Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chooojnia straszna nie chcecie kto kupić Pirelków :?: A miałem kupić Michały to szkoda mi było jeszcze 200 dołożyć :wallbash: Robercik,bo Kupiłeś nie te Pirelki co trza-Sottozero ja nie miałem problemów :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany i Panie dzięki za spotka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i do zobaczenia na spocie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no i Wszyscy poszli spac... :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 00:56_________________________________________________W koncu wynieniłem koncówki wydechów z brzidkich na Ultera -minimum estetyczne wykonane ,następne w planach ringi zegarów [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 01:00_________________________________________________jak nikogo ni ma to se przespamuja zaległości :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 01:02_________________________________________________jednak za duzo tego ide nyny
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pracuje do 19:00 :gwizdanie: Taki uśmiech to skarb :> Arek to w takim razie... przyjemnej nocki Wam zycze [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:17_________________________________________________ Robert skad neta lapiesz? ja jak mi net padl w neo polaczylem sie na kablu zeby sprawdzic czy to router czy neo.. jak cos moge Ci pozyczyc modem adsl[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________ Pioter dzieki dzieki przekaze no a ja oczywiscie o tym wiem [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:52_________________________________________________się zaplątało :> Seves taki uśmiech to skarb :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:Pany i Panie dzięx za spota i żałuję ,że nie mogłem byc z Wami u Roberta[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 20:56_________________________________________________Seves,Twoja Pani ma najładniejszy uśmiech na fotkach- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja Robercik nawet mi bardziej pasuje 17-a [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:06_________________________________________________ide sie szykowac ,po córkę na nowiny i na spota -do zobaczenia [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:09_________________________________________________musze dzisiaj przełożyc w końcu 2 zimówki zamiast letnich,druga para przyjdzie we wtorek kurierem (znalazłem wreszcie 2 takie same jak mam z 2007 roku zdrowiutkie za 250 z przesyłką obydwie)- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Masakra tyle stron :> System mi padł w kompie i dopiero dzisiaj odpaliłem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 08:20_________________________________________________ Ja to samo miałem - В данный момент бесплатная услуга временно отключена, по вопросом регистрации пишите на [email protected].- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wszystkim -tylko na chwilke i do roboty[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 21:41_________________________________________________Robert wysłałem Ci na pw- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Narka ,do jutra -do roboty spadam [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________ok. Robcio jutro Ci podeśla dzisio już na mie czas- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja potrzebuje ale tylko 2 szt.bo 2 już załatwiłem [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:27_________________________________________________Robercik Umiałbyś mi obejżeć po nr.vin wyposażenie mojego ? Potrzebowałbym też z etki nr.chłodnicy a i zwłaszcza przewodu metalowo-gumowego.Nie wiem czy ten przewód jest w całości czy osobno metal i guma. [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:33_________________________________________________ten przewód musza wymienić w końcu...- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ponownie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wszystkim [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:21_________________________________________________ Kurde ma ktoś 2 szt.zimówek 205/55/16 ?Najlepiej tak 2008-09r[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:25_________________________________________________Wiesiek zamiast Twoich dekli takie Zapodaj KOŁPAKI do AUDI 15 w 5 kolorach!!!!!!! 13 14 16 (numer1322603916) :gwizdanie: koła w bryce są jak buty u człowieka [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:42_________________________________________________http://allegro.onet.pl/kolpaki-do-audi-15-w-5-kolorach-13-14-16-i1322603916.html- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 14:03_________________________________________________ :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzięx za spota ,seves gratki [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 12:59_________________________________________________ Robert a może tak "użet-kownik" :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i do zoba na spocie :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: ponownie :>[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:13_________________________________________________Jak ktos potrzebuje jakieś zestawy perfum męskie,czy damskie w dobrych cenach to się głoście-zbieram na 2 zimówki (2 wylicytowane Pirelli Sottozero DOT 3009 )- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jedna dla mnie :hi:Wiesiu Ty już zamówiłeś u konkurencji ,ja biorę 1 na tył Robercik :>[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:10_________________________________________________qurwa jadę od 217 strony,wypiłem pół flaszki ,zamiast allegro z zimówkami to nadrabiam stracone strony massssakrra :>[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:23_________________________________________________ [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:30_________________________________________________ [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:44_________________________________________________Jak zwykle jo tu je ostatni [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 02:51_________________________________________________No to dzień dobry rannym ptaszkom nic tu po mnie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Narka Pany do mojej jutro poczytam wszystko i te 20 stron do tyłu też pozdro- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czy może fotki żony :>wnętrzności- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dawaj- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu ,Robcio i inni Aktywni - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście