Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 20:34_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czyli jednak szofer hondy zawianił a nie jak przypuszczaliscie Audi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Standard 7,5 cala ,a ET chyba 35 na tych ozach kiedys sprawdze a na std zimowych alu chyba ET 42
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzięki Pany do pracy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 20:09_________________________________________________ Na dzien dzisiejszy jest kilka opcji.Najbardziej pasowałoby zamienic moje 16 na 17.Rozgladam się na allegro i forum,jak coś się trafi odpowiedniego to wezmę Ty Masz Avusy?Wrzuc foto do wglądu Na dzien dzisiejszy te najbardziej mi się podobają http://allegro.pl/felgi-17-audi-a4-a5-a6-a8-5x112-et46-i1576537015.html ,ale pożyjemy zobaczymy [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 20:13_________________________________________________Tomasz ,a z tym ET 46 będzie ok? W razie czego to pierscienie centrujace co nie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czas do pracy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jakbym brał takie,to od goscia z Poznania,sciągnięte z audicy oryginały
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jeszcze Ci została kasa z PZU na rezanka Wrzuc na PW ile taka przyjemnosc z fotochromami
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ten link nie działa juz działa ten zmodyfikowany no jak tak jak nie Wejdz na moim nie Twoim :gwizdanie: http://allegro.pl/felgi-17-audi-a4-a5-a6-a8-5x112-et46-i1576537015.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ten link nie działa juz działa ten zmodyfikowany http://allegro.pl/felgi-17-audi-a4-a5-a6-a8-5x112-et46-i1576537015.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Endriu a takie Ci sie widzą? http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-audi-a4-a6-17-org-jak-nowe-i1553054164.html ,ale oczywiscie z kapami w srodek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesław jakby to była 6-ka to bez zastanowienia Chcesz a4 zamienic na 3?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na chwila
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:> Arielowi chyba tez sie podobały pełne Leca do roboty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
narka [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 21:25_________________________________________________Robert albo zamiana na 16-ki -- http://allegro.pl/vw-t4-5x112-kola-alu-aluminiowe-felgi-18-i1580372681.html Wolałbym 17 -przynajmniej na razie Nie wiem jak z miejscem w nadkolu przy 18-kach. Ostatnio te 17 przypasowane na spocie było akurat
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przy Was to by człowiek nic nie kupił :polew: Jak będą tanie to se je kupia jak nie to nie Zawsze to idzie sprzedac chętnych nie braknie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokładnie Takie bym wolał,ale dużo droższe są http://allegro.pl/felgi-o-z-canova-17-5x112-vw-audi-mercedes-i1571476775.html A tak ogólnie zauważyłem,że te pełne fele są jakoś w modzie na a4kp koledzy mają rację te fele są brzydkie jak kupa nie kupuj ich :> No to na razie 3 na -nie ,a na tak Tomek,...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokładnie Takie bym wolał,ale dużo droższe są http://allegro.pl/felgi-o-z-canova-17-5x112-vw-audi-mercedes-i1571476775.html A tak ogólnie zauważyłem,że te pełne fele są jakoś w modzie na a4kp W rzeczywistosci byłyby ładniejsze niż na tym foto te pełne albo te http://allegro.pl/alu-felgi-momo-red-s-knight-7-5x17-5x112-et35-raty-i1578720975.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ET 40 natomiast ET 56 sie odpuść [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 15:35_________________________________________________Piotrze gleba i będzie git Dzięki -Tomaszku gleba juz jest dawno-niżej niż mam nie opuszczę ze względu na garby [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 15:55_________________________________________________Musze tez moje 16 opchnąc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f3804f558360c12.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4144f768a5dbd2fd.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 15:09_________________________________________________ to je to [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 15:10_________________________________________________Chopy dobre będą? Jak się nie mylę to teraz mam ET 35 ,czy 42??? tam jest ET 40 ,to powinno spasowac no nie? :gwizdanie: http://allegro.pl/felgi-17-do-audi-a8-i1563817319.html http://allegro.pl/audi-sportback-5x112-felgi-nowe-opony-17-i1576541407.html
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Czy z moim ALG da się cos podkręcic? W jaki sposób?Chcę minimum 220 PS
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Krzycho wszystkiego najlepszego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bry:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 00:45_________________________________________________ Każdego wkurzają kolejki w marketach... [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 01:03_________________________________________________ Stare ale jare
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ZDROWYCH MOKRYCH SWIĄT,SMACZNEGO JAJKA