Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzięki [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:23_________________________________________________ A kogo lubisz ? Chińczyków ? to LINGLONGI
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robercik spasuje to do mijego? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e20a2381c1d4b2a4.html Chodzi przynajmniej o zaczepy etka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A jak w tym wszystkim wypadają LG? Bo też nie są drogie [tv]
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak tu pusto[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 22:53_________________________________________________http://www.racingforum.pl/AUDI-S4-B5-50-TFSI-t82131.html :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 02:37_________________________________________________ :> http://www.fotowpada.pl/displayimage-toprated-0-37.html
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
, Miron to jaka ostateczna cena?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Moje najnizsze spalanie -7,4 na trasie-test-do 120 km/h +kilka wdepnięc do 160 -ale to był pierwszy dzien zakupu ze szwagrem na ogonie,w mega chójow..ch warunkach[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:48_________________________________________________ narazicho jadę do córki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przemek to ,albo Jezdzisz bardzo ekonomicznie,albo w większości na trasie Moja oska bierze przy mojej nodze 15-16 gazu na benzynie po 400 km było 12,5 srednio
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[quote name=robert. mosz te BBC Konw...coś tam ??? [/quote] Top Gear leci też na BBC Entertainment codziennie-a tego jeszcze mi nie zakodowali jak Knowledge
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
,ni ma tego złego.....Jestes bogatszy w nowe doswiadczenia Arturo :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jeżeli o mnie chodzi mto oczywiscie 3,0 V6
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[quote name=robert. [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:23_________________________________________________235 bo takie mam , a nie wiem czy dwóch nowych nie kupić , dwie mam za***iste jeszcze a trzy takie na jeden sezon. Będzie się coś działo jakbym założył z przodu 235/45 R 17 a z tyłu 225/45 R 17 ??? Nie będzie przypadkiem ESP świrowało ??? Robert mi ESP swirowało na winklach ,ale przód miałem 205,a tył 225 .W Twoim przypadku,przy Twojej spokojnej jezdzie nie będzie raczej problemu-tylko te szersze oczywiscie na tył
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 15:58_________________________________________________ Kumpel z roboty też w tym dniu ,za to samo zapłacił
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
też sie ogolic i naszykowac narka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No,to udanej imprezy-a na baniok se Wypij Czym sie Zatrułes,tym sie Lecz :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To zes sie Endriu nachapoł Musza powykrecac kaloryfery i inne metalowe rzeczy jak tela płacą
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No to ładny syf musioł być na placu jak za tela złomu było Kur.a a może przy okazji pomyłkowo swoja bryka Oddoł??? :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak z Nowin do roboty jezdziłem to też rano bułki albo kołoczki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zapewne w Zebrzydowicach koło szkoły bingo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a z adwokatem jeszcze nie próbowałem -chyba dopiero w robocie ,może z Krupnikiem jak dobrze pójdzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nawet wiem w którym sklepie -stałem w kolejce za Marzeną :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:47_________________________________________________z marmeladą jest lepszy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czas na mnie :hi: Roberto [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 21:24_________________________________________________Arturo Czesc i :hi: Pa- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Godzine temu musiałem jechac szybko do praktikera kupic baterie i wymienic bo uchwyt szczelił ,ale juz opanowane [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 21:22_________________________________________________ No i zaraz Wilma wpadnie No Wszyscy czekają na NIĄ z utęsknieniem :naughty: :naughty:Będzie więcej do nadrabiania- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Widza ze Tomcio brygadzista sie zjawił w koncu :> - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście