Treść opublikowana przez cabriofan
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Założyłem niebieskie sprężyny sparco,nawet nie spisywałem symboli,ponieważ były one wymontowane z takiej samej Audicy jak moja,tylko kumpel stwierdził,że będzie oszczędzał zawieszenie,bo tak mu zmierzły mechanik doradził :>Ja już nie wracam za cholerę do standardowego zawiasu teraz jest dla mnie idealne-nie za niskie,nie za twarde a trakcja zdecydowanie dużo lepsza- w końcu na zakrętachtrakcja mi nie wariuje jak ostrzej wchodzę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:> Cudze chwolicie swego nie znacie..... mówiłem Ci ,że masz pod nosem najtańszy sklep [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 23:28_________________________________________________cały zawias fabryczny?Czy wsadziłeś chociaż fedry sportowe? :>[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 23:36_________________________________________________ własnie ok bo musze odebrac filter :> to ok [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 23:38_________________________________________________i zas pare cytatów do kupy ciekawe czy wszyscy sie kapna o co kaman- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hejka Robert -już dawno po czasie na odpowiedz -filmik z yamaha r1,ale dopiero czytam zaległe... Powiem Ci,że jak najbardziej cool-to moje marzenie-audi i jej 193PS to powoli za mało-apetyt rośnie w miarę jedzenia i na 100% kiedyś kupię podobną jak nie szybszą maszynę :>[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 22:28_________________________________________________ [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 22:46_________________________________________________ [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 23:33_________________________________________________wszyscy spicie ? [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 23:35_________________________________________________jak yak to kapelusz na rano- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
fotki wrzucę jak tylko trochę czasu wynajdę a z tym ciężko :>[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 16:28_________________________________________________- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i zarazem narka lece do roboty .Fajnie się jechało do Gliwic Do zoba jutro w Rybcu- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ciekawe kto pierwszy będzie i o której :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siemanko Jadę z Wami oczywiście,tylko wcześniej na myjnie przy neste ,bo uwalony że hej- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesław tanio to ile 100 ojro :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 17:07_________________________________________________- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też dobiję z ekipą- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Oj coś cienko ,cienko mało do przespamowania- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:brawo: ale się k..a naczytałem :> Przez chwilę myślałem ,że jestem na jakimś komputerowym [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:44_________________________________________________Mam na zimówki he he -wczoraj poszedł escort za Bielsko -teraz dawajcie gdzie dobre ,tanie i jakie gumy zapodać 205\55\16 ,czy może 195 [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:46_________________________________________________lece towar rozwozić i takie tam inne urzędy potem poczytam [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:48_________________________________________________Na gliwickiego spota jadę z Wami,przywiozę kasę na filtr paliwa od Tom-a77 [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:50_________________________________________________blant gdzie Zamawiałeś ringi-też zamówię- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Roberto wieeeeelka dziękówa za info o filtrach Zamówię w takim układzie w zbiorowo-spotowym u Toma [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 16:16_________________________________________________kurde lece bo już moja pół godziny czeka :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ello- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Narka spadam do roboty się szykować nara- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
już nie Kupisz pozamykali dopalaczownie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
robert.Masz jeszcze inne? inne kolory lub na innych felach? Chociaż taka czarna perełka mogłaby stać w moim garażu -jakbym go miał- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a dużo roboty? Jakieś komplikacje?Czy gładko poszło?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
też takie chce ile ta przyjemność?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
już nie Bądz taki skromny- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
RS 4 może być w cabrio? dobra avant :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A tak ogólnie to nie trza wchodzić na techniczny-robert. wszystko wie :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
2 rzad 3 od lewej- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
blant :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak na razie odpukać :> zdażyło się to tylko 1 raz i mam spokój następnym razem rozhuśtam do 240 i zobacze - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście