Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na chwilka przed robota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To już Twój wybór :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:32_________________________________________________ Burżuje biercie przykład z kolegi zamiast grubo kasa PZU oddawac :gwizdanie: 19522 to numer do AXA -Powołajcie się na ten NR.AA/1851437/00 Piotr Dorabiała -Sprawdzcie różnice :naughty: i przeliczcie ile za to idzie wyrezac w Waszych brykach [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:34_________________________________________________ Spierda..m do roboty kur.a pierwsza szychta po 2 tygodniach L4 masakra :hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:27_________________________________________________ Umowa OC w PZU wypowiedziana To trza potym wypic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na chwilka przed robotą
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wczoraj mi się nie udało wejsc Dzięki również za wczorajszego spota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
PZU to juz dawno została tylko legenda [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:07_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tez na chwilka podjada[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:01_________________________________________________ no ciekawe wszystko możliwe ,tylko po co przepłacac??/ :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
spamery :decayed: [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 15:54_________________________________________________ czyli [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 15:56_________________________________________________Tomasz ,Artur a Wy gdzie ubezpieczacie fury?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: :hi: :hi: Wszystkim też [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:57_________________________________________________ale my tego naspamowali :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to dobranoc jak tak Chcecie :> to nie otworzę następnego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=l4uinof2iqyg&asrc=fa miód malina
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert myslałem ,że jeszcze po Leszku wypijemy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No gadałem kto bogatemu zabroni , tamta była za coś koło yno 37 k € a to już szczegół-za 5 lat jak będę wymieniał niunie będzie tańsza :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no co Ty ? No teraz się nie wypieraj :gwizdanie: :kox: :tongue4: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert Tys tam Pisoł -kto bogatymu zabroni......-MARZYC :> Kiedys marzyłem o cabrio i było cabrio-co prawda escort,ale Schumacher Edition ,potem marzyłem o 2,8 i jest 2,8 tak że....Uwierz w marzenia i sam je spełniaj :naughty: :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 czemu nie :gwizdanie: Pomyliłem się o jedno zero -10 000 :polew: to dopiero równa cyfra :gwizdanie: ale chyba będziemy mieli koło 40-dziechy jak coś takiego będzie się zbliżało Jak znajdziemy jeszcze pare lasek jak WILMA i nikt ICH nie wyrzuci to szybko pojdzie :> Nikt jej nie wyrzucił Jest dalej na forum ale po prostu tu nie zagląda :gwizdanie: ;( Wimo Wróc!!!!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 czemu nie :gwizdanie: Pomyliłem się o jedno zero -10 000 :polew: to dopiero równa cyfra :gwizdanie: ale chyba będziemy mieli koło 40-dziechy jak coś takiego będzie się zbliżało Jak znajdziemy jeszcze pare lasek jak WILMA i nikt ICH nie wyrzuci to szybko pojdzie :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to było jak w loterii sms -kto bliżej pełnej minuty-sekundy? Po prostu Artur był szybszy sie ma te 2.5 nie w tym Arturku :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jo też z żalu :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No nie było Ci to pisane i tela no :gwizdanie: :gwizdanie: Miołech zostac tak jak Ty na ostatnim Leszku-a tak to musza z żalu jeszcze jednego otworzyc :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 czemu nie :gwizdanie: Pomyliłem się o jedno zero -10 000 :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to było jak w loterii sms -kto bliżej pełnej minuty-sekundy? Po prostu Artur był szybszy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na 1002 i reszta też i z Gorzyc nie wychodzimy :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pioter my się nie gniewamy , byle postawisz Jo nie wygroł :tongue4: :gwizdanie: