Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. przez godzinę to można duuużo zrobic -Tomek o tym nie wie? :>
  2. następnym razem odbiorę Cię osobiscie-szybciej dotrzesz
  3. :> nie wiedzielismy [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:56_________________________________________________to by spot 2 dni trwał
  4. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________..... to prosto z dworca na spota :good:
  5. Musiałem z Niki do dziadków jechac ,bo już pózno było :> -to Wy troszkę za pózno Dobiliście :gwizdanie: :>
  6. Dokładnie,a w międzyczasie Małego pilnowa ,zapalic piwko otworzyc Nie no...ale żeby od razu palić... pić... ojejj... To przy okazji-w końcu raz w tygodniu piwka mogę się napic ,prawda?Tak to praca,za kółkiem nie piję [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:16_________________________________________________ale jakbym korzystał z PKP to a i owszem :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________palic pic to może jeszcze mi Powiesz , że sex też :polew: [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:21_________________________________________________Sasza w pracy? [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________Nie widziałem nagrody :gwizdanie:
  7. Dokładnie,a w międzyczasie Małego pilnowa ,zapalic piwko otworzyc
  8. Wiem -teraz jastem na 818-ej stronie :>
  9. No właśnie kopę lat! Gdzieś się podziewał, kiedy Ciebie nie było? życie,praca,itp,itd i jakos tydzień bez forum zleciał [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________siedze i spam nadrabiam Oj teraz, to już nie aż taki spam jak był, to nie masz aż tyle do nadrobienia Po tygodniu trochę się nazbierało
  10. No właśnie kopę lat! Gdzieś się podziewał, kiedy Ciebie nie było? życie,praca,itp,itd i jakos tydzień bez forum zleciał [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________siedze i spam nadrabiam
  11. Tomek jak tam siatki doszły?
  12. Wilmaaa kope lat :>
  13. W Chwałowicach prawie 30 lat mieszkałem :gwizdanie:
  14. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:21_________________________________________________ :polew: Tak co na B.T. garbów nie porobią -ale jakby co to pod tesco :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:28_________________________________________________ wkońcu avant się przyda :> Arku ode mnie też congratulations :>
  15. Nikawo niet
  16. Widze ,że wesoło było potem-kiedyś muszę tak zorganizowac czas ,żeby posiedziec do końca i porządnie się sciosac :gwizdanie: :>
  17. Nie wiem jak ale ponoć ja. Ale mnie Robert ugotował , Bosze ,ja z nim w pokoju nie będę bo będę miał więcej we krwi alkoholu niż krwi . :decayed: a Kasia z Tobą rozmawia? :polew: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 15:05_________________________________________________ Bo Wiesława nie było-Trzej Muszkieterowie by byłi :polew: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 15:06_________________________________________________
  18. Seves Ty chyba wiekszosc czasu na warsztacie spedzasz :gwizdanie: :>
  19. gaziory [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 14:48_________________________________________________seves się w końcu pojawił :>[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 14:49_________________________________________________ Arturoo no i w końcu Kto parkował Ci brykę :>
  20. no ja również dziękuję za spotkanie Wszystkim a zwłaszcza Wilmie-miło było poznac warszawiankę aaaaa i bym zapomniał dzięx za przejażdżkę Twoją S8 :polew: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 01:54_________________________________________________ Danke [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 21:44_________________________________________________Dla wszystkich kobiet co były na spocie ... (oprócz Tomka) jedna z moich ulubionych , jak jestem w " tym miejscu " .... [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:21_________________________________________________A to mój nr. ONE Top One - Ciao Italia (Opole 92) - a tu troszkę nowsza wersja i prosiłbym , żeby to wszyscy "męscy użytkownicy" puścili swoim połowicom ... ( będzie święty spokój ) :naughty: - A tu coś od "starego" ( czyli mnie ) , kobiety to lubią .... ( boli pipka :gwizdanie: )[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:24_________________________________________________ Widza Robercik ,że prawdziwy z Ciebie diskopolomen :kox: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 01:56_________________________________________________Jesteś szalona rządzi-zwłaszcza na weselach [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 01:58_________________________________________________ Wez kurtawe następnym razem :> :>[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 01:59_________________________________________________pisałem Robcio ,że Jestes szalona rządzi-zwłaszcza na weselach [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 02:03_________________________________________________cosik sie p.....doli ten opis-raz wszystko widac ,a raz same cyferki [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 02:05_________________________________________________ dosc tego kompa trza isc nyny :gwizdanie:
  21. na momencik przed pracą -widzę że 800 też pękło :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 21:27_________________________________________________ ok czyli dopisujemy do listy dwie osoby Ja też jak zawsze będę -z córką (jeszcze ani jednego nie opuściłem :cool1:)
  22. Nie drapac się tu znowu :decayed:
  23. Ja też narazicho
  24. badboy jak tam porównanie Audi i bety? :gwizdanie: Robercik
  25. no jasne że przywieziesz musisz :gwizdanie: a co nam jeszcze przywieziesz :gwizdanie: Czyżby wygraną 700-etną strone ? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.