarzutu,parę regulacji laptopem i po sprawie.Jak na bieżąco dbasz o wszystko to lejesz i jezdzisz Jakby mnie stykało nie gazowałbym fury tylko smigał na tej drogiej Pb ,zresztą ropa niewiele tansza
  16. To jo wola jezdzic tym zepsutym autem Na swiatłach mogecie powoniac gaz w tych Waszych sprawnych wozach
  17. Drogo :gwizdanie: OCZYWISCIE NA MIESCIE A druga sprawa to W RS 4 :good: se dociepna turbinka do mojego :gwizdanie: ino wtedy skonczyła by sie ekonomiczna jazda :>
  18. Jak Przeliczysz na gaz z Pb wyjdzie 7-8 litrów/100 km Koszt przejechania 100km to 37 Pln na BP - 15x2,46
  19. Pany [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 16:28_________________________________________________ Wolnossak bez turbiny jest tańszy w utrzymaniu niż klekoty To mnie nie stac na diesla,a nie Ciebie Arturku na benzyne -Twój więcej pali :gwizdanie: Jak trafie 6 w dużego to wtedy pomyslę nad rs4,a na razie to chyba najmocniejsza jednostka przed s4.193PS na gazie=przyjemnosc z jazdy tanim kosztem
  20. wporzo, chyba tez sobie takiego zrobię :decayed: no bo myślisz że to takie proste ja 10 lat czekałem Wielkie gratki synusia Ja też 10 lat czekałem ,nawet musiałem w międzyczasie kobietę zmienic
  21. Wysłałem maila Dzięki za pomoc
  22. Wszystko w dzisiejszych czasach zagazują Kumpel subaru impreza sti gosciowi zagazował [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:49_________________________________________________ Płacz i Płac [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:50_________________________________________________ Zadzwoń i zapytaj czy w niemieckim dowodzie auta ma wbity ten tuning w ABT :gwizdanie: A widzieliscie na Rybolu w moich okolicach jezdzi taka w szarym metaliku-chyba to jest a6 Avant z młodszych roczników ABT prezentuje się za***iście [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:52_________________________________________________
  23. Tylko dla odbiorców hurtowych ,nie mam danych dostępowych :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.