Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. dzięki [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:23_________________________________________________ A kogo lubisz ? Chińczyków ? to LINGLONGI
  2. Robercik spasuje to do mijego? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e20a2381c1d4b2a4.html Chodzi przynajmniej o zaczepy etka
  3. A jak w tym wszystkim wypadają LG? Bo też nie są drogie [tv]
  4. jak tu pusto[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 22:53_________________________________________________http://www.racingforum.pl/AUDI-S4-B5-50-TFSI-t82131.html :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 02:37_________________________________________________ :> http://www.fotowpada.pl/displayimage-toprated-0-37.html
  5. , Miron to jaka ostateczna cena?
  6. Moje najnizsze spalanie -7,4 na trasie-test-do 120 km/h +kilka wdepnięc do 160 -ale to był pierwszy dzien zakupu ze szwagrem na ogonie,w mega chójow..ch warunkach[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:48_________________________________________________ narazicho jadę do córki
  7. Przemek to ,albo Jezdzisz bardzo ekonomicznie,albo w większości na trasie Moja oska bierze przy mojej nodze 15-16 gazu na benzynie po 400 km było 12,5 srednio
  8. [quote name=robert. mosz te BBC Konw...coś tam ??? [/quote] Top Gear leci też na BBC Entertainment codziennie-a tego jeszcze mi nie zakodowali jak Knowledge
  9. ,ni ma tego złego.....Jestes bogatszy w nowe doswiadczenia Arturo :>
  10. Jeżeli o mnie chodzi mto oczywiscie 3,0 V6
  11. [quote name=robert. [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:23_________________________________________________235 bo takie mam , a nie wiem czy dwóch nowych nie kupić , dwie mam za***iste jeszcze a trzy takie na jeden sezon. Będzie się coś działo jakbym założył z przodu 235/45 R 17 a z tyłu 225/45 R 17 ??? Nie będzie przypadkiem ESP świrowało ??? Robert mi ESP swirowało na winklach ,ale przód miałem 205,a tył 225 .W Twoim przypadku,przy Twojej spokojnej jezdzie nie będzie raczej problemu-tylko te szersze oczywiscie na tył
  12. [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 15:58_________________________________________________ Kumpel z roboty też w tym dniu ,za to samo zapłacił
  13. też sie ogolic i naszykowac narka
  14. No,to udanej imprezy-a na baniok se Wypij Czym sie Zatrułes,tym sie Lecz :>
  15. To zes sie Endriu nachapoł Musza powykrecac kaloryfery i inne metalowe rzeczy jak tela płacą
  16. No to ładny syf musioł być na placu jak za tela złomu było Kur.a a może przy okazji pomyłkowo swoja bryka Oddoł??? :polew:
  17. Jak z Nowin do roboty jezdziłem to też rano bułki albo kołoczki
  18. Zapewne w Zebrzydowicach koło szkoły bingo
  19. a z adwokatem jeszcze nie próbowałem -chyba dopiero w robocie ,może z Krupnikiem jak dobrze pójdzie
  20. Nawet wiem w którym sklepie -stałem w kolejce za Marzeną :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:47_________________________________________________z marmeladą jest lepszy
  21. Czas na mnie :hi: Roberto [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 21:24_________________________________________________Arturo Czesc i :hi: Pa
  22. Godzine temu musiałem jechac szybko do praktikera kupic baterie i wymienic bo uchwyt szczelił ,ale juz opanowane [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 21:22_________________________________________________ No i zaraz Wilma wpadnie No Wszyscy czekają na NIĄ z utęsknieniem :naughty: :naughty:Będzie więcej do nadrabiania
  23. Widza ze Tomcio brygadzista sie zjawił w koncu :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.