Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. Jak forma Roberto po robocie? 17:30 hala-Gaszowice
  2. [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 11:23_________________________________________________ Bo to było w cudzysłowiu "tanie" Nie chciałbym tego nawet za połowę tej ceny-chyba ,że na częsci
  3. Miały byc do A4 ,a tak teraz patrzę ,że w opisie jest tylko a6 -Po otrzymaniu maila zwrotnego ,że juz jest wystawiona aukcja na którą czekam ,bez dokładnego sprawdzenia opisu zakupiłem.Po prostu ktos mnie wprowadził w błąd :gwizdanie: Dziękuję jeszcze raz za informacje ,dzięki Tobie prawdopodobnie zaoszczędzę czas na odsyłanie towaru
  4. Dzięki ,jeszcze raz na auci sprawdz jakie są poprzednie
  5. z rana . Kurde po północy zasnąłem ,a 4:20 już pospane Kulane po wyrze w ta i nazad ma usnąc nie szło [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 05:28_________________________________________________http://allegro.pl/18-tt-rs-5x112-audi-vw-germany-nowosc-i1573149609.html te fele są dosc ciekawe [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 06:22_________________________________________________taniooo http://allegro.pl/audi-a5-3-0-tdi-cabrio-06-2010-rok-i1575088310.html
  6. tutaj cos nie gra z tylnymi tarczami :mysli: prawidłowo powinno byc 100.1229.00[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:50_________________________________________________nr 100.1216.20 odnosi sie do A6 C4 Kurde nie Strasz bo trza będzie odesłac [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 23:23_________________________________________________Wysłałem maila do gościa-wysyłka dopiero w srodę tak,że zdąży poczytac mam nadzieję ....[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 23:29_________________________________________________100.1217.20 -ale na tyle tarcze jest taki numer w linku :gwizdanie:
  7. Pomału a do przodu Ide nyny
  8. b7 minimum ?
  9. Takiego pakietu nikt nie miał
  10. Dobrej nocki i szczęsliwej szychty Roberto A co do klocków o.z. to chyba nie Masz przeciwwskazan :> Ten zestawik już wczoraj zakupiłem jako ostatni z 3 wystawionych Poprzedni na tyle sie rozkleił :gwizdanie:
  11. Szukałem,grzebałem i w końcu kupiłem Mam nadzieje ze to najrozsądniejszy zakup miedzy ceną i jakoscią http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-vw-passat-superb-a6-i1563093521.html
  12. Arturoo co Powiesz o tym zestawie? Mysle ,że cena do jakosci i firmy jest najlepszą opcją http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-vw-passat-superb-a6-i1563093521.html
  13. najlepsze podsumowanie :decayed: [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:24_________________________________________________ OOOO przynajmniej jakis postęp w kosciele juz nie tylko po bożemu Ojciec po wojażach w salonach masażu wie co mówi
  14. Ja zapodam w wolnej chwili
  15. dzięki za kolejnego udanego spota [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:07_________________________________________________ Endy za mało trynujesz [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:08_________________________________________________ powinien być w profilu Przechó.e
  16. w ta c**j..o pogoda[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 16:16_________________________________________________Byle deszczyk nie przeszkodzi w naszych spotach :gwizdanie:
  17. tarcze z klockami z głowy http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-vw-passat-superb-a6-i1563093521.html
  18. A co ,też mnie Zbijesz? :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 00:25_________________________________________________Ida po browca
  19. Ale c**jnia czysta wieś :gwizdanie: :baseball: :polew:
  20. ARKU SPÓZNIONE- WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 23:25_________________________________________________
  21. narazicho ostatnia szychta przed dłuuugim weekendem [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:33_________________________________________________ Po co tak jest czasami smieszniej -trza sie trocha podomyslac
  22. Roberto no taki mi wyszoł nie Czepiej sie
  23. fajnie położono kostka :> Endriu,a Ty zas woda lejesz to nie dyngus :gwizdanie:
  24. Podobne do Twoich trocha
  25. http://allegro.pl/show_item.php?item=1589714940&msg=Twój+e-mail+został+wysłany następne co mi w oko wpadły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.