Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. chce wrzucić parktronik,H4mm3R mi pomaga części zbierać Arturo tylko się nie Rozpędz i nie Zrób hybrydy ze swojej baby [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:55_________________________________________________ miało byc beybe :polew: sorry Kasiu :gwizdanie:
  2. A kaj Roberto ? chyba dzis dzien
  3. Widzę ,że temat karawanu Tomaszka nie schodzi nadal z forum [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:48_________________________________________________Artur jak zwykle czujny :>[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:49_________________________________________________Co tam Rezacie ? Ja po Leszku -Heńka
  4. Musza narazicho
  5. No jak czym , moją szarą myszą :> A spadochron Ci sie otworzył pod koniec tej przepasci? :polew: [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 22:26_________________________________________________ Więcej nie szło?
  6. :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 22:14_________________________________________________Dobry kolo[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 22:14_________________________________________________Se roboty narobił przy głupotach [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 22:15_________________________________________________248? czym to
  7. a V-MAXYMALNA?
  8. Robert musza skontaktowac sie w tym temacie z moim mechaniem :> bo tez wiem tyle co Ty skrzynia była trochę 'zapocona'
  9. To ile łykła max?
  10. no chyba ?
  11. Ten simering wybieraka [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:37_________________________________________________to Byś bez rąk łaził [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:37_________________________________________________Ariel wrzuc fotki
  12. w ten drugi też a ta moja skrzynia to DHY
  13. :>[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:06_________________________________________________Robert jo tak zrobił :gwizdanie:
  14. :polew: Endriu zostaną do 1-go listopada [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 20:02_________________________________________________ Tomcio bez urazy
  15. Dzieki Wiesław [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 16:19_________________________________________________ Dyc tyn szofer nic nie bydzie widzioł!!! :polew:
  16. _________________________________________________Pioter z ciekawosci wela ci to poli pb na msc miasto ? lpg/100km trasa ? lpg/100km Krzysio przy mojej jezdzie 16 litrów po miescie w zimie latem 15 a trasa -ostatni test mieszany -trasa+zadupia i miasto wyszło 10l [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 15:21_________________________________________________a na pb-przed montazem instalacji -12,5l po 400km-pod korek ,minimalne na trasie z Wrocka A4 wyszło 7,4l,ale to była minimalna predkosc -do 110 km/h pare zrywów do 160 -w ciulatych nocnych warunkach i ze szwagrem na ogonie na kacu -dlatego tak powoli
  17. Oki dzięki ,musze spisac nr.simeringu wybieraka -i w przyszłosci wymienic
  18. z prawej strony u góry pod numerami jest ----DHY będzie to to?[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 13:38_________________________________________________z.w idę zajarac
  19. Arturo patrzę na wlepkę w k.s. na ten symbol skrzyni...
  20. Arturoo
  21. Jest tu ktos o tej porze? :>
  22. no w końcu to A4 :>
  23. Stary to moja przy normalnej-ostrej jezdzie po mieście tyle pali -w zimie ,a latem mniej przy włączonej klimie chyba cosik nie tak ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.