Treść opublikowana przez cabriofan
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
dołączę się do Waszych wyników spalania i tak -moja 2,8 193 ps miasto 15 lpg ,yrasa ok 10 - bez szczypania. Na benie najnizsze uzyskane spalanie to 7,4 trasa
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Czy Mobil 1 ,półsyntetyk [na którym do tej pory jeżdżę] jest odpowiedni do mojego motora,czy zalac go jakims lepszym?
-
[ALL B5] Wymiana rozrządu w V-kach 2.4 2.6 2.8
Czy nierównomierna praca silnika może byc spowodowana nieudolną wymianą rozrządu?
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Paweł następne auto jakiego będę szukał ,to od kogos takiego jak Ty Ja na bieżąco wszystko wymieniam i naprawiam,ale Ty masz mistrza Aktualnie mam zakupiony komplet tarcz z klockami Zimmermana-chociaż na przeglądzie wszystko ok,to lata robią swoje.[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 23:16_________________________________________________ Swięta racja to fakt,zawias jak dla mnie na polskie dziury nie daje rady na dłużej [br]Dopisany: 14 Maj 2011, 23:20_________________________________________________ ADR , ADP - słabe wolnossaki ale bezawaryjne No to prawda, ale coś za coś Sam miałem ADP, razi brak mocy, ale nie było żadnych przygód. Przy przebiegu 120kkm wymieniłem palec/świece i dalej śmigała. ADR , ADP - słabe wolnossaki ale bezawaryjne No to prawda, ale coś za coś Sam miałem ADP, razi brak mocy, ale nie było żadnych przygód. Przy przebiegu 120kkm wymieniłem palec/świece i dalej śmigała. Panowie dlatego od samego początku szukałem 2,8 Spalanie na miescie to 15 litrów lpg ,trasa ok 10 w zaleznosci od deptania .Na benzynie minimalne spalanie 7,4 l przy prędkosci do 120 ,miasto jakies 12,5 litra-test po 400 km Dodam,że 15 l lpg bez szczypania ,kiedy trzeba-but Znajomy,z tym samym silnikiem i instalacją s.ale w q i z tiptronikiem spala 18,19
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nooo to długi spot mieliscie :gwizdanie: :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja byłem jakies 20 po 17-ej i się sam ze sobą pospotowałem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 16:00_________________________________________________Wstąpię na spota,bo urodzinki na godz.18-ą przesunięte [br]Dopisany: 14 Maj 2011, 16:07_________________________________________________Tomasz Będziesz? Obejrzałbym new lack
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wstępnie ma wszystkie nawiecic 4,5mm wiertło .Początek roboty a juz kurwicy powoli dostaje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 20:51_________________________________________________ Tomek te były lepsze http://cgi.ebay.de/19-Zoll-original-SLR-Felgen-CLS-SL-S-CL-Klasse-Mercedes-/280674162552?_trksid=p4340.m263&_trkparms=algo%3DDLSL%252BSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%252BDDSIC%26otn%3D8%26pmod%3D290560486535%252B290560486535%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D9127436754548980946[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 20:52_________________________________________________Gratki 1300
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gdzie tam b7 albo b8... my biedni to tak jak ja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jechał ktos od Was w nocy z niedzieli na poniedziałek srebrną b7,czy 8 avant pod Częstochową w stronę Katowic? Ruszalismy ze swiateł do 4-go biegu prowadziłem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zobaczy się, bo w sobote po południu mam montować stabilizatory z rs4 no i jeszcze pod Częstohowę muszę lecieć :gwizdanie: Pod Częstochową ,to w niedzielę scigałem sie od swiateł z b7 czy 8 srebrną,tylko nie wiem z jakim silnikiem - jak wracałem w nocy z Waw-y. 1,2,3,4 prowadziłem dopiero na moim piątym zaczął mi odchodzic.Młody gosciu w okularach sam jechał.Jakbym jechał bez rodzinki nie dałby rady :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
NET MI MULI STRASZNIE narazicho
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Popieram jak najbardziej ... ale to Artur musi sobie sam zażyczyć takowego statusu i napisać do Huga >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=pm;sa=send;u=2 Artur >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28150.0 - 7 podpunkt A my możemy nadac koledze Arturkowi status "DOBREGO DUSZKA AUDI A4 KLUB POLSKA "
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesku wszystkiego najlepszego :drunk: :drunk: [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:57_________________________________________________Czas trocha spamu nadrobic :>[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:59_________________________________________________ No niestety ida na urodziny ... też bym się napił z Wami Mnie wyjątkowo też nie będzie jade na urodziny córki ....
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZŁYCHŁOPCZE
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
:evil: Dokładnie [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 00:59_________________________________________________Tomik a nie Orientujesz sie czy O Z mają takie same otwory jak Ty Wierciłes? 5 mm? Jakos nie mogę tego odszukac na necie...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do roboty nartki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
15 lat temu te ceny były zupełnie inne wszystko opłacało sie robic, koszty robocizny były wielokrotnie niższe Albo nie szło dostac w sklepie ,albo czekało się nie wiadomo ile aż sciągną Mój zestaw już doszedł do domu dzisiaj [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:30_________________________________________________ Wentylowane swego czasu też Wierciłeś? Nie było z tym problemu? nie, nie było zadnego problemu najpierw przy pomocy tokarki zaznaczyłem na tarczy flamastrem okregi potem przeliczyłem rzebra w tarczy i punktowałem nastepnie mocowałem to w uchwycie na stole wiertarki i dokładnie wierciłem wiertłem 5mm zmudna robota ale efekt końcowy niezły :good: W ori OZ przednie mają na przemian 5 i 4 dziury 5x5 i 5x4 ,z tyłem łatwiej 10x4 dziury
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jestem "otwarty" na wszelkiego rodzaju propozycje PS. Ale jest warunek , że mnie nie pobijesz A drugi warunek-jak w końcu na spocie się Pojawisz Badboy :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:04_________________________________________________ Drogo i inny wzór firma jak najbardziej [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:11_________________________________________________ Bardzo ładne , ale w codziennym użytkowaniu 17-tki zapodam max I wolałbym Audi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja tez
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wentylowane swego czasu też Wierciłeś? Nie było z tym problemu?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i z takim znaczkiem byś jeździł Ja ale mercem ,nie Audi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://allegro.pl/felgi-amg-17-5x112-polerowane-okazja-i1576428966.html AMG polerowane
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A klocki szybciej się nie zużywają? Czy do Nawiercanych tzeba od razu włożyc coś mocniejszego?[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 20:39_________________________________________________ Nie samemu tylko u fachowca z odpowiednim sprzętem