Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. chooojnia straszna nie chcecie kto kupić Pirelków :?: A miałem kupić Michały to szkoda mi było jeszcze 200 dołożyć :wallbash: Robercik,bo Kupiłeś nie te Pirelki co trza-Sottozero ja nie miałem problemów :gwizdanie:
  2. Pany i Panie dzięki za spotka
  3. i do zobaczenia na spocie
  4. no i Wszyscy poszli spac... :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 00:56_________________________________________________W koncu wynieniłem koncówki wydechów z brzidkich na Ultera -minimum estetyczne wykonane ,następne w planach ringi zegarów [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 01:00_________________________________________________jak nikogo ni ma to se przespamuja zaległości :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 01:02_________________________________________________jednak za duzo tego ide nyny
  5. pracuje do 19:00 :gwizdanie: Taki uśmiech to skarb :> Arek to w takim razie... przyjemnej nocki Wam zycze [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:17_________________________________________________ Robert skad neta lapiesz? ja jak mi net padl w neo polaczylem sie na kablu zeby sprawdzic czy to router czy neo.. jak cos moge Ci pozyczyc modem adsl[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________ Pioter dzieki dzieki przekaze no a ja oczywiscie o tym wiem [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:52_________________________________________________się zaplątało :> Seves taki uśmiech to skarb :>
  6. :hi:Pany i Panie dzięx za spota i żałuję ,że nie mogłem byc z Wami u Roberta[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 20:56_________________________________________________Seves,Twoja Pani ma najładniejszy uśmiech na fotkach
  7. Ja Robercik nawet mi bardziej pasuje 17-a [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:06_________________________________________________ide sie szykowac ,po córkę na nowiny i na spota -do zobaczenia [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:09_________________________________________________musze dzisiaj przełożyc w końcu 2 zimówki zamiast letnich,druga para przyjdzie we wtorek kurierem (znalazłem wreszcie 2 takie same jak mam z 2007 roku zdrowiutkie za 250 z przesyłką obydwie)
  8. Masakra tyle stron :> System mi padł w kompie i dopiero dzisiaj odpaliłem
  9. [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 08:20_________________________________________________ Ja to samo miałem - В данный момент бесплатная услуга временно отключена, по вопросом регистрации пишите на [email protected].
  10. Wszystkim -tylko na chwilke i do roboty[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 21:41_________________________________________________Robert wysłałem Ci na pw
  11. Narka ,do jutra -do roboty spadam [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________ok. Robcio jutro Ci podeśla dzisio już na mie czas
  12. Ja potrzebuje ale tylko 2 szt.bo 2 już załatwiłem [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:27_________________________________________________Robercik Umiałbyś mi obejżeć po nr.vin wyposażenie mojego ? Potrzebowałbym też z etki nr.chłodnicy a i zwłaszcza przewodu metalowo-gumowego.Nie wiem czy ten przewód jest w całości czy osobno metal i guma. [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:33_________________________________________________ten przewód musza wymienić w końcu...
  13. Wszystkim [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:21_________________________________________________ Kurde ma ktoś 2 szt.zimówek 205/55/16 ?Najlepiej tak 2008-09r[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:25_________________________________________________Wiesiek zamiast Twoich dekli takie Zapodaj KOŁPAKI do AUDI 15 w 5 kolorach!!!!!!! 13 14 16 (numer1322603916) :gwizdanie: koła w bryce są jak buty u człowieka [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:42_________________________________________________http://allegro.onet.pl/kolpaki-do-audi-15-w-5-kolorach-13-14-16-i1322603916.html
  14. [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 14:03_________________________________________________ :gwizdanie:
  15. Dzięx za spota ,seves gratki [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 12:59_________________________________________________ Robert a może tak "użet-kownik" :polew:
  16. i do zoba na spocie :>
  17. :hi: ponownie :>[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:13_________________________________________________Jak ktos potrzebuje jakieś zestawy perfum męskie,czy damskie w dobrych cenach to się głoście-zbieram na 2 zimówki (2 wylicytowane Pirelli Sottozero DOT 3009 )
  18. Jedna dla mnie :hi:Wiesiu Ty już zamówiłeś u konkurencji ,ja biorę 1 na tył Robercik :>[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:10_________________________________________________qurwa jadę od 217 strony,wypiłem pół flaszki ,zamiast allegro z zimówkami to nadrabiam stracone strony massssakrra :>[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:23_________________________________________________ [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:30_________________________________________________ [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:44_________________________________________________Jak zwykle jo tu je ostatni [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:51_________________________________________________No to dzień dobry rannym ptaszkom nic tu po mnie
  19. Narka Pany do mojej jutro poczytam wszystko i te 20 stron do tyłu też pozdro
  20. czy może fotki żony :>wnętrzności
  21. Wiesiu ,Robcio i inni Aktywni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.