Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A gdzie tam droczenie się Widzisz jak Działasz na facetów :gwizdanie: o co cho :gwizdanie: O Was :kox: dalej nie wiem o co kaman O sex w mocherowym berecie :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ciebie tam rozumia , ale Tomek zbiera na S8 chyba :gwizdanie: No conajmniej A5 Tylko ja mam uprawnienia na nocki na moja maszyna-kumple 2-go grupa i zakaz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A gdzie tam droczenie się Widzisz jak Działasz na facetów :gwizdanie: o co cho :gwizdanie: O Was :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A gdzie tam droczenie się Widzisz jak Działasz na facetów :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tomek zaś do roboty , ta Twoja chyba jest wymagająca :gwizdanie: Ach te baby [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:49_________________________________________________ Ty też :gwizdanie: Jak zawsze -tylko nocki :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wilma i sie koledzy podroczyli co nieco -wczesniej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi ponownie na chwilkę i do pracy:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jade w piłę pokopac potem wstąpię
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tam to dopiero się Chłopak popsuje-alkohol,tłum kobiet -masakra :evil:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
O no to jak abstynenci, to już im się chwali :> A 1 piwko na tydzień, moim skromnym zdaniem, całkowicie wystarcza A moim skromnym zdaniem tak 1 piwko na godzinę-wieczorkiem przy kompie,na forum
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wszystkim :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nic Ci to nie da , auta muszą mieć podobne parametry żeby można było zrobić sobie porównanie-proste Koszty podobne Mi sie nie przelewa -dlatego na gazie jezdze zamiast rs 4 na benzynie-jak tylko bedzie mnie stykac to to zmienie [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 03:34_________________________________________________A może Wilma z tym spalaniem 10 z hakiem to też przelicznik gazu? :> to by się może mniej więcej zgadzało? [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 03:36_________________________________________________ do zas
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
porównanie to porównanie ja zobacze co trace jezdząc benzyna na gazie a Ty jezdzac dieslem [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 03:24_________________________________________________Zawsze cos
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dobra na spocie wymienimy się furami na przejazd do ronda na Gliwickiej i nazot -Pojedziesz na gazie-żeby nie było i Porównasz -ja zresztą też jestem ciekaw... :naughty: :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale życie jest też zbyt drogie dla zwykłego śmiertelnika aby jeździć 2.8 litrową benzyną o czym sam wiesz :gwizdanie: Dlatego jeżdżę starszą benzyną a nie młodszym modelem w dieslu czerpiąc codzienną przyjemnosc z jazdy i dociskając zamiast hamowac na póznym pomarańczowym swietle jeździsz gazownikiem a nie benzyną :gwizdanie: I dlatego jak przeliczysz spalanie z gazu na benzynę wychodzi to samo co w Twoim lub innych :naughty: :gwizdanie: równie dobrze można więc napisać: życie jest zbyt krótkie żeby jeździć na LPG. znaczenie to samo i tu Jestez w błędzie j.w.- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W dzisiejszych ciężkich czasach to taki kompromis pomiędzy kosztami spalania-utrzymania a mocą i frajdą i bezpieczeństwem ucieczki przy wyprzedzaniu itp :naughty:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale życie jest też zbyt drogie dla zwykłego śmiertelnika aby jeździć 2.8 litrową benzyną o czym sam wiesz :gwizdanie: Dlatego jeżdżę starszą benzyną a nie młodszym modelem w dieslu czerpiąc codzienną przyjemnosc z jazdy i dociskając zamiast hamowac na póznym pomarańczowym swietle jeździsz gazownikiem a nie benzyną :gwizdanie: I dlatego jak przeliczysz spalanie z gazu na benzynę wychodzi to samo co w Twoim lub innych :naughty: :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
gdybym miał benzyne 2.8 to ładuje jej podtlenek Może kiedys? Kto wie :naughty: :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale życie jest też zbyt drogie dla zwykłego śmiertelnika aby jeździć 2.8 litrową benzyną o czym sam wiesz :gwizdanie: Dlatego jeżdżę starszą benzyną a nie młodszym modelem w dieslu czerpiąc codzienną przyjemnosc z jazdy i dociskając zamiast hamowac na póznym pomarańczowym swietle- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
BMW 3 e36 328i to też popierdala grubo, miałem przyjemność jechać moja całkiem podobnie :naughty: :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To z tej stronki co Zapodałes- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem :polew: dobre- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A betą 3 328 235km/h i sam odpusciłem,bo za bardzo znajomych odsadziłem na autobanie w Nimcach -stare dobre czasy jak auta sprowadzałem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Moim jak na razie jechałem 225 i musiałem odpuscic bo mi kolo na lewy pas przed maske wyskoczył,ale jak tylko bede miał możliwosc rozbujam go bardziej - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście