Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. Z odpowiednio dużą pojemnoscią
  2. zrobimy to raz zimą w śniegu i raz latem na sucho Tomek mi odjeżdża w 1 przypadku nie mam cienia szans no a w 2... ja z kolei Tomkowi odjeżdżam [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:35_________________________________________________ audi mocniejsze od 528i czy 328i ? 328-ta sama moc 193ps ten sm moment 280 nm ale w porównaniu do jazdy beta się lepiej zbiera[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:40_________________________________________________nawet w fabrycznych audi zdaje się 8,7,a beta 7,8 do setki czy jakos tak -jak Masz wgląd w tabeli to luknij wg tabeli masz 7,3 do 100. dla porównania... e46 330d 204ps- 7,2 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Do porównania jakbys czytał co piszę -to benzyny 2,8 a nie diesle......
  3. Jak jeszcze trochę popiszemy to Roberta scigne w tabelce
  4. zrobimy to raz zimą w śniegu i raz latem na sucho Tomek mi odjeżdża w 1 przypadku nie mam cienia szans no a w 2... ja z kolei Tomkowi odjeżdżam [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:35_________________________________________________ audi mocniejsze od 528i czy 328i ? 328-ta sama moc 193ps ten sm moment 280 nm ale w porównaniu do jazdy beta się lepiej zbiera[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:40_________________________________________________nawet w fabrycznych audi zdaje się 8,7,a beta 7,8 do setki czy jakos tak -jak Masz wgląd w tabeli to luknij
  5. Ja odkąd przejechałem się betą 2,8 benz w 2005 r.niczego słabszego ne chciałem kupowac
  6. przeszczepy się liczą tir gorzały :kox: :kox: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:25_________________________________________________poszukam statystyk Szukaj Szukaj razem wypijemy :polew:
  7. raczej to co jest w papierach jest uzyskiwane na pełnym baku i jest to prędkość nie licznikowa a rzeczywista z GPSu... ale mogę sie mylić [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:17_________________________________________________dalej twierdzisz że jest coś takiego jak 2,7 tds [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:17_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: No teraz mam wątpliwosci....z tego co pamiętam to raczej nietypowe 2,7 było....ale mogę się mylic...
  8. a nie było jakiejś wersji na poza Europę 2,7?
  9. 210 km/h - to chyba pierwszy raz producent podał naprawdę maxymalną h.-zawsze podawana max jest prędkoscią bezpieczną ,z którą można dłuższy czs się poruszac ,a nie wszystkim co wycisniesz z auta :> :>
  10. Nawet jakby to było 2,5 a nie 2,7 to i tak zamulony
  11. A Ty Poczytaj troche o silnikach bmw :>
  12. 2,5 tds jak coś 2,7 nie było. tds to przepaść w porównaniu z common railami 1 i 2 generacji, nie ma nawet co porównywać. mam 2 kuzynki które jeżdżą przez zimę autami z napędem na tylną oś, Mercedes E220cdi kombi i BMW 330d e46 też kombi i jakoś dawają radę, bez dzwonów póki co a wątpię żeby były lepszymi kierowcami od Ciebie arrturrroo jeździć ,a przemieszczać się to mała różnica :polew:
  13. 2,5 tds jak coś 2,7 nie było. tds to przepaść w porównaniu z common railami 1 i 2 generacji, nie ma nawet co porównywać. mam 2 kuzynki które jeżdżą przez zimę autami z napędem na tylną oś, Mercedes E220cdi kombi i BMW 330d e46 też kombi i jakoś dawają radę, bez dzwonów póki co a wątpię żeby były lepszymi kierowcami od Ciebie arrturrroo Jak nie było jak taką jezdziłem!!!! Trójka w sedanie -silnik miał wpakowany z piątki[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:04_________________________________________________2,7 tds 143 ps
  14. jeździłem 3 litrówką w bmw ,zimą napęd robi z Ciebie ofiarę ,elektronika nie nadąża za warunkami na drodze -moje zdanie -zrobiłem ze 300 km tym autkiem jednego dnia za kierownicą,nigdy się tak nie spociłem jak mną wywijało,nawet jak z H4mm3R'em jechaliśmy z Jastrzębia do Wodzisławia i na lodzie postawiło mnie w moim audiku prostopadle do ciężarówki ,którą wyprzedzałem to nie było mi tak ciepło jak w bmw na pustej drodze- i nie chodzi tu o frajdę tylko o brak kontroli w pewnych sytuacjach cóż moc +napęd na tył robi swoje :>
  15. ja sie jeszcze nie wybieram nyny
  16. ,raz jeszcze dzięki za dziś Arturoo[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 01:46_________________________________________________ ,raz jeszcze dzięki za dziś trzymta się roberto arrturroo
  17. Mało co bym kupił BMW-jednak cena i eksploatacja ,no i oczywiscie stan tech.przemówiło za Audi-i tak myslę ,że zostanie jeśli chodzi o 3l diesla, nie ma jakieś znaczącej różnicy w eksploatacji [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 01:34_________________________________________________ skąd wiesz :?: Co do Waszej opinii - tak myślę. Co do nas - to po prostu wiem. No i Audi... to jednak Audi nie kapuję czemu nam niby nie ma pasować BMW ? i co ma do tego Warszawa ?????????????????????????????????????? Ja nie mówię o dieslu...... tylko o tym co się trafiło-a diesla nie szukałem tylko benzyny...
  18. Slicznotka
  19. Robercik
  20. Mało co bym kupił BMW-jednak cena i eksploatacja ,no i oczywiscie stan tech.przemówiło za Audi-i tak myslę ,że zostanie
  21. z innej stajni.............. BMW ale BMW są takie .... :gwizdanie: nie powiem E46 mi się podoba , ale tylko i wyłącznie z zew. i nie compact Jak już to coupe a najlepiej cabrio
  22. Kurde Heniek mi się skończył ,no i zapalic trza :gwizdanie:
  23. ;( :smutas: ostatni klekot kupiony przeze mnie :gwizdanie: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Miałem na myśli taką(2.5) pojemność ,następny klekot będzie większy Ostatnio na spocie co innego Mówiłes
  24. No dobra, to sprawdzimy Oki Kochanie trzymam Cię za słowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.