Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przez godzinę to można duuużo zrobic -Tomek o tym nie wie? :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
następnym razem odbiorę Cię osobiscie-szybciej dotrzesz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:> nie wiedzielismy [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:56_________________________________________________to by spot 2 dni trwał
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________..... to prosto z dworca na spota :good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Musiałem z Niki do dziadków jechac ,bo już pózno było :> -to Wy troszkę za pózno Dobiliście :gwizdanie: :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dokładnie,a w międzyczasie Małego pilnowa ,zapalic piwko otworzyc Nie no...ale żeby od razu palić... pić... ojejj... To przy okazji-w końcu raz w tygodniu piwka mogę się napic ,prawda?Tak to praca,za kółkiem nie piję [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:16_________________________________________________ale jakbym korzystał z PKP to a i owszem :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________palic pic to może jeszcze mi Powiesz , że sex też :polew: [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:21_________________________________________________Sasza w pracy? [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________Nie widziałem nagrody :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dokładnie,a w międzyczasie Małego pilnowa ,zapalic piwko otworzyc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiem -teraz jastem na 818-ej stronie :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No właśnie kopę lat! Gdzieś się podziewał, kiedy Ciebie nie było? życie,praca,itp,itd i jakos tydzień bez forum zleciał [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________siedze i spam nadrabiam Oj teraz, to już nie aż taki spam jak był, to nie masz aż tyle do nadrobienia Po tygodniu trochę się nazbierało
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No właśnie kopę lat! Gdzieś się podziewał, kiedy Ciebie nie było? życie,praca,itp,itd i jakos tydzień bez forum zleciał [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________siedze i spam nadrabiam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tomek jak tam siatki doszły?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wilmaaa kope lat :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W Chwałowicach prawie 30 lat mieszkałem :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:21_________________________________________________ :polew: Tak co na B.T. garbów nie porobią -ale jakby co to pod tesco :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:28_________________________________________________ wkońcu avant się przyda :> Arku ode mnie też congratulations :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nikawo niet
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Widze ,że wesoło było potem-kiedyś muszę tak zorganizowac czas ,żeby posiedziec do końca i porządnie się sciosac :gwizdanie: :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie wiem jak ale ponoć ja. Ale mnie Robert ugotował , Bosze ,ja z nim w pokoju nie będę bo będę miał więcej we krwi alkoholu niż krwi . :decayed: a Kasia z Tobą rozmawia? :polew: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 15:05_________________________________________________ Bo Wiesława nie było-Trzej Muszkieterowie by byłi :polew: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 15:06_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Seves Ty chyba wiekszosc czasu na warsztacie spedzasz :gwizdanie: :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
gaziory [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 14:48_________________________________________________seves się w końcu pojawił :>[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 14:49_________________________________________________ Arturoo no i w końcu Kto parkował Ci brykę :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja również dziękuję za spotkanie Wszystkim a zwłaszcza Wilmie-miło było poznac warszawiankę aaaaa i bym zapomniał dzięx za przejażdżkę Twoją S8 :polew: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 01:54_________________________________________________ Danke [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 21:44_________________________________________________Dla wszystkich kobiet co były na spocie ... (oprócz Tomka) jedna z moich ulubionych , jak jestem w " tym miejscu " .... [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:21_________________________________________________A to mój nr. ONE Top One - Ciao Italia (Opole 92) - a tu troszkę nowsza wersja i prosiłbym , żeby to wszyscy "męscy użytkownicy" puścili swoim połowicom ... ( będzie święty spokój ) :naughty: - A tu coś od "starego" ( czyli mnie ) , kobiety to lubią .... ( boli pipka :gwizdanie: )[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:24_________________________________________________ Widza Robercik ,że prawdziwy z Ciebie diskopolomen :kox: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 01:56_________________________________________________Jesteś szalona rządzi-zwłaszcza na weselach [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 01:58_________________________________________________ Wez kurtawe następnym razem :> :>[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 01:59_________________________________________________pisałem Robcio ,że Jestes szalona rządzi-zwłaszcza na weselach [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 02:03_________________________________________________cosik sie p.....doli ten opis-raz wszystko widac ,a raz same cyferki [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 02:05_________________________________________________ dosc tego kompa trza isc nyny :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na momencik przed pracą -widzę że 800 też pękło :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 21:27_________________________________________________ ok czyli dopisujemy do listy dwie osoby Ja też jak zawsze będę -z córką (jeszcze ani jednego nie opuściłem :cool1:)
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie drapac się tu znowu :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja też narazicho
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
badboy jak tam porównanie Audi i bety? :gwizdanie: Robercik
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no jasne że przywieziesz musisz :gwizdanie: a co nam jeszcze przywieziesz :gwizdanie: Czyżby wygraną 700-etną strone ? :gwizdanie: