Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeszcze z roboty [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 06:22_________________________________________________ ładna
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Serio , tak mi dziwnie we wszystkich stawach strzela , tu mnie kostka boli , za chwilę strzeli w łokciu i boli ze pół godziny ... czyżby Game Over ze mną Sypiesz sie synku ,bo Mosz za mało ruchu jak Bys jezdził pokopac foosball to by tego nie było
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tak bede malował zderzak na pewno tylko nie wiem kiedy, bojle na masce tez przydałoby porobic Wszystko w swoim czasie Podjade tam kiedys sie dogadac -mam nr do szwagra [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 19:54_________________________________________________felgi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo też ida czas sie narychtowac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
niech się Wszyscy wypowiedzą Studzionka? -jak pogoda dopisze oczywiscie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no chyba by trza wyjątkowo przełożyc :> może sobota ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany następny spot 24-go wypada w niedzielę,czyli pierwszy dzień świąt wielkanocnych :gwizdanie: Ciekawe co na to Wasze Kobity? :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wyjdą na jaw Twoje machlojki Iile gorzoły i jakiej Wyżeresz co spota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
I zaraz przemalować + koszt opon no no No tak na czarny mat lub połysk ,dekielki ori Audi :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 16:53_________________________________________________Wiesiek te by chyba taniej wyszły z Gogołowej http://allegro.onet.pl/felgi-19-5x112-super-opony-6-7-mm-a4-a6-a8-i1552714767.html ino czy by wlazły i nie tarły ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Opłaciło by sie to kupic? http://allegro.pl/felgi-18-opony-gratis-vw-audi-seat-i-inne-i1556704050.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zas sie Wymigujesz ach ta dzisiejszo młodzież zero sportu :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 15:26_________________________________________________Wiesław spokojnej szychty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 15:16_________________________________________________Robercik a dzisio Pokopiesz :naughty: Pykniemy w gałę?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pożyjemy ,zobaczymy [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 02:27_________________________________________________na razie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
powyżej Masz fotę-teraz-przód lato,tył zima ,ale niżej siedzi i koncówki wydechu lepsze [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 02:20_________________________________________________No już dosyc tego szperania na allegro Czas nyny dobranoc A ten żółty przed Audi to poprzednie wozidlo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no w sumie to dawno temu robiło furorę [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 02:12_________________________________________________ bordo metalik dałyby rade http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ffd2e0dabe118be7.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja bym osobiscie cos w takim wzorze i kolorach założył http://allegro.onet.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a4-a5-a6-a8-volkswagen-i1543242076.html http://allegro.onet.pl/felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-s3-s4-s5-s-line-vw-i1554358238.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja tam biorę pod uwage firmowe też [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 01:22_________________________________________________ tak -który wzór jest najlepszy,ale ile osób .tyle opinii może byc [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 01:24_________________________________________________http://allegro.onet.pl/felgi-aluminiowe-opony-alufelgi-audi-16-5x112-i1529270498.html -cena dotyczy dekielka :polew: kur.a jaki cwaniak
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://allegro.onet.pl/felgi-19-5x112-super-opony-6-7-mm-a4-a6-a8-i1552714767.html rzut beretem od Rybola
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://allegro.onet.pl/felgi-dotz-opony-pirelli-17-17cali-5x112-i1543666030.html :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 01:01_________________________________________________http://allegro.onet.pl/oryginalne-felgi-opony-keskin-5x112-19-i1509571742.html[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 01:03_________________________________________________http://allegro.onet.pl/k1-opony-felgi-kola-17-audi-5x112-oryginalne-i1543781118.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Roberto a nie lepiej taki zestaw? http://moto.allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-i1550371836.html Kolorowych
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Roberto Prawdopodobnie wezmę ten zestaw z klockami jak już Porównam jeszcze ceny u Devastation,bo Tom chyba nie ma OZ Chyba,że gdzieś wyczaję kompletny pakiet na przód i tył razem z klockami,może jeszcze bardziej się kalic [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:10_________________________________________________Jada na Plaza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:> Daniel mówiłem ,że posypią się zamówienia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Takiej opcji się nie przewiduje Trudno żeby STARE WYGI rzigały to neni możne Ty Wiesław a może by tak założyc KUPNIK 0,7 KLUB POLSKA? :naughty: albo lepiej ZLOTY WOOD-STOCK
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chyba cie straszy, sami go z Robertem rozlewamy :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:14_________________________________________________No i wlewamy Chinole już nawet Waszego podrobili Małe rączki są szybkie Dobrze,że jeszcze nie Wylewocie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: Piotrek już Ci pisałem jak to możesz opanować :gwizdanie: :decayed: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:05_________________________________________________ :polew: Rozlewany w Chinach [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:07_________________________________________________ Noo ładne były,ładne aż żal ;( :gwizdanie: