Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. jeszcze z roboty [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 06:22_________________________________________________ ładna
  2. Serio , tak mi dziwnie we wszystkich stawach strzela , tu mnie kostka boli , za chwilę strzeli w łokciu i boli ze pół godziny ... czyżby Game Over ze mną Sypiesz sie synku ,bo Mosz za mało ruchu jak Bys jezdził pokopac foosball to by tego nie było
  3. Tak bede malował zderzak na pewno tylko nie wiem kiedy, bojle na masce tez przydałoby porobic Wszystko w swoim czasie Podjade tam kiedys sie dogadac -mam nr do szwagra [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 19:54_________________________________________________felgi
  4. jo też ida czas sie narychtowac
  5. niech się Wszyscy wypowiedzą Studzionka? -jak pogoda dopisze oczywiscie :gwizdanie:
  6. no chyba by trza wyjątkowo przełożyc :> może sobota ?
  7. Pany następny spot 24-go wypada w niedzielę,czyli pierwszy dzień świąt wielkanocnych :gwizdanie: Ciekawe co na to Wasze Kobity? :gwizdanie:
  8. Wyjdą na jaw Twoje machlojki Iile gorzoły i jakiej Wyżeresz co spota
  9. I zaraz przemalować + koszt opon no no No tak na czarny mat lub połysk ,dekielki ori Audi :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 16:53_________________________________________________Wiesiek te by chyba taniej wyszły z Gogołowej http://allegro.onet.pl/felgi-19-5x112-super-opony-6-7-mm-a4-a6-a8-i1552714767.html ino czy by wlazły i nie tarły ?
  10. Opłaciło by sie to kupic? http://allegro.pl/felgi-18-opony-gratis-vw-audi-seat-i-inne-i1556704050.html
  11. Zas sie Wymigujesz ach ta dzisiejszo młodzież zero sportu :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 15:26_________________________________________________Wiesław spokojnej szychty
  12. [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 15:16_________________________________________________Robercik a dzisio Pokopiesz :naughty: Pykniemy w gałę?
  13. Pożyjemy ,zobaczymy [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 02:27_________________________________________________na razie
  14. powyżej Masz fotę-teraz-przód lato,tył zima ,ale niżej siedzi i koncówki wydechu lepsze [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 02:20_________________________________________________No już dosyc tego szperania na allegro Czas nyny dobranoc A ten żółty przed Audi to poprzednie wozidlo
  15. no w sumie to dawno temu robiło furorę [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 02:12_________________________________________________ bordo metalik dałyby rade http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ffd2e0dabe118be7.html
  16. ja bym osobiscie cos w takim wzorze i kolorach założył http://allegro.onet.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a4-a5-a6-a8-volkswagen-i1543242076.html http://allegro.onet.pl/felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-s3-s4-s5-s-line-vw-i1554358238.html
  17. Ja tam biorę pod uwage firmowe też [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 01:22_________________________________________________ tak -który wzór jest najlepszy,ale ile osób .tyle opinii może byc [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 01:24_________________________________________________http://allegro.onet.pl/felgi-aluminiowe-opony-alufelgi-audi-16-5x112-i1529270498.html -cena dotyczy dekielka :polew: kur.a jaki cwaniak
  18. http://allegro.onet.pl/felgi-19-5x112-super-opony-6-7-mm-a4-a6-a8-i1552714767.html rzut beretem od Rybola
  19. http://allegro.onet.pl/felgi-dotz-opony-pirelli-17-17cali-5x112-i1543666030.html :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 01:01_________________________________________________http://allegro.onet.pl/oryginalne-felgi-opony-keskin-5x112-19-i1509571742.html[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 01:03_________________________________________________http://allegro.onet.pl/k1-opony-felgi-kola-17-audi-5x112-oryginalne-i1543781118.html
  20. Roberto a nie lepiej taki zestaw? http://moto.allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-i1550371836.html Kolorowych
  21. Roberto Prawdopodobnie wezmę ten zestaw z klockami jak już Porównam jeszcze ceny u Devastation,bo Tom chyba nie ma OZ Chyba,że gdzieś wyczaję kompletny pakiet na przód i tył razem z klockami,może jeszcze bardziej się kalic [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:10_________________________________________________Jada na Plaza
  22. :> Daniel mówiłem ,że posypią się zamówienia
  23. Takiej opcji się nie przewiduje Trudno żeby STARE WYGI rzigały to neni możne Ty Wiesław a może by tak założyc KUPNIK 0,7 KLUB POLSKA? :naughty: albo lepiej ZLOTY WOOD-STOCK
  24. Chyba cie straszy, sami go z Robertem rozlewamy :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:14_________________________________________________No i wlewamy Chinole już nawet Waszego podrobili Małe rączki są szybkie Dobrze,że jeszcze nie Wylewocie
  25. :polew: Piotrek już Ci pisałem jak to możesz opanować :gwizdanie: :decayed: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:05_________________________________________________ :polew: Rozlewany w Chinach [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:07_________________________________________________ Noo ładne były,ładne aż żal ;( :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.