Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. na chwilke dzięki za spota Tomek dzięki za siatke [br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 16:55_________________________________________________Arturowi dzięx za dostarczenie :>[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 16:56_________________________________________________trza sie na piłkę szykowac -Robert jedziesz pokopac do Gaszowic?
  2. Artur Odsypiaj spokojnie [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 01:00_________________________________________________
  3. to się Napij [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:58_________________________________________________ do 17-ej
  4. Kaj uciekosz chlopie ??? Miołeś byc na chwila
  5. Wiem , żartowałem Skumałem , ale jakby nie było tak zacytowałeś bo sie 2 cytaty
  6. Robert dopiero 10-ego dostaniesz siatka :gwizdanie:
  7. Artur to mówisz , że dopiero 10 :kox: :polew: [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:49_________________________________________________ ja to wiem
  8. sory bolsie :decayed:
  9. musze kiedys zadegustowac stock-a [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:45_________________________________________________ dopiero 1 browca wypiłem -nie umie cytowac widocznie [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:46_________________________________________________to Robercik nie skumał po Stock-u
  10. Ja jutro odpadam Dziś był Bols bolls sie dawno popsuł krupnik rządzi :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:42_________________________________________________ :polew: ja -a cytat sie pomieszał po kasowaniu
  11. Co do przelewu , gadałem z Tomkiem i jak chcesz możesz mi dać jutro kaskę a ja muą okazję , byłem na urodzinach [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:35_________________________________________________
  12. krupnik?
  13. to obadamy
  14. Jedna dla mnie kasa po przelewie [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:30_________________________________________________ nie , mam dziś jedyną okazję się wyspać a ja mam jedyną okazje sie :>
  15. ja ja czeko
  16. oo i Robercik przyszoł
  17. :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:19_________________________________________________Arturoo na spota Jedziesz?[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:20_________________________________________________pitnył :>
  18. Widze Pany ,że powoli do wiosny się szykujecie z alumami :>[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:14_________________________________________________ Odłóż jedną dla mnie [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:19_________________________________________________ Ode mnie również gratki [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:24_________________________________________________No chyba Wszyscy pitli na skoki-a jo mom telewizor w tym samym pokoju
  19. Wszem i wobec
  20. dobranoc [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 23:23_________________________________________________oki postaram sie
  21. Uciekam [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 23:21_________________________________________________ Wiesz... ja sobie zdaję sprawę... ale czy on... :gwizdanie: Ja w tym czasie same znajomości zawarłam! czyli nie Marnowałas czasu :> Samo tak wyszło... Stwierdziłam, że ponieważ to było późno, to większość sklepów zamkniętych skorzystam z automatu z jedzeniem... obok stał automat z kawą i tam podeszła babeczka i zarówno jej automat jak i mój, to były połykacze kasy. Widząc to jakiś starszy facet postanowił nam pomóc odzyskać kasę... to już 2 osoby... potem obie poszłyśmy do Żabki koło dworca w Katowicach, tam nas przywitał jakiś młody chłopak, który też tam robił zakupy... to już 3 osoby... Ja kupiłam co chciałam pierwsza, więc stanęłam sobie zboczku i czekałam na tą babeczkę i w tym czasie do sklepu wszedł jakiś inny koleś chwaląc moje buty... wróciłyśmy pod dworzec a do nas zagadało jakichś 2 gości... urody takiej trochę arabskiej i wtedy wreszcie pojawił się Tomek! To się działo :> :gwizdanie:
  22. Wiesz... ja sobie zdaję sprawę... ale czy on... :gwizdanie: Ja w tym czasie same znajomości zawarłam! czyli nie Marnowałas czasu :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.