Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zdziwiony angry jak się opuści parę dni to kapa :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zdziwiony angry jak się opuści parę dni to kapa :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a gdzie Robert?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A-rek [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 22:04_________________________________________________Kurde mam jakieś 20-30 stron zaległości :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
angry :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
szkoda że nie złapałeś tej sarny miałbyś niezłą ucztę z dziczyzną w tle,a tak swoją drogą to przy jakiej prędkości przelotowej miałeś bliski kontakt ze zwierzyną płochą Wyhamowałem tak do 50-60kmh i było puk :gwizdanie: Dopiero teraz czytam stare posty ,ale Stary krzyż to normalnie hicior :> jest za***iste połączenie muzy z tv trwam [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:59_________________________________________________ Wszystkim co nie Spią
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 03:28_________________________________________________net mi szwankuje[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 03:29_________________________________________________a i tak tu jeszcze chwile posiedze .A jak chodzi o ranking to wysłane wiadomości
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kurde browar mi sie skończył i odczuwam parcie na pęcherz :> Idę po następne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Angry od znajomego handlarza słyszałem ,że "boczki"puszczają po 400 000 km (w a4 b5)no chyba ,że tym egzemplarzem jezdził mega grubson :>[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 03:18_________________________________________________Robcio [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 03:20_________________________________________________A Wiysz ze jak Żeż je na 1 miejscu w rankingu to już chyba je uzależniynie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert Ty zawsze Zaczynosz jak jo musza do roboty wyłazić- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
juz poszla :?: w sumie nie wiem czy mam ci pogratulowac czy wspolczuc....... :gwizdanie: no szybko heh sam sie zdziwilem.. ale wypas byl dobry cene dobra dalem.. a Kolesiowi w ogole nie przeszkadzalo ze anglik posprawdzali ze super zrobione i byl bardzo bardzo zadowolony a ja.. niby sie ciesze... ale jednak jakos tak dziwnie.. kurde moja furke sprzedalem ;( Ja tak nie miałem,bo sprzedałem Escorta cabrio m.schumacher edition .1,6 zamieniłem na 2,8 1993na98 także same plusy tyle tylko ,że już dachu nie otworzę :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
seves to Masz co oblewać :>[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:49_________________________________________________Ja zanim poprzednie sprzedałem 5 miesięcy wcześniej miałem już drugi :> a Ty teraz lekki stresik bez bryki-no chyba że Masz od kogo pożyczyć- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek wiemy wiemy ach te kobiety- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mi się zdarzyło :good: :good: Koledzy :> Ja tam korzystnie kupiłem mojego :gwizdanie: Może nie jest w stanie idealnym,ale b.dobrym-Pierwsza cena za jaką gość go wystawiał to 14600pln a w końcu oddał mi ją za 9300-2 dni przed końcem przeglądu.Ludzie z reguły boją się takich pojemności ze wzgl.gł.ekonomicznych,a ja odkąd pojezdziłem bmk-ą z taką samą mocą obiecałem sobie ze kupię Następne jakie w dalekich planach 4,2- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kurde musze kiedys w koncu trafić jak ktoś bedzie jak bede mial czas :> :witch:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ponownie Panowie poczytałem i s...m do roboty bo już czas- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
R6 2002r niebieska - cala niebieska z niebieska "sportowa" szyba, Koles zrobil ja tak ze jest strasznie do R1 podobna wydech akrapovic ladnie serio ladnie brzmi.. foty mam na moim kompie.. po robocie wciepne lekki slizg miala na prawa str- mam foty jak wygladala owiewka prawa malowana na wydechu lekki slad.. jak masz szpeca znajomego to podjedziemy zerknie i bedzie w szoku- serio oryginal przebieg moi kumple wszyscy byli w szoku ubezpieczenie placilem wczoraj bo do 20pazdziernika bylo wazne i przez to w weekend nie pojezdzilem teraz ;( na rok oplacone to kiedy mogę przetestować? Twoja Audica jest srebrna?Byłeś ostatnio na rybnickim spocie co nie?[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 09:22_________________________________________________nic ide spac po nocce- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
seves Wrzuć fotkę "przecinaka"- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Moje marzenie Ile Chcesz za R6?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siemanko z rana[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 09:56_________________________________________________ :hi: To powiem szczerze że wolałbym już Golfa Mk6 Za 70 tysi to mam taką A4 W cabrio że głowa boli (oczywiście nie nową) :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert a wiesz ze takich fajnych juz nie kupisz nawet jakbys zalozyl idealnie te same gumy ale 205 na 16calach to juz nie bedzie to samo ;( ja mialem jeszcze w vectrze fuldy montero 185 na 14calowej feldze i tez najlepsze jakie do tej pory mialem prawda taka ze zimowka na snieg i lod musi byc waska ale ta sama opona na suchym asfalcie szybko sie skonczy ;( i jak zawsze cos za cos Tomasz Młodawski, menedżer produktu Michelin Polska: Nie zaleca się zmiany szerokości opony zimowej na węższą niż letnia. Obecnie dąży się do zastosowania identycznego rozmiaru w oponach letnich (w rozmiarach homologowanych przez producentów samochodów) i oponach zimowych. Zwężanie opon na zimę powoduje pogorszenie parametrów trakcyjnych auta, a poprzez zmniejszenie powierzchni styku z drogą - pogorszenie hamowania na mokrej, zaśnieżonej (ubitej) i oblodzonej nawierzchni. http://www.oponeo.pl/artykul/czy-powinienem-miec-na-zime-wezsze-opony Tak też chcę zrobić -jak ori 205/55/16 tylko z mniejszym indeksem prędkości-zejdę z W do H i będę się pilnował :> Moje typy to Dunlop 3D i Pirelli Sottozero-głównie ze względu na markę ,półkę opon i wygląd bieżnika no i oczywiście opinie [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 00:09_________________________________________________Dzięki Wszystkim za poradę co do stalówek [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 00:09_________________________________________________A co do wieku tych opon na stalówkach-to czy ktoś z Was kupuje zimówki na 1 lub 2 lata?Czy użytkujecie je 4-5? Wszystko zależy od jazdy i sposobu przechowywania przez lato także mam nadzieję że jeszcze min 2 lata by posłużyły jakbym je kupił[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 00:13_________________________________________________Stalówki też by się przydały na zapasy 1 na lato 1 na zimę wtedy sprzedałbym moją nie do kompletu 5-ą alu z innym wzorem :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie Robert opon szukam na allegro ,a jak chcesz nowe to Napisz wszystkie wymiary i popytam[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:01_________________________________________________Aaaaaa Wejdz na ceneo-tam Znajdziesz gdzie są najtańsze opony ze sklepów internetowych [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:03_________________________________________________ :witch: lecę na cmentarz[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:05_________________________________________________Jak możecie pomóc to Napiszcie czy do mojej da radę założyć taką stalówkę: 5x112-to ok.6,5J ET 42 bo nie mam czasu wchodzić na felgi teraz-jak wrócę poczytam-są do kupienia 2 szt z 2006r z oponami z 2007 http://allegro.onet.pl/felgi-16-opony-zimowe-mischelin-alpin-205-55-16-i1287624000.html- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No ja też dziekuję wszystkim za spotkanie zwłaszcza nowo przybyłym do Rybca [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 00:30_________________________________________________Robert wiem ,że już Śpisz ale jaka cytrynówka :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello wreszcie w dzien spota :> [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 11:21_________________________________________________Arek Weż mi na spota mój filtr paliwa [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 11:24_________________________________________________Ma KTOŚ z Was przypadkiem 4 zimówki na zbyciu 205/55/16 91H,lub V,ew.W?Jeśli tak to chętnie obejrzę na spocie - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście