Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakby się Kto zjawił Spam nadrobiony
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert nie Wiesz co się robi?? :gwizdanie: Flaszeczka ,albo banik :decayed:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:39_________________________________________________Jakby tak każdy robił,to cały czas stoimy na 99 stronie :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bry: dzięki nawzajem [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:33_________________________________________________ oj Robert, Robert.... w wigilie chcesz takie przekrety robić Ciekawe KTO Badboy-owi podsunął ten pomysł :decayed: :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie: Do Ciebie też , przecież kiedyś wspomniałaś że lubisz eksperymentować z koleżankami [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 13:56_________________________________________________ciekawostek tu się dowiaduję :>[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:01_________________________________________________z tymi lodami byłoby gorzej mno ale zawsze waniliowe może zrobic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To się nie liczy ( i tak to zjebałeś ) j.w. Andrzej stawia , sklerozy jeszcze nie mam To był Badboy a nie ja , jemu gratuluj Badboy Cię wrobił w 500-tkę :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://allegro.onet.pl/speedline-sl1124-16-idealna-i1377928394.html Jakby ktoś potrzebowal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tobie również Radosnych, Spokojnych Swiąt,Bogatego Dzieciątka [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:10_________________________________________________No i Smacznej Parówki :gwizdanie: Może bez żadnych dzieciaków... :gwizdanie: Ale tak to dziękuję Paróweczko Bogatego Dzieciątka,czyli wypasionych prezentw
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
autko wypucowane :?: :> Moje też-obok plcu spotowego [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:04_________________________________________________ Tobie również Radosnych, Spokojnych Swiąt,Bogatego Dzieciątka [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:10_________________________________________________No i Smacznej Parówki :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wszystkim
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Oki Skarbie ja też spadam do wyrka :buziak: :witch: :witch: :> do następnego...[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:42_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tak myślałem,że Zwątpisz W co zwątpię? Wystraszysz się skypa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: dobreeee ,ale niestety czasami prawdziwe :hi:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:32_________________________________________________ No właśnie wyczekuję na te pokręcone literki :polew: Ale że masz dobry humor to się chwali, bo wesoło jest Dawaj na P.W. na skypa-koledzy jutro zaleją mnie gradem pytań [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:26_________________________________________________ Widocznie Badboy Posłuchał Arka :> Zaszaleli :gwizdanie: Idę zaraz spać, więc obawiam się, że to nie ma sensu No to faktycznie księżniczki żeś znalazł hahahahah Dobrej nocki Tak myślałem,że Zwątpisz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No właśnie wyczekuję na te pokręcone literki :polew: Ale że masz dobry humor to się chwali, bo wesoło jest Dawaj na P.W. na skypa-koledzy jutro zaleją mnie gradem pytań [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:26_________________________________________________ Widocznie Badboy Posłuchał Arka :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No właśnie wyczekuję na te pokręcone literki :polew: Ale że masz dobry humor to się chwali, bo wesoło jest No i o to chodzi :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Już mówiłem ,jakbym był pijany to pisownia nie byłaby tak składna :> a cała reszta ,to moje poczucie humoru i styl życia :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chyba pijani powietrzem Śpij dobrze :hi: Wilma to kiedy sie "bierzemy'? ---za siebie? :> :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pioter Ty na serio coś bieresz :gwizdanie: :kox: :kox: Obawiam się, że jestem niewiele lepsza :polew: Pozytywne wibracje :wink4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:02_________________________________________________- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pioter Ty na serio coś bieresz :gwizdanie: :kox: :kox: Robcio-ja biera życie lajtowo :> :> a Tyskie mi pomago :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wierzymy A ja bym powiedział "mamy n adzieję" ... a nadzieja matką głupich :gwizdanie: Ale jak każda matka kocha swoje dzieci. A więc dzieciątka powiedziałam, że będę znaczy, że będę i koniec i kropka i już! "Matko " ja w Ciebie wierzę i czekam niecierpliwie na wspólne spotkanie,: zresztą Badboy jeszcze bardziej a różnica w ciekawosci to jak moje auto do Jego fury :polew: :polew: różnica w ciekawości to jak moje auto do Jego fury ???? że what ? :polew: :polew: Udało Ci się 500 :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
2 jak zakurze ma byc 500 ide po Tyskie bo mi sie skończyło- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wierzymy A ja bym powiedział "mamy n adzieję" ... a nadzieja matką głupich :gwizdanie: Ale jak każda matka kocha swoje dzieci. A więc dzieciątka powiedziałam, że będę znaczy, że będę i koniec i kropka i już! "Matko " ja w Ciebie wierzę i czekam niecierpliwie na wspólne spotkanie,: zresztą Badboy jeszcze bardziej a różnica w ciekawosci to jak moje auto do Jego fury :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mieszaj, mieszaj, a jutro kac gigant :> Arek to żadna mieszanka Jakbym pomieszał piwo z wódką i szampanem lub winem byłoby gorzej No a tak to tylko literki pomiesza na forum A co niby mu naciągnęli photoshopem Chyba koszulkę Taaak koszulkę hahah :polew: Jak na razie to mam kontrolę nad literkami tak że wszystko oki-tak piją koledzy z Rybnika- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Spać we własnym łóżku lubię zadziwie cie..... ja o tym bardzo dobrze wiem ale mi to nie przeszkadza No to co kto woli Faceci... Czyli albo nie Przyjedziesz,albo Jesteś z Rybnika?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bry: :> - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście