Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. mieszaj, mieszaj, a jutro kac gigant :> Arek to żadna mieszanka Jakbym pomieszał piwo z wódką i szampanem lub winem byłoby gorzej
  2. :bry: Wiesław
  3. No przynajmniej Arkowi się spodobało mi też :>
  4. Dzisiaj wieczór degustacji-Callsberg,Górnik Zabrze,Leżajsk,teraz ulubione Tyskie ponad wszystkie
  5. nie działa :gwizdanie: ;( lepiej niech juz ta wiosna przychodzi.... http://galleries.adult-empire.com/72/7295/002/pic/4.jpg To mój ulubiony "krajobraz"
  6. Ja i tak nie wierzę że przyjedziesz Przyjedzieee poznac wariatów z Rybola
  7. Jak na razie to humory Arturoo dopisują :>
  8. Ida po browca bo się skończył i zajarac
  9. Dejcie mi zakurzyc :>
  10. Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie Tobie to już chyba te piwa do główki uderzyły :gwizdanie: Nieeee Kobietko Musiałabyś poczekac do 7,8-go a Poznasz to po błędach w pisowni (pomiń c bo nie działa) :polew: To rozumiem, że na razie bąbelki dają o sobie znać i sobie po różnych częściach ciała szaleć zaczynają :gwizdanie: ale żeby nie było TAM nieeee Czy Ty przypadkiem nie Jestes moją ex-w. :>
  11. No a jak Zdrowie :>
  12. normalnie jak na czacie x lat temu :>
  13. Dobra ,jo leca . PS.Resztę wrzućcie lepij na pw. :gwizdanie: :> Hahaha oj siedź chłopie na szanownej pupie i nie marudź Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie Tobie to już chyba te piwa do główki uderzyły :gwizdanie: Nieeee Kobietko Musiałabyś poczekac do 7,8-go a Poznasz to po błędach w pisowni (pomiń c bo nie działa) :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:56_________________________________________________na klawiaturze[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________z.w.
  14. Zaraz wracam ,tylko w końcu zakurze :>
  15. Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie
  16. to zajmie Ci to duuuużo czasu duzooooo czasu to ja mogę na co innego poswięci Skarbie Kotku, nie szalej za bardzo, bo koledzy liczą na oglądanie kobitek w TV, a nie romansów na forum Ale tylko dlatego nie Pójdą jeszcze spac
  17. ho ho ho to moze ja z Arturem sobie juz pojdziemy :gwizdanie: a to dlaczego???? :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:36_________________________________________________Bo ,pogrubiłem i zmieniłem wielkość trzcionki [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:44_________________________________________________Arek idziemy nyny :> mi nie przeszkadzacie
  18. Normalnie zastój ,jakby to 499 strona była [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:43_________________________________________________ to zajmie Ci to duuuużo czasu duzooooo czasu to ja mogę na co innego poswięci Skarbie Kotku, nie szalej za bardzo, bo koledzy liczą na oglądanie kobitek w TV, a nie romansów na forum No wreszcie Kochanie :>
  19. dzieki i nawzajem [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:35_________________________________________________ ho ho ho to moze ja z Arturem sobie juz pojdziemy :gwizdanie: a to dlaczego???? :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:36_________________________________________________ Bo sie Zapijesz [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:40_________________________________________________Ide zajarac ,bo widze ,Żescie się pospali cy cóś :gwizdanie:
  20. U mnie sto lat temu była tylko nokia ,a teraz już od 3,4 wymian S.ERIK i innego nie chce -obecnie Satio [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:29_________________________________________________ olej to :> lepiej jakies kobitki sobie pooglądaj A gdzie się rozbierają???? :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:30_________________________________________________ Ja nadrabiam jakies 10-15 ,a jakies 50 wczesniejszych jestem w plecy :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:31_________________________________________________ to zajmie Ci to duuuużo czasu duzooooo czasu to ja mogę na co innego poswięci Skarbie
  21. Wszystkim ,własnie spam nadrabiam :>
  22. Nic trza sie do roboty szykowac [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:54_________________________________________________
  23. mmm ale słodki komplemencik, wyczuwom jakiś podtekst roberto uważej To nie podtekst ani komplement,tylko po przeczytaniu Roberta zech sie usmiol az sie moja pytała z czego
  24. jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? Zapytaj Wilma :>
  25. badboy nie Nakręcaj się :bicz3:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.