Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. abo alkohol :gwizdanie: :tongue4: :kox: to po adrenalinie :decayed: crank toś je Ty :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 01:05_________________________________________________dupni red bulla bo polegniesz :polew: Dokładnie
  2. Byle ni głupota w tej kwestii... Ja tam z trupami mieć do czynienia nie chcę... z takich powodów zwłaszcza... Wilmooo --tak odpowiedzialnego goscia jak ja to chyba jeszcze nie Znasz...
  3. abo alkohol :gwizdanie: :tongue4: :kox: to po adrenalinie :decayed:
  4. ;( :smutas: ostatni klekot kupiony przeze mnie :gwizdanie: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  5. Pjoter czyś Ty zgupł , chcesz się zabić , wjysz co to je 450 kuniufff :kox: Robercik na serio moja je za słabo i wolno....-w mojej krwi płynie adrenalina :gwizdanie:
  6. dam Ci moje i też mi pokarzesz Dobrze Poczekajcie spokojnie do spota... Ja nie wiem skąd tak tu buzuje na ten temat ale ja poważnie piszę -w przyszłosci też chcę taki silnik-tylko w a4
  7. :> :> :> powitać [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:52_________________________________________________ do tego więcej pali :gwizdanie:
  8. Wilmo ja pragnę zasiąsc za sterami Twojej Audicy-moja jest za słaba i za wolna
  9. do zas może jutra
  10. dawno Cię nie widziałam Jesli chodzi o ścisłośc to wogóle mnie nie Widziałaś ,ani ja Ciebie no chyba ,że.... :gwizdanie: :> Hahaha no fakt powinnam dopisać "na forum" no i chyba się nie widzieliśmy... chyba... :gwizdanie: 15-ego stycznia się okaże :> :> muszę uciekac do pracy się szykowac
  11. dawno Cię nie widziałam Jesli chodzi o ścisłośc to wogóle mnie nie Widziałaś ,ani ja Ciebie no chyba ,że.... :gwizdanie: :>
  12. dawno Cię nie widziałam Mijamy się :> Co roku tak trąbią a potem nic nie podnoszą tylko przescigają się w promocjach
  13. narka Wszystkim Wilma,Decks88 najlepszego :> Lecicie z tymi postami jakby zapisy otworzyli do BT :polew: Ida nyny bo mie moja scigo
  14. Jak to w niedziela-Ktos ta flacha musi obalic :kox:
  15. Następnym razem się nie Wymigasz :gwizdanie: Cię przeciągniemy tak na 3,4 biegu
  16. Robert a Ty co nie Znalazłes sanek odpowiednich dla Ciebie
  17. jeszcze raz dzięki z super spota [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:58_________________________________________________a' :>
  18. [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:57_________________________________________________ Jo Ci pożycza tych sanek [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:59_________________________________________________Arturoo demotywatory [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:03_________________________________________________ ROBERT a może to obstrukcja zamiast dyskopatii [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________ [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:22_________________________________________________ [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:43_________________________________________________ [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:44_________________________________________________
  19. Wsadz Se dysk nazot i na kulig
  20. Smiech to zdrowie Hahaha [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 21:50_________________________________________________ :polew: :polew: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 21:53_________________________________________________
  21. HAPPY NEW YEAR 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESZCZE WIĘCEJ NIŻ W 2010[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 19:01_________________________________________________Stare ,ale jare [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 20:40_________________________________________________http://www.youtube.com/user/worldcarfans#p/search/2/PkiDEx6HMqA
  22. Wszystkim dziękuję za życzenia i z podwójną wzajemnoscią :> [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 20:14_________________________________________________ ja też właśnie niewiem skąd załatwić :gwizdanie: No właśnie ma ktoś w domu więcej sanek ??? :polew: Pierwsi się Wpisali-bez sanek Robercik Zbijej dechy i konsek żelastwa [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 20:16_________________________________________________Pożyczyłbym Wam od synusia ale yno do 30 kg są [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 20:17_________________________________________________ Dopisz mnie z córką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.