Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. Założyłem niebieskie sprężyny sparco,nawet nie spisywałem symboli,ponieważ były one wymontowane z takiej samej Audicy jak moja,tylko kumpel stwierdził,że będzie oszczędzał zawieszenie,bo tak mu zmierzły mechanik doradził :>Ja już nie wracam za cholerę do standardowego zawiasu teraz jest dla mnie idealne-nie za niskie,nie za twarde a trakcja zdecydowanie dużo lepsza- w końcu na zakrętachtrakcja mi nie wariuje jak ostrzej wchodzę
  2. :> Cudze chwolicie swego nie znacie..... mówiłem Ci ,że masz pod nosem najtańszy sklep [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 23:28_________________________________________________cały zawias fabryczny?Czy wsadziłeś chociaż fedry sportowe? :>[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 23:36_________________________________________________ własnie ok bo musze odebrac filter :> to ok [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 23:38_________________________________________________i zas pare cytatów do kupy ciekawe czy wszyscy sie kapna o co kaman
  3. hejka Robert -już dawno po czasie na odpowiedz -filmik z yamaha r1,ale dopiero czytam zaległe... Powiem Ci,że jak najbardziej cool-to moje marzenie-audi i jej 193PS to powoli za mało-apetyt rośnie w miarę jedzenia i na 100% kiedyś kupię podobną jak nie szybszą maszynę :>[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 22:28_________________________________________________ [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 22:46_________________________________________________ [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 23:33_________________________________________________wszyscy spicie ? [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 23:35_________________________________________________jak yak to kapelusz na rano
  4. fotki wrzucę jak tylko trochę czasu wynajdę a z tym ciężko :>[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 16:28_________________________________________________
  5. i zarazem narka lece do roboty .Fajnie się jechało do Gliwic Do zoba jutro w Rybcu
  6. no ciekawe kto pierwszy będzie i o której :>
  7. siemanko Jadę z Wami oczywiście,tylko wcześniej na myjnie przy neste ,bo uwalony że hej
  8. Wiesław tanio to ile 100 ojro :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 17:07_________________________________________________
  9. Oj coś cienko ,cienko mało do przespamowania
  10. :brawo: ale się k..a naczytałem :> Przez chwilę myślałem ,że jestem na jakimś komputerowym [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:44_________________________________________________Mam na zimówki he he -wczoraj poszedł escort za Bielsko -teraz dawajcie gdzie dobre ,tanie i jakie gumy zapodać 205\55\16 ,czy może 195 [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:46_________________________________________________lece towar rozwozić i takie tam inne urzędy potem poczytam [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:48_________________________________________________Na gliwickiego spota jadę z Wami,przywiozę kasę na filtr paliwa od Tom-a77 [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:50_________________________________________________blant gdzie Zamawiałeś ringi-też zamówię
  11. Roberto wieeeeelka dziękówa za info o filtrach Zamówię w takim układzie w zbiorowo-spotowym u Toma [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 16:16_________________________________________________kurde lece bo już moja pół godziny czeka :>
  12. Narka spadam do roboty się szykować nara
  13. już nie Kupisz pozamykali dopalaczownie
  14. robert.Masz jeszcze inne? inne kolory lub na innych felach? Chociaż taka czarna perełka mogłaby stać w moim garażu -jakbym go miał
  15. a dużo roboty? Jakieś komplikacje?Czy gładko poszło?
  16. też takie chce ile ta przyjemność?
  17. już nie Bądz taki skromny
  18. RS 4 może być w cabrio? dobra avant :gwizdanie:
  19. A tak ogólnie to nie trza wchodzić na techniczny-robert. wszystko wie :>
  20. 2 rzad 3 od lewej
  21. jak na razie odpukać :> zdażyło się to tylko 1 raz i mam spokój następnym razem rozhuśtam do 240 i zobacze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.