Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Aa aa aaa to przez to tak Fandzolisz :polew: :>[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 23:54_________________________________________________To zdrówko
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobra , dam Ci 15 minut Czyżbys jechoł na przełaj przez pola?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no masakra :>[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 23:46_________________________________________________Musiałbys na total chipsa podjechac najpierw
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pioter dej se licznik skalibrować :gwizdanie: Standart 16 nawet w zimie :gwizdanie: Chociaż z drugiej strony na Twoich 13" wszystko możliwe [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 23:41_________________________________________________ nie wierza Do 250 spokojnie by się bujnął na dłuższym odcinku chyba że z górki było :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 23:42_________________________________________________Roberto , jak nie Wierzysz ,to Siednij Cie przewieza [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 23:44_________________________________________________Pojadymy na a4
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dobra km/h jak chodzi o scisłosc A licznik dobrze pokazuje
-
[B5 1Z] Hamulce zaświeciła się kontrolka ABS-u
2 dni temu miałem wymieniony czujnik ABS-u,a dzisiaj przy dużej prędkosci znowu zaswieciła kontrolka ABS z ASR i zgasła dopiero po kilkudziesięciu kilometrach,po wyłączeniu silnika Oco chodzi?Nie mam prawej kratki w zderzaku-może to miec wpływ na czujnik?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ponownie nowy rekord za kółkiem 242
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert jak skonczy padac jeszcze roz se Umyj
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Czytam i nie mogę uwierzyc jakie jaja Macie po wymianie springów-chodzi o podnoszenie po jakims czasie.Jakis czas temu zapakowałem Kpl.Sparco niebieskich na oryginalny zawias.Siadło w sam raz ok 40 mm a la s-line wygląda i kompletnie nic się nie zmienia od założenia ,a jezdzi się super Przy wymianie springów mechanio wsadził jeszcze nowe odboje z tyłu i nic Ciekawi mnie co się u Was stało
-
[ALL B5] GAZ
Twoja sprawa ,jak jestes bogaty to płac Ja tam wole oszczędną szybką jazdę :gwizdanie: Ciekawe jak litr podskoczy do 7 zeta
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 14:34_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81fc97bd929d8f0f.html to jest ta Candy za 100,lub 2 litry Stock-a
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
letko nie bydzie :bicz3: Kara dla Ciebie,za to Żeś wogóle TICO zakupił :polew: Tera Mosz skutki :gwizdanie: poza bezawaryjnością same minusy strefa nie-kontrolowanego zgniotu kończy się na tylnych szybkach [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:51_________________________________________________Spadam do wyra
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Zacny felunek Sprawdzałeś opony na ceneo.pl?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
letko nie bydzie :bicz3: Kara dla Ciebie,za to Żeś wogóle TICO zakupił :polew: Tera Mosz skutki :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A ja Twoją,albo taką jak Twoja chyba przedwczoraj,niedaleko szpitala na Orzepowickiej.Nie wiem ,czy to Ty Arek prowadziłeś,w każdym razie gośc w ciemnych [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:36_________________________________________________ koło 17-18 bardziej przed 17:00 ta jechała po buty z córką a ja musiałem fyrlać w padace Kara musi byc :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A kaj stoła? W komisie?--- Bo dzisiaj postawili na polu -blisko Roberta jedna na niemieckich,żółtych tabulach ,wyglądała z drogi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja ,to je to,yno 4,2 w benz :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 20:19_________________________________________________ :polew: [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 20:20_________________________________________________Wiesiek oglądaliscie ta Audica z Zebrzydowickiej w realu?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w końcu swój chłop :wink4: a jak [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 17:03_________________________________________________Tomasz ,to teraz Mosz wypas jak pieron ,ale lepsze to niż seicento [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 17:11_________________________________________________- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arku wizytówki trza załatwic z zaproszeniem na spota,z wolnym miejscem na wpisanie daty ,no i zostawiac za wycieraczką Wtedy rybnicki rozrosnie sie momentalnie [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 16:03_________________________________________________ Bo świat jest mały-zawsze to powtarzam [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 16:04_________________________________________________Jedzie ktos przez Elektrownie na Rybol?Muszę odebrac fure z warsztatu na Chabrowej.Wczoraj zaswieciła się kontrolka ABS-u i trakcji.- [B5 AAH] 2.8 V6 30V i 12V jak to jest?
A ja do Twojego się podłączę-moja łyka przy mojej nodze 15 gazu ,w zimie i latem na klimie 16.Znajomy w quattro z tiptronikiem 18-19 [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 16:48_________________________________________________A Macie cos na temat ALG?Typu żywotnośc,usterki.porównania z innymi 2,8 193 PS?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
trzeba werbować ludzi :> ,Ale tych drugich to ja zaprosiłem :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ta ja byłem 18:20 i nie było nikogo Endriu ,bo spot był na 17-ą trza czytac :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 15:16_________________________________________________A na spocie było więcej nowych twarzy niż starych :> [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 15:18_________________________________________________4,5 nowych wozów,Wiesław,Ariel,Krzysztof A6,jo,jeden kolega chyba na chwilke juz był kiedys-taką niebieską jak Arka [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 15:26_________________________________________________2 nowe wozy to znajomi Prezesunia [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 15:28_________________________________________________Sprzedam pralkę na chodzie Candy CI 537 T za 100 pln- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
DZIĘKI WSZYSTKIM :notworthy: ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________ [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:56_________________________________________________- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na chwilka[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 10:59_________________________________________________Trza do Katowic śmigac - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście