Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Następny-a ta powaga a czym cie tak rozbawił tym banem,to wcale nie jest śmieszne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert Ty Wiesz jak mie rozbawic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A może
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dziękuję za obronę w moim mieniu badboy Wilma sama się Broniła a nie Ciebie :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja Ci dam! :bicz3: Wilma ,widzę tu jakieś perwersyjne igraszki ,czyżby jakieś braki abonament mu dźwigną przez to spamowanie na pewno mo nokia i właśnie zawiech załapała [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:18_________________________________________________Wilma widać żeś jest chora bo tyle cytatów serwujesz jak nikt :gwizdanie: Bo tyle wypowiedzi do mej skromnej osoby! :> ale pamiętaj że mam tylko skromną A4-kę ale za to wiek(niekoniecznie świadczy o braku doświadczenia )a jest lepszą perspektywą przyszłościową i wigor przemawiają na moją korzyść :decayed: :naughty: Hahahaah będę pamiętać :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chłop nie skała da się przesunąć wink4
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
andy_sky jak tam fura dla ojca kupiona? :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
badboy może posunąc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tez ida
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Sory,ale palec na klawiaturze mi się na prawo zboczył :> :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: w sensie wolna ? No może chciałby... :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wolma
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert kilka takich cytatów dziennie i 500 jak z bicza strzelił
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
badboy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo bych tez nie skumoł :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[AWX] 285 Nm , [AVF] 310 Nm :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________ [AWX] 285 Nm , [AVF] 310 Nm :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________ ja też chyba tam podjadę i wymienię te moje [AWX] 285 Nm , [AVF] 310 Nm :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________ ja też chyba tam podjadę i wymienię te moje ALG 280 Nm ale kucy więcej ja też chyba tam podjadę i wymienię te moje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kajs Był jak Cie nie było
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robercik a Marzena nie chce stroic? No jaaa to Ty Mosz dużo czasu :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jada do biedronki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nowe a na hh..a- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to na pewno :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak siedna za kiera maszyny Roberta to mi sie chyba na dzien dobry lapy spocą z adrenaliny :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to też porównamy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Te dopiero (podobno) są daremne :gwizdanie: ... niżej stałeś i bardziej się rozpędziłeś ... przede mną stanął jakiś KIA PICANTO czy cuś i ... pipka nie dało się ruszyć , jakby nie ESP to bym nie ruszył To w takim razie na następnym spocie (jak bedzie snieg)Ty przejedziesz sie moim a jo Twoim i porównamy :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W przyszłości przetestuję Nokiany lub Ultra gripy 7 goodyear[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 13:40_________________________________________________chopy jak potrzebujecie jakies fajne zestawy na prezenty pod choinke to piszcie albo dzwoncie 606953515 - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście