Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tylko który? :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tomek bo nie Jestes w AXA Pochwol sie ile to na rok [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:09_________________________________________________ Nie raz To co chwilę wjedziesz komuś w d*pę , bo MOC będzie z Tobą To nie Jedz nigdy przede mną :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:01_________________________________________________To kup słabsze auto jak nie potrafisz okiełznać tej MOCY A Ty się nigdy nie Spieszyłes? :gwizdanie: :> Jak już byda zmieniac to na mocniejsze a nie na słabsze [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:04_________________________________________________Teraz mi się marzy S4 albo od razu RS4 najlepiej w cabrio
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jechałem za nim od swiateł-a zdupił to koles ,co jechał przed nim,on na szlag a mi na abeesie brakło z pół metra może mniej-przez moc Zresztą sam powiedział potem,że sam rano by wjechał w kogos tylko uratowal sie prawa strona pobocza i stwierdził,że to chyba taki dzień dzisiaj
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wszystkiego nie Jestes w stanie przewidziec-każdy jest tylko człowiekiem :gwizdanie: I czasem jest biometr niekorzystny :>[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:50_________________________________________________ PANY PISZCIE BO CHCA WYGRAC TA KUMULACJA -1000 :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No i tu teraz sam siebie wkopałeś jakim jesteś kierowcą ( nie chcąc podważać nikogo umiejętności ) :gwizdanie: ---niegrzecznym Jakbym nie miał umiejętnosci i nie posmakował jazdy 2,8 to bym go nie kupił -Od czasu jak 1 raz przejechałem sie bmką z takim motorem 10 lat temu chyba -to mi się cały czas marzyło,aż się spełniło
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tu się nie liczy silnik , pojemność , moc itp. ... tylko umiejętności :tongue4: Jak wdepniesz za mocno,żeby za kimś szybko swiatła przeskoczyc ,a ten przed Tobą na szlag zahamuje to Ci nic nie pomoże [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:39_________________________________________________Robert im więcej umfali za kółkiem tym większe doswiadczenie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No a jak to wygląda właśnie z tą rezygnacją , podobno teraz można złożyć wniosek w ostatni dzień ( kiedyś trzeba było miesiąc przed końcem umowy ) [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:31_________________________________________________ Ja się niczym nie chwalę , mówię jak jest Zdziwiłbyś się Po prostu mam czasami cufal :> Wsiednij do 2,8 i skończą się cufale
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No a jak to wygląda właśnie z tą rezygnacją , podobno teraz można złożyć wniosek w ostatni dzień ( kiedyś trzeba było miesiąc przed końcem umowy ) Jak się nie mylę to 1 dzień przed,ale to Ci wszystko w poniedziałek powiedzą
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Toś doj**ał Po prostu potrafię jeździć No jak babcia z DE Liczą się umiejętności , to że ktoś 12 lat ( ~ 250 kkm ) jeździ bez najmniejszej stłuczki o czymś świadczy Ze Jestes ostrożny :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert jak się z AXA Dogodosz to yno Podjedziesz do PZU rezygnacja na pismie dostarczyc i gotowe a nowo polisa dostaniesz poczta
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Bo ześ kolegów wciągnył od osoby mosz 10% zniżki Jakby tak było to AXA by mi dopłacała Ni ma tak dobrze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert a Ty mi krzinka tyskigo a i tak Bydziesz na ++++
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:good: :>[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:18_________________________________________________ A Ty tam się nie liczysz ... my nie mamy babci co nam co miesiąc € wysyła :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To krupnika w Realu kupisz Już się w lodówce chłodzi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jo też dostana bon na 50 zeta sadexo -jak Przejdziesz [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Tych bonów to w sumie by się z 10 już nazbierało i wszyscy nadal w Axa W tym roku jo też porównywoł u innych i ni ma lepszej opcji za ta kasa,taki wypas.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To się załatwia przez telefon lub neta ,nikaj nie Musisz jezdzic[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:12_________________________________________________ O każdej porze-tylko nie wiem ,czy Ci teraz wyliczy ktos -Spróbowac Mogesz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Patrz j.w. [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:07_________________________________________________Jo był XXX lat w PZU,potem w Link4 a teraz już drugie auto w Axa [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:09_________________________________________________A jak żech ubezpieczoł Audica-moje drugie auto {miałem jeszcze wtedy escorta cabrio} to wyliczyli mi na dzień dobry 80% zniżki -poważnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 17:03_________________________________________________Pany z innej beczki. Przedwczoraj przyszło mi nowe OC do płacenia ( od jakoś 12 lat jestem cały czas w PZU bez żadnej kolizji itp. , zniżkę mam max. - 60% ) w zeszłym roku płaciłem jakoś ~ 230 zł na pół roku , w tym roku mam do zapłaty 320 zł :wallbash: Zastanawiam się nad zmianą ubezpieczyciela bo PZU konkretnie przygrało w c**ja z tą ceną , w czym wy się ubezpieczacie ? W necie sprawdzałem na takim kalkulatorze OC z AXA i wyszło mi OC na pół roku 200 zł , a OC + AC 430 zł ( wkład własny 2k ) , jest to możliwe że OC + AC było by takie tanie ? [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 21:59_________________________________________________ Wszystkim niespiącym Robert Wal do AXA-jo,cało moja familia i chyba z 10-ciu kumpli z roboty przeszło.Na dzień wczorajszy gośc wyliczył mi polisę na mojego-556 zeta -OC,NW+ASSISTANCE-w razie kolizji-auto zastępcze na 3 dni itp,itd Jak napisza Ci numer mojej polisy ,na który się Powołasz to Masz jeszcze dodatkowy rabat w płaceniu-od 50-100 zł 19522 to numer do AXA -Powołaj się na ten NR.AA/1851437/00 Piotr Dorabiała Srawdz ile Ci wyliczą
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artur pare godzin temu widziałem pod "nie dla idiotów"niebieskiego avanta SR ,na klapie miał 2,4 [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 23:09_________________________________________________http://www.milanos.pl/vid-32184-Zagraniczny-Wipeout.html -pozwoliłem sobie podpatrzec i podzielic się z Wami filmikiem od "Krycha" z Battalionu --za***isty :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 23:32_________________________________________________k. wa umarli [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 00:04_________________________________________________To nie 1000 strona tylko 990 :polew: [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 00:05_________________________________________________sie zbliza[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 00:05_________________________________________________ narka sam ze soba nie bede pisał :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak najbardziej jestem za ... tylko , żeby za chwilę nie brakło :gwizdanie: Dobra niech stracę mi też 1 sztuka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiem,żartuję -jak patrzę do czego zmierza dzisiejsza motoryzacja-nowinki techniczne ,to wszystko sprowadza się do tego ,żeby kierowca wsiadł i nacisnął ENTER :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tomek ja bym też jedną sztukę wziął Może zamówisz i się podzielimy przesyłką ( na razie było by nas trzech ) Widze ,ze Nadrabiasz spam a po ile to było?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
noooo o wilku mowa była [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:58_________________________________________________