Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. A gdzie tam droczenie się Widzisz jak Działasz na facetów :gwizdanie: o co cho :gwizdanie: O Was :kox: dalej nie wiem o co kaman O sex w mocherowym berecie :polew:
  2. Ciebie tam rozumia , ale Tomek zbiera na S8 chyba :gwizdanie: No conajmniej A5 Tylko ja mam uprawnienia na nocki na moja maszyna-kumple 2-go grupa i zakaz
  3. A gdzie tam droczenie się Widzisz jak Działasz na facetów :gwizdanie: o co cho :gwizdanie: O Was :kox:
  4. A gdzie tam droczenie się Widzisz jak Działasz na facetów :gwizdanie:
  5. Tomek zaś do roboty , ta Twoja chyba jest wymagająca :gwizdanie: Ach te baby [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:49_________________________________________________ Ty też :gwizdanie: Jak zawsze -tylko nocki :gwizdanie:
  6. Wilma i sie koledzy podroczyli co nieco -wczesniej
  7. :hi ponownie na chwilkę i do pracy:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________
  8. jade w piłę pokopac potem wstąpię
  9. Tam to dopiero się Chłopak popsuje-alkohol,tłum kobiet -masakra :evil:
  10. O no to jak abstynenci, to już im się chwali :> A 1 piwko na tydzień, moim skromnym zdaniem, całkowicie wystarcza A moim skromnym zdaniem tak 1 piwko na godzinę-wieczorkiem przy kompie,na forum
  11. Wszystkim :>
  12. nic Ci to nie da , auta muszą mieć podobne parametry żeby można było zrobić sobie porównanie-proste Koszty podobne Mi sie nie przelewa -dlatego na gazie jezdze zamiast rs 4 na benzynie-jak tylko bedzie mnie stykac to to zmienie [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 03:34_________________________________________________A może Wilma z tym spalaniem 10 z hakiem to też przelicznik gazu? :> to by się może mniej więcej zgadzało? [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 03:36_________________________________________________ do zas
  13. porównanie to porównanie ja zobacze co trace jezdząc benzyna na gazie a Ty jezdzac dieslem [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 03:24_________________________________________________Zawsze cos
  14. Dobra na spocie wymienimy się furami na przejazd do ronda na Gliwickiej i nazot -Pojedziesz na gazie-żeby nie było i Porównasz -ja zresztą też jestem ciekaw... :naughty: :gwizdanie:
  15. ale życie jest też zbyt drogie dla zwykłego śmiertelnika aby jeździć 2.8 litrową benzyną o czym sam wiesz :gwizdanie: Dlatego jeżdżę starszą benzyną a nie młodszym modelem w dieslu czerpiąc codzienną przyjemnosc z jazdy i dociskając zamiast hamowac na póznym pomarańczowym swietle jeździsz gazownikiem a nie benzyną :gwizdanie: I dlatego jak przeliczysz spalanie z gazu na benzynę wychodzi to samo co w Twoim lub innych :naughty: :gwizdanie: równie dobrze można więc napisać: życie jest zbyt krótkie żeby jeździć na LPG. znaczenie to samo i tu Jestez w błędzie j.w.
  16. W dzisiejszych ciężkich czasach to taki kompromis pomiędzy kosztami spalania-utrzymania a mocą i frajdą i bezpieczeństwem ucieczki przy wyprzedzaniu itp :naughty:
  17. ale życie jest też zbyt drogie dla zwykłego śmiertelnika aby jeździć 2.8 litrową benzyną o czym sam wiesz :gwizdanie: Dlatego jeżdżę starszą benzyną a nie młodszym modelem w dieslu czerpiąc codzienną przyjemnosc z jazdy i dociskając zamiast hamowac na póznym pomarańczowym swietle jeździsz gazownikiem a nie benzyną :gwizdanie: I dlatego jak przeliczysz spalanie z gazu na benzynę wychodzi to samo co w Twoim lub innych :naughty: :gwizdanie:
  18. gdybym miał benzyne 2.8 to ładuje jej podtlenek Może kiedys? Kto wie :naughty: :>
  19. ale życie jest też zbyt drogie dla zwykłego śmiertelnika aby jeździć 2.8 litrową benzyną o czym sam wiesz :gwizdanie: Dlatego jeżdżę starszą benzyną a nie młodszym modelem w dieslu czerpiąc codzienną przyjemnosc z jazdy i dociskając zamiast hamowac na póznym pomarańczowym swietle
  20. BMW 3 e36 328i to też popierdala grubo, miałem przyjemność jechać moja całkiem podobnie :naughty: :gwizdanie:
  21. To z tej stronki co Zapodałes
  22. Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem :polew: dobre
  23. A betą 3 328 235km/h i sam odpusciłem,bo za bardzo znajomych odsadziłem na autobanie w Nimcach -stare dobre czasy jak auta sprowadzałem
  24. Moim jak na razie jechałem 225 i musiałem odpuscic bo mi kolo na lewy pas przed maske wyskoczył,ale jak tylko bede miał możliwosc rozbujam go bardziej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.