Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ok
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek czy mogę jutro podjechać po wahacze?jak nie Odpiszesz to i tak zadzwonie spytać :> Napisz mi adres 606953515[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:16_________________________________________________50 ?? to jak przestanę być nowicjusz to wtedy wrzucę foty :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
postaram się wrzucić w wolnej chwili wszystkie foty i filmiki ,z pozostałych spotów także-chyba z trzech na raz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to 50 i juz po nowicjuszu? he ,he wszędzie ta korupcja :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na następnym trza tak zrobić ,żeby było 20szt. a4 [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:12_________________________________________________Panowie co mam zrobić,żeby nie figurować tutaj jako "nowicjusz"?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
10 minut na myjni przy neste i gotowe w 4-6 zeta się zmieścisz jak się sprężysz he he :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak zwykle podjadę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hey ja też raczej wstąpię między 18-19 pozdro
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pozdrawiam Wszystkich- Nowicjusz - wątek powitalny
[ŚLĄSK] WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW AUDI ZARÓWNO NOWYCH,JAK I STARYCH WYJADACZY - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście