Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty się nie śmiej tylko szporuj na ta kista Przywieza tyle gorzoły ile Wypijesz przy mnie :gwizdanie: :decayed: na łatwo to Ci z nim nie pójdzie jak raz Jo nie godoł,że kista bydzie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=l2yipqe2eo1i ten kolor jest lepszy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty się nie śmiej tylko szporuj na ta kista Przywieza tyle gorzoły ile Wypijesz przy mnie :gwizdanie: :decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:50_________________________________________________Pioter http://otomoto.pl/audi-a4-a4-cabrio-s-line-diesel-C13921354.html Robert tylko mocniejsze,w benzynie,manualu i inny kolor np czarna lub biała perełka- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robercik Wytłumacz Arturowi jak Cie kolega wkopoł :polew: No chyba ze to nie Ciebie? [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:40_________________________________________________Robert nawiguje :>[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:44_________________________________________________Dzwoncie do Arka ,zbliża się historyczna chwila dla Rybnika [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:46_________________________________________________ida- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No chyba,że zrobię to co bad..y [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:37_________________________________________________ Ale pamietaj , za 1000 stawiasz kista gorzoły ciekawe kto by ta kista opanowoł??? :polew: Jak tam same szofery- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Letko Pioter obiecoł , że postawi Spoko w lotto same dwójki to może choc jedna kumulacja zgarna- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturo to wyrezaj autopilota- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja tam nie narzekam [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:29_________________________________________________stanley- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i pomacac [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:18_________________________________________________ stosunkowo tanio- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Potestuj w media albo na elektrownia Podjedz :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiem ,że jest super ,bo nie raz przez Niemcy za***iście prowadziła itd,tej mojej z tomtoma jeszcze tak konkretnie nie przetestowałem za granicą ,bo nie miałem okazji- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artur cena to nie wszystko-funkcjonalnosc przede wszystkim-testowałem jedna manta z tych tanszych i wk...ła mnie fest-na tym swoim programie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Cytat: cabriofan Dzisiaj o 23:40 Jo mom tako http://www.ceneo.pl/2591370s W porównaniu z innymi firmami co jo testowoł ,to mo za***iste mocowanie do szyby wink4 Idzie ij "załadować" Auto Mapa ? Myslę ,że tak,tylko po co?jak tam prawie cała Europa jest- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://www.ceneo.pl/Nawigacja_samochodowa;004+slark~~M43;017P0-48462P1-36990.htm który?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wejdz na ceneo.pl czy cos w tym stylu Jo od tego przeważnie zaczynam -potem dalej działam I gazetki z promocjami se Przejrzyj http://www.ceneo.pl/Systemy_nawigacji_GPS;004+snawigacja[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:34_________________________________________________Jo mom tako http://www.ceneo.pl/2591370s W porównaniu z innymi firmami co jo testowoł ,to mo za***iste mocowanie do szyby- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
JA opłaco sie-pooglądac i potestowac :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Za dużo kuniuf i niutunuf Padołech Ci Bier Sottozero [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:19_________________________________________________Pany potrzebuję kupić Navi , gdzie najlepiej i jaką polecacie ? W media zapewne drogo co ? Wiem , że nie mniejszą niż 4" i taką co da się "wgrać" Auto Mapę Jo se odebroł TOM TOMA 4*3 cala na BP z punktów w media wtedy kosztowoł 500 A wogóle to co nie jest w promocji w gazetce albo reklamie media jest kurewnie drogie-wczoraj porównywałem ceny żelazka i w sklepie internetowym z przesyłką jeden model Philipsa był za 141 a w media dokładnie ten sam model ,kolor i reszta za 250 -MASAKRA -No i żelazko też odebrałem na BP wczoraj :decayed: [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:25_________________________________________________Testowałem już pare nawigacji w drodze na Nimcy-co trasa inne no i Tom Tom w sumie jest całkiem całkiem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wyspej sie Wiesław :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dokładnie , jak tylko Cię zobaczę w lusterku od razu wrzucam prawy migacz :polew: :polew: nieee to własnie na prawym migaczu było przy ruszaniu A jak Jezdzisz przede mną to nie Umisz wyjechac :decayed: - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście