Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. jakby się Kto zjawił Spam nadrobiony
  2. Robert nie Wiesz co się robi?? :gwizdanie: Flaszeczka ,albo banik :decayed:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:39_________________________________________________Jakby tak każdy robił,to cały czas stoimy na 99 stronie :polew:
  3. :bry: dzięki nawzajem [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:33_________________________________________________ oj Robert, Robert.... w wigilie chcesz takie przekrety robić Ciekawe KTO Badboy-owi podsunął ten pomysł :decayed: :gwizdanie:
  4. :gwizdanie: Do Ciebie też , przecież kiedyś wspomniałaś że lubisz eksperymentować z koleżankami [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 13:56_________________________________________________ciekawostek tu się dowiaduję :>[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:01_________________________________________________z tymi lodami byłoby gorzej mno ale zawsze waniliowe może zrobic
  5. To się nie liczy ( i tak to zjebałeś ) j.w. Andrzej stawia , sklerozy jeszcze nie mam To był Badboy a nie ja , jemu gratuluj Badboy Cię wrobił w 500-tkę :gwizdanie:
  6. http://allegro.onet.pl/speedline-sl1124-16-idealna-i1377928394.html Jakby ktoś potrzebowal
  7. Tobie również Radosnych, Spokojnych Swiąt,Bogatego Dzieciątka [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:10_________________________________________________No i Smacznej Parówki :gwizdanie: Może bez żadnych dzieciaków... :gwizdanie: Ale tak to dziękuję Paróweczko Bogatego Dzieciątka,czyli wypasionych prezentw
  8. autko wypucowane :?: :> Moje też-obok plcu spotowego [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:04_________________________________________________ Tobie również Radosnych, Spokojnych Swiąt,Bogatego Dzieciątka [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:10_________________________________________________No i Smacznej Parówki :gwizdanie:
  9. Wszystkim
  10. Oki Skarbie ja też spadam do wyrka :buziak: :witch: :witch: :> do następnego...[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:42_________________________________________________
  11. Tak myślałem,że Zwątpisz W co zwątpię? Wystraszysz się skypa
  12. :polew: dobreeee ,ale niestety czasami prawdziwe :hi:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:32_________________________________________________ No właśnie wyczekuję na te pokręcone literki :polew: Ale że masz dobry humor to się chwali, bo wesoło jest Dawaj na P.W. na skypa-koledzy jutro zaleją mnie gradem pytań [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:26_________________________________________________ Widocznie Badboy Posłuchał Arka :> Zaszaleli :gwizdanie: Idę zaraz spać, więc obawiam się, że to nie ma sensu No to faktycznie księżniczki żeś znalazł hahahahah Dobrej nocki Tak myślałem,że Zwątpisz
  13. No właśnie wyczekuję na te pokręcone literki :polew: Ale że masz dobry humor to się chwali, bo wesoło jest Dawaj na P.W. na skypa-koledzy jutro zaleją mnie gradem pytań [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:26_________________________________________________ Widocznie Badboy Posłuchał Arka :>
  14. No właśnie wyczekuję na te pokręcone literki :polew: Ale że masz dobry humor to się chwali, bo wesoło jest No i o to chodzi :>
  15. Już mówiłem ,jakbym był pijany to pisownia nie byłaby tak składna :> a cała reszta ,to moje poczucie humoru i styl życia :gwizdanie:
  16. Chyba pijani powietrzem Śpij dobrze :hi: Wilma to kiedy sie "bierzemy'? ---za siebie? :> :>
  17. Pioter Ty na serio coś bieresz :gwizdanie: :kox: :kox: Obawiam się, że jestem niewiele lepsza :polew: Pozytywne wibracje :wink4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:02_________________________________________________
  18. Pioter Ty na serio coś bieresz :gwizdanie: :kox: :kox: Robcio-ja biera życie lajtowo :> :> a Tyskie mi pomago :>
  19. Wierzymy A ja bym powiedział "mamy n adzieję" ... a nadzieja matką głupich :gwizdanie: Ale jak każda matka kocha swoje dzieci. A więc dzieciątka powiedziałam, że będę znaczy, że będę i koniec i kropka i już! "Matko " ja w Ciebie wierzę i czekam niecierpliwie na wspólne spotkanie,: zresztą Badboy jeszcze bardziej a różnica w ciekawosci to jak moje auto do Jego fury :polew: :polew: różnica w ciekawości to jak moje auto do Jego fury ???? że what ? :polew: :polew: Udało Ci się 500 :gwizdanie:
  20. 2 jak zakurze ma byc 500 ide po Tyskie bo mi sie skończyło
  21. Wierzymy A ja bym powiedział "mamy n adzieję" ... a nadzieja matką głupich :gwizdanie: Ale jak każda matka kocha swoje dzieci. A więc dzieciątka powiedziałam, że będę znaczy, że będę i koniec i kropka i już! "Matko " ja w Ciebie wierzę i czekam niecierpliwie na wspólne spotkanie,: zresztą Badboy jeszcze bardziej a różnica w ciekawosci to jak moje auto do Jego fury :polew: :polew:
  22. mieszaj, mieszaj, a jutro kac gigant :> Arek to żadna mieszanka Jakbym pomieszał piwo z wódką i szampanem lub winem byłoby gorzej No a tak to tylko literki pomiesza na forum A co niby mu naciągnęli photoshopem Chyba koszulkę Taaak koszulkę hahah :polew: Jak na razie to mam kontrolę nad literkami tak że wszystko oki-tak piją koledzy z Rybnika
  23. Spać we własnym łóżku lubię zadziwie cie..... ja o tym bardzo dobrze wiem ale mi to nie przeszkadza No to co kto woli Faceci... Czyli albo nie Przyjedziesz,albo Jesteś z Rybnika?
  24. :bry: :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.