Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mieszaj, mieszaj, a jutro kac gigant :> Arek to żadna mieszanka Jakbym pomieszał piwo z wódką i szampanem lub winem byłoby gorzej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bry: Wiesław
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No przynajmniej Arkowi się spodobało mi też :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzisiaj wieczór degustacji-Callsberg,Górnik Zabrze,Leżajsk,teraz ulubione Tyskie ponad wszystkie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie działa :gwizdanie: ;( lepiej niech juz ta wiosna przychodzi.... http://galleries.adult-empire.com/72/7295/002/pic/4.jpg To mój ulubiony "krajobraz"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja i tak nie wierzę że przyjedziesz Przyjedzieee poznac wariatów z Rybola
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak na razie to humory Arturoo dopisują :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ida po browca bo się skończył i zajarac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dejcie mi zakurzyc :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie Tobie to już chyba te piwa do główki uderzyły :gwizdanie: Nieeee Kobietko Musiałabyś poczekac do 7,8-go a Poznasz to po błędach w pisowni (pomiń c bo nie działa) :polew: To rozumiem, że na razie bąbelki dają o sobie znać i sobie po różnych częściach ciała szaleć zaczynają :gwizdanie: ale żeby nie było TAM nieeee Czy Ty przypadkiem nie Jestes moją ex-w. :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No a jak Zdrowie :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
normalnie jak na czacie x lat temu :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dobra ,jo leca . PS.Resztę wrzućcie lepij na pw. :gwizdanie: :> Hahaha oj siedź chłopie na szanownej pupie i nie marudź Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie Tobie to już chyba te piwa do główki uderzyły :gwizdanie: Nieeee Kobietko Musiałabyś poczekac do 7,8-go a Poznasz to po błędach w pisowni (pomiń c bo nie działa) :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:56_________________________________________________na klawiaturze[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________z.w.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zaraz wracam ,tylko w końcu zakurze :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to zajmie Ci to duuuużo czasu duzooooo czasu to ja mogę na co innego poswięci Skarbie Kotku, nie szalej za bardzo, bo koledzy liczą na oglądanie kobitek w TV, a nie romansów na forum Ale tylko dlatego nie Pójdą jeszcze spac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ho ho ho to moze ja z Arturem sobie juz pojdziemy :gwizdanie: a to dlaczego???? :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:36_________________________________________________Bo ,pogrubiłem i zmieniłem wielkość trzcionki [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:44_________________________________________________Arek idziemy nyny :> mi nie przeszkadzacie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Normalnie zastój ,jakby to 499 strona była [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:43_________________________________________________ to zajmie Ci to duuuużo czasu duzooooo czasu to ja mogę na co innego poswięci Skarbie Kotku, nie szalej za bardzo, bo koledzy liczą na oglądanie kobitek w TV, a nie romansów na forum No wreszcie Kochanie :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki i nawzajem [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:35_________________________________________________ ho ho ho to moze ja z Arturem sobie juz pojdziemy :gwizdanie: a to dlaczego???? :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:36_________________________________________________ Bo sie Zapijesz [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:40_________________________________________________Ide zajarac ,bo widze ,Żescie się pospali cy cóś :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
U mnie sto lat temu była tylko nokia ,a teraz już od 3,4 wymian S.ERIK i innego nie chce -obecnie Satio [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:29_________________________________________________ olej to :> lepiej jakies kobitki sobie pooglądaj A gdzie się rozbierają???? :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:30_________________________________________________ Ja nadrabiam jakies 10-15 ,a jakies 50 wczesniejszych jestem w plecy :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:31_________________________________________________ to zajmie Ci to duuuużo czasu duzooooo czasu to ja mogę na co innego poswięci Skarbie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wszystkim ,własnie spam nadrabiam :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nic trza sie do roboty szykowac [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:54_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mmm ale słodki komplemencik, wyczuwom jakiś podtekst roberto uważej To nie podtekst ani komplement,tylko po przeczytaniu Roberta zech sie usmiol az sie moja pytała z czego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? Zapytaj Wilma :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
badboy nie Nakręcaj się :bicz3: