Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Z odpowiednio dużą pojemnoscią
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zrobimy to raz zimą w śniegu i raz latem na sucho Tomek mi odjeżdża w 1 przypadku nie mam cienia szans no a w 2... ja z kolei Tomkowi odjeżdżam [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:35_________________________________________________ audi mocniejsze od 528i czy 328i ? 328-ta sama moc 193ps ten sm moment 280 nm ale w porównaniu do jazdy beta się lepiej zbiera[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:40_________________________________________________nawet w fabrycznych audi zdaje się 8,7,a beta 7,8 do setki czy jakos tak -jak Masz wgląd w tabeli to luknij wg tabeli masz 7,3 do 100. dla porównania... e46 330d 204ps- 7,2 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Do porównania jakbys czytał co piszę -to benzyny 2,8 a nie diesle......
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak jeszcze trochę popiszemy to Roberta scigne w tabelce
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zrobimy to raz zimą w śniegu i raz latem na sucho Tomek mi odjeżdża w 1 przypadku nie mam cienia szans no a w 2... ja z kolei Tomkowi odjeżdżam [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:35_________________________________________________ audi mocniejsze od 528i czy 328i ? 328-ta sama moc 193ps ten sm moment 280 nm ale w porównaniu do jazdy beta się lepiej zbiera[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:40_________________________________________________nawet w fabrycznych audi zdaje się 8,7,a beta 7,8 do setki czy jakos tak -jak Masz wgląd w tabeli to luknij
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja odkąd przejechałem się betą 2,8 benz w 2005 r.niczego słabszego ne chciałem kupowac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przeszczepy się liczą tir gorzały :kox: :kox: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:25_________________________________________________poszukam statystyk Szukaj Szukaj razem wypijemy :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
raczej to co jest w papierach jest uzyskiwane na pełnym baku i jest to prędkość nie licznikowa a rzeczywista z GPSu... ale mogę sie mylić [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:17_________________________________________________dalej twierdzisz że jest coś takiego jak 2,7 tds [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:17_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: No teraz mam wątpliwosci....z tego co pamiętam to raczej nietypowe 2,7 było....ale mogę się mylic...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a nie było jakiejś wersji na poza Europę 2,7?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
210 km/h - to chyba pierwszy raz producent podał naprawdę maxymalną h.-zawsze podawana max jest prędkoscią bezpieczną ,z którą można dłuższy czs się poruszac ,a nie wszystkim co wycisniesz z auta :> :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nawet jakby to było 2,5 a nie 2,7 to i tak zamulony
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A Ty Poczytaj troche o silnikach bmw :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
2,5 tds jak coś 2,7 nie było. tds to przepaść w porównaniu z common railami 1 i 2 generacji, nie ma nawet co porównywać. mam 2 kuzynki które jeżdżą przez zimę autami z napędem na tylną oś, Mercedes E220cdi kombi i BMW 330d e46 też kombi i jakoś dawają radę, bez dzwonów póki co a wątpię żeby były lepszymi kierowcami od Ciebie arrturrroo jeździć ,a przemieszczać się to mała różnica :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
2,5 tds jak coś 2,7 nie było. tds to przepaść w porównaniu z common railami 1 i 2 generacji, nie ma nawet co porównywać. mam 2 kuzynki które jeżdżą przez zimę autami z napędem na tylną oś, Mercedes E220cdi kombi i BMW 330d e46 też kombi i jakoś dawają radę, bez dzwonów póki co a wątpię żeby były lepszymi kierowcami od Ciebie arrturrroo Jak nie było jak taką jezdziłem!!!! Trójka w sedanie -silnik miał wpakowany z piątki[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:04_________________________________________________2,7 tds 143 ps
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeździłem 3 litrówką w bmw ,zimą napęd robi z Ciebie ofiarę ,elektronika nie nadąża za warunkami na drodze -moje zdanie -zrobiłem ze 300 km tym autkiem jednego dnia za kierownicą,nigdy się tak nie spociłem jak mną wywijało,nawet jak z H4mm3R'em jechaliśmy z Jastrzębia do Wodzisławia i na lodzie postawiło mnie w moim audiku prostopadle do ciężarówki ,którą wyprzedzałem to nie było mi tak ciepło jak w bmw na pustej drodze- i nie chodzi tu o frajdę tylko o brak kontroli w pewnych sytuacjach cóż moc +napęd na tył robi swoje :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja sie jeszcze nie wybieram nyny- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
,raz jeszcze dzięki za dziś Arturoo[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 01:46_________________________________________________ ,raz jeszcze dzięki za dziś trzymta się roberto arrturroo- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mało co bym kupił BMW-jednak cena i eksploatacja ,no i oczywiscie stan tech.przemówiło za Audi-i tak myslę ,że zostanie jeśli chodzi o 3l diesla, nie ma jakieś znaczącej różnicy w eksploatacji [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 01:34_________________________________________________ skąd wiesz :?: Co do Waszej opinii - tak myślę. Co do nas - to po prostu wiem. No i Audi... to jednak Audi nie kapuję czemu nam niby nie ma pasować BMW ? i co ma do tego Warszawa ?????????????????????????????????????? Ja nie mówię o dieslu...... tylko o tym co się trafiło-a diesla nie szukałem tylko benzyny...- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Slicznotka- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robercik- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mało co bym kupił BMW-jednak cena i eksploatacja ,no i oczywiscie stan tech.przemówiło za Audi-i tak myslę ,że zostanie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z innej stajni.............. BMW ale BMW są takie .... :gwizdanie: nie powiem E46 mi się podoba , ale tylko i wyłącznie z zew. i nie compact Jak już to coupe a najlepiej cabrio- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kurde Heniek mi się skończył ,no i zapalic trza :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
;( :smutas: ostatni klekot kupiony przeze mnie :gwizdanie: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Miałem na myśli taką(2.5) pojemność ,następny klekot będzie większy Ostatnio na spocie co innego Mówiłes- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No dobra, to sprawdzimy Oki Kochanie trzymam Cię za słowo - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście