Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. na chwilka przed robota
  2. To już Twój wybór :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:32_________________________________________________ Burżuje biercie przykład z kolegi zamiast grubo kasa PZU oddawac :gwizdanie: 19522 to numer do AXA -Powołajcie się na ten NR.AA/1851437/00 Piotr Dorabiała -Sprawdzcie różnice :naughty: i przeliczcie ile za to idzie wyrezac w Waszych brykach [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:34_________________________________________________ Spierda..m do roboty kur.a pierwsza szychta po 2 tygodniach L4 masakra :hi:
  3. [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:27_________________________________________________ Umowa OC w PZU wypowiedziana To trza potym wypic
  4. na chwilka przed robotą
  5. Wczoraj mi się nie udało wejsc Dzięki również za wczorajszego spota
  6. PZU to juz dawno została tylko legenda [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:07_________________________________________________
  7. tez na chwilka podjada[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:01_________________________________________________ no ciekawe wszystko możliwe ,tylko po co przepłacac??/ :gwizdanie:
  8. spamery :decayed: [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 15:54_________________________________________________ czyli [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 15:56_________________________________________________Tomasz ,Artur a Wy gdzie ubezpieczacie fury?
  9. :hi: :hi: :hi: Wszystkim też [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:57_________________________________________________ale my tego naspamowali :polew:
  10. no to dobranoc jak tak Chcecie :> to nie otworzę następnego
  11. http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=l4uinof2iqyg&asrc=fa miód malina
  12. Robert myslałem ,że jeszcze po Leszku wypijemy
  13. No gadałem kto bogatemu zabroni , tamta była za coś koło yno 37 k € a to już szczegół-za 5 lat jak będę wymieniał niunie będzie tańsza :>
  14. no co Ty ? No teraz się nie wypieraj :gwizdanie: :kox: :tongue4: :polew: :polew:
  15. Robert Tys tam Pisoł -kto bogatymu zabroni......-MARZYC :> Kiedys marzyłem o cabrio i było cabrio-co prawda escort,ale Schumacher Edition ,potem marzyłem o 2,8 i jest 2,8 tak że....Uwierz w marzenia i sam je spełniaj :naughty: :>
  16. Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 czemu nie :gwizdanie: Pomyliłem się o jedno zero -10 000 :polew: to dopiero równa cyfra :gwizdanie: ale chyba będziemy mieli koło 40-dziechy jak coś takiego będzie się zbliżało Jak znajdziemy jeszcze pare lasek jak WILMA i nikt ICH nie wyrzuci to szybko pojdzie :> Nikt jej nie wyrzucił Jest dalej na forum ale po prostu tu nie zagląda :gwizdanie: ;( Wimo Wróc!!!!
  17. Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 czemu nie :gwizdanie: Pomyliłem się o jedno zero -10 000 :polew: to dopiero równa cyfra :gwizdanie: ale chyba będziemy mieli koło 40-dziechy jak coś takiego będzie się zbliżało Jak znajdziemy jeszcze pare lasek jak WILMA i nikt ICH nie wyrzuci to szybko pojdzie :>
  18. to było jak w loterii sms -kto bliżej pełnej minuty-sekundy? Po prostu Artur był szybszy sie ma te 2.5 nie w tym Arturku :>
  19. Jo też z żalu :decayed:
  20. No nie było Ci to pisane i tela no :gwizdanie: :gwizdanie: Miołech zostac tak jak Ty na ostatnim Leszku-a tak to musza z żalu jeszcze jednego otworzyc :gwizdanie: :polew:
  21. Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 czemu nie :gwizdanie: Pomyliłem się o jedno zero -10 000 :polew:
  22. to było jak w loterii sms -kto bliżej pełnej minuty-sekundy? Po prostu Artur był szybszy
  23. na 1002 i reszta też i z Gorzyc nie wychodzimy :polew:
  24. Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000
  25. Pioter my się nie gniewamy , byle postawisz Jo nie wygroł :tongue4: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.