Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak forma Roberto po robocie? 17:30 hala-Gaszowice
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 11:23_________________________________________________ Bo to było w cudzysłowiu "tanie" Nie chciałbym tego nawet za połowę tej ceny-chyba ,że na częsci
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Miały byc do A4 ,a tak teraz patrzę ,że w opisie jest tylko a6 -Po otrzymaniu maila zwrotnego ,że juz jest wystawiona aukcja na którą czekam ,bez dokładnego sprawdzenia opisu zakupiłem.Po prostu ktos mnie wprowadził w błąd :gwizdanie: Dziękuję jeszcze raz za informacje ,dzięki Tobie prawdopodobnie zaoszczędzę czas na odsyłanie towaru
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki ,jeszcze raz na auci sprawdz jakie są poprzednie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana . Kurde po północy zasnąłem ,a 4:20 już pospane Kulane po wyrze w ta i nazad ma usnąc nie szło [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 05:28_________________________________________________http://allegro.pl/18-tt-rs-5x112-audi-vw-germany-nowosc-i1573149609.html te fele są dosc ciekawe [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 06:22_________________________________________________taniooo http://allegro.pl/audi-a5-3-0-tdi-cabrio-06-2010-rok-i1575088310.html
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tutaj cos nie gra z tylnymi tarczami :mysli: prawidłowo powinno byc 100.1229.00[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:50_________________________________________________nr 100.1216.20 odnosi sie do A6 C4 Kurde nie Strasz bo trza będzie odesłac [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 23:23_________________________________________________Wysłałem maila do gościa-wysyłka dopiero w srodę tak,że zdąży poczytac mam nadzieję ....[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 23:29_________________________________________________100.1217.20 -ale na tyle tarcze jest taki numer w linku :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pomału a do przodu Ide nyny
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
b7 minimum ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Takiego pakietu nikt nie miał
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dobrej nocki i szczęsliwej szychty Roberto A co do klocków o.z. to chyba nie Masz przeciwwskazan :> Ten zestawik już wczoraj zakupiłem jako ostatni z 3 wystawionych Poprzedni na tyle sie rozkleił :gwizdanie:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Szukałem,grzebałem i w końcu kupiłem Mam nadzieje ze to najrozsądniejszy zakup miedzy ceną i jakoscią http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-vw-passat-superb-a6-i1563093521.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo co Powiesz o tym zestawie? Mysle ,że cena do jakosci i firmy jest najlepszą opcją http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-vw-passat-superb-a6-i1563093521.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
najlepsze podsumowanie :decayed: [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:24_________________________________________________ OOOO przynajmniej jakis postęp w kosciele juz nie tylko po bożemu Ojciec po wojażach w salonach masażu wie co mówi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja zapodam w wolnej chwili
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzięki za kolejnego udanego spota [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:07_________________________________________________ Endy za mało trynujesz [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:08_________________________________________________ powinien być w profilu Przechó.e
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w ta c**j..o pogoda[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 16:16_________________________________________________Byle deszczyk nie przeszkodzi w naszych spotach :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tarcze z klockami z głowy http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-vw-passat-superb-a6-i1563093521.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A co ,też mnie Zbijesz? :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 00:25_________________________________________________Ida po browca
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale c**jnia czysta wieś :gwizdanie: :baseball: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ARKU SPÓZNIONE- WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 23:25_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
narazicho ostatnia szychta przed dłuuugim weekendem [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:33_________________________________________________ Po co tak jest czasami smieszniej -trza sie trocha podomyslac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Roberto no taki mi wyszoł nie Czepiej sie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
fajnie położono kostka :> Endriu,a Ty zas woda lejesz to nie dyngus :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Podobne do Twoich trocha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://allegro.pl/show_item.php?item=1589714940&msg=Twój+e-mail+został+wysłany następne co mi w oko wpadły