Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak na 1991 rok to supermaszyna Z przodu cos z ferrari,tył a la mazda 323,jakby był 4-ro osobowy do dziś podziwialibyśmy go na drogach [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 23:32_________________________________________________ ładnie,ładnie w escorcie cabrio takie robiłem -wizualnie super,w praktyce trochę utrudniały parkowanie tyłem w nocy :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i pełny syntetyk 10w40 :polew: Wiejski tiuning
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Musza spadac na jakis czas ,Roberto kaj w książce jest ten rodzaj skrzyni? To go odczytam i potem napisze jak jeszcze Bedziesz narka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja nie narzekam :>-do wypłaty ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oki Pędz do Marzeny- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ten stary je zgrymniały na maxa ;([br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:59_________________________________________________tak na moje oko to łączy sie metal od chłodnicy a powyżej jest guma-tylko nie wiem ,czy to w całosci jest ,czy osobno idzie kupic[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:01_________________________________________________na spocie Obejrzysz-tylko chyba nie na najbliższym bo musza gosci przyjmowac[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:02_________________________________________________W każdym razie dziękuje Robercik za fachowe instrukcje-jak zawsze można na Ciebie liczyc [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:03_________________________________________________o K..wa pierwszego rybnickiego spota będe musiał opusci ;(- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
masakra! :> jak się nie mylę to chodzi o nr.2 od chłodnicy do góry do silnika[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:53_________________________________________________moja baby miała pierwszą rejestrację w Deutschland w moje 24 urodziny-to auto na mnie czekało :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wlepkę masz w książce serw. , we wnęce na koło zapasowe i pod tylnym siedzeniem ide po książkę do plecaka i po leszka bo się skończył :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tu na forum w "kalendarzu" akurat urodziny widocznie nie zaznaczyłeś w Twoim profilu kiedy masz wiem podpuszczam Cię- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wlepki? z książki serw.? nie wiem o co kaman niestety- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ello Arturku- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ucza się cytowac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert jak Bedziesz miał chwilka kiedys Obejrz mi w etce kod simeringu wybieraka skrzyni i teleskopy tylnej klapy,no i przewód odprowadzający chłodnicy tj.metal i guma ,tylko nie wiem czy to jest osobno ,czy w całosci [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:37_________________________________________________ w kalendarzu to imieniny piszą- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ponownie Robercik ,Tomek i wszyscy obecni :>[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:33_________________________________________________nigdy sie nie naucza cytowac a geb...23 -go- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale sie w srodek wcisło- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja też i geburstag :> Bo raz jest w sobotę a raz w niedzielę , tak zdecydowała większość już kilka miesięcy temu Ja mam L4- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:11_________________________________________________ Jo tyż Miałem do tej pory jedną piątkę,dużo czwórek a trójek to nawet nie licze [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:21_________________________________________________ spoko koles [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:22_________________________________________________do odważnych swiat należy [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:22_________________________________________________ -- mój mechanik [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:24_________________________________________________nikogo ni ma to na tv się przenoszę- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesław jeszcze raz dzięki za wahacze -już założony-1 szt.się wyje...a ,przy okazji przegub wymieniony,filter paliwa- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 20:53_________________________________________________ :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na chwila- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na chwilka- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 21:15_________________________________________________ albo kolejna sciema przez western union-kumpel to przerabiał- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po piłce Ci sie zachce życ [br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 17:01_________________________________________________na 17: 30 jakby coś [br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 17:02_________________________________________________ sie szykowac - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście