Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew:
  2. Ty się nie śmiej tylko szporuj na ta kista Przywieza tyle gorzoły ile Wypijesz przy mnie :gwizdanie: :decayed: na łatwo to Ci z nim nie pójdzie jak raz Jo nie godoł,że kista bydzie
  3. http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=l2yipqe2eo1i ten kolor jest lepszy
  4. Ty się nie śmiej tylko szporuj na ta kista Przywieza tyle gorzoły ile Wypijesz przy mnie :gwizdanie: :decayed:
  5. [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:50_________________________________________________Pioter http://otomoto.pl/audi-a4-a4-cabrio-s-line-diesel-C13921354.html Robert tylko mocniejsze,w benzynie,manualu i inny kolor np czarna lub biała perełka
  6. :polew:
  7. Robercik Wytłumacz Arturowi jak Cie kolega wkopoł :polew: No chyba ze to nie Ciebie? [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:40_________________________________________________Robert nawiguje :>[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:44_________________________________________________Dzwoncie do Arka ,zbliża się historyczna chwila dla Rybnika [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:46_________________________________________________ida
  8. No chyba,że zrobię to co bad..y [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:37_________________________________________________ Ale pamietaj , za 1000 stawiasz kista gorzoły ciekawe kto by ta kista opanowoł??? :polew: Jak tam same szofery
  9. Letko Pioter obiecoł , że postawi Spoko w lotto same dwójki to może choc jedna kumulacja zgarna
  10. Arturo to wyrezaj autopilota
  11. Ja tam nie narzekam [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:29_________________________________________________stanley
  12. i pomacac [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:18_________________________________________________ stosunkowo tanio
  13. Potestuj w media albo na elektrownia Podjedz :>
  14. Wiem ,że jest super ,bo nie raz przez Niemcy za***iście prowadziła itd,tej mojej z tomtoma jeszcze tak konkretnie nie przetestowałem za granicą ,bo nie miałem okazji
  15. Artur cena to nie wszystko-funkcjonalnosc przede wszystkim-testowałem jedna manta z tych tanszych i wk...ła mnie fest-na tym swoim programie
  16. Cytat: cabriofan Dzisiaj o 23:40 Jo mom tako http://www.ceneo.pl/2591370s W porównaniu z innymi firmami co jo testowoł ,to mo za***iste mocowanie do szyby wink4 Idzie ij "załadować" Auto Mapa ? Myslę ,że tak,tylko po co?jak tam prawie cała Europa jest
  17. http://www.ceneo.pl/Nawigacja_samochodowa;004+slark~~M43;017P0-48462P1-36990.htm który?
  18. Arturoo
  19. Wejdz na ceneo.pl czy cos w tym stylu Jo od tego przeważnie zaczynam -potem dalej działam I gazetki z promocjami se Przejrzyj http://www.ceneo.pl/Systemy_nawigacji_GPS;004+snawigacja[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:34_________________________________________________Jo mom tako http://www.ceneo.pl/2591370s W porównaniu z innymi firmami co jo testowoł ,to mo za***iste mocowanie do szyby
  20. JA opłaco sie-pooglądac i potestowac :gwizdanie:
  21. Za dużo kuniuf i niutunuf Padołech Ci Bier Sottozero [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:19_________________________________________________Pany potrzebuję kupić Navi , gdzie najlepiej i jaką polecacie ? W media zapewne drogo co ? Wiem , że nie mniejszą niż 4" i taką co da się "wgrać" Auto Mapę Jo se odebroł TOM TOMA 4*3 cala na BP z punktów w media wtedy kosztowoł 500 A wogóle to co nie jest w promocji w gazetce albo reklamie media jest kurewnie drogie-wczoraj porównywałem ceny żelazka i w sklepie internetowym z przesyłką jeden model Philipsa był za 141 a w media dokładnie ten sam model ,kolor i reszta za 250 -MASAKRA -No i żelazko też odebrałem na BP wczoraj :decayed: [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:25_________________________________________________Testowałem już pare nawigacji w drodze na Nimcy-co trasa inne no i Tom Tom w sumie jest całkiem całkiem
  22. Wyspej sie Wiesław :>
  23. Dokładnie , jak tylko Cię zobaczę w lusterku od razu wrzucam prawy migacz :polew: :polew: nieee to własnie na prawym migaczu było przy ruszaniu A jak Jezdzisz przede mną to nie Umisz wyjechac :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.