Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. Moze Robercik tez bedzie chętny -to by my se mini wuszt-spota zrobili [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:31_________________________________________________ O 22 to w robocie musze byc :gwizdanie:
  2. A z czago te wuszty?Z potrąconej sarenki? [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:26_________________________________________________jak na małym spotowym tesco to ok. 1 kilo na skosztowanie jak bedzie dobre darmowa reklama na forum od nas :gwizdanie:
  3. Sam Robiłes?
  4. dobranoc
  5. Roberto
  6. Cytat: Arturoo Dzisiaj o 21:08 pochwal się- foty please naughty Tylko link do aukcji, ale jest OK exclam1 http://otomoto.pl/bmw-320-d-kozak-bezwypadkowy-C17774514.html Wiesław spoko wozik-Jakbym nie kupił a4 to kupiłbym taka-oczywiscie 2.8
  7. :polew: -nieeeee znam to z autopsji-jak za dużo ,to występują błędy w pisowni :decayed: :decayed: :gwizdanie:
  8. ide po bronka,bo się skończył,no i zapalic :beer1:
  9. Arturku ,a Ty dzis też cosik popijasz? ---"task",czy Ci się palce omskły na klawiaturze? :polew: sory ,że się czepiam
  10. To znaczy,że pospotowa impra się udała :good:
  11. Robercik jjak ,tam ,jeszcze Cię trzimie?? :naughty:
  12. :polew: :polew: :polew: Z córką tylko w soboty jestem :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:12_________________________________________________ Już to pisałem :gwizdanie: :>
  13. BT-to ja chyba sam na spota przyjadę
  14. hejka Arturo
  15. [quote name=blant88 http://otomoto.pl/audi-inny-60-oryginal-polskie-tablice-C2589831.html[/url] Zastanawiam się,czy go nie kupic [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:04_________________________________________________ Jak się nie mylę w niedzielę 27-go
  16. [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 20:48_________________________________________________ A nie chce przypadkiem płatnosci przez Western Union?????? :naughty:
  17. również dzięx wszystkim za spota Jeszcze ani jednego nie opuściłem-jako jedyny [br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 23:13_________________________________________________ To wiem ale jakie paliwo dokupić :?: Jak to jakie????? Krupnik [br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 23:14_________________________________________________Jak tam Chopy Walicie do basa? :decayed: Chętnie bym podjechał do Jejkowic
  18. [quote name=H4mm3R Nie, wracaliśmy z Raciborza z Arturem i wiozłem go pod Magro A Ty z początku nie wiedziałeś czemu Ci ta A6 awaryjnymi mruga [/quote] ---- Od razu się kapnąłem że to Ty po wyglądzie auta,rejestracji i ramce a4 klub pl. [br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 12:55_________________________________________________na razie ide rower napompowac i w koncu spac
  19. Tomasz gdzie to Jechałes wczoraj?na Gliwice? [br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 12:47_________________________________________________ To Pitniesz na spota :>
  20. po robocie dopiero[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 12:45_________________________________________________Ja umyje brykę przed,albo na spocie
  21. [quote name=wiesiek3d Odczujesz ,szczególnie w deszczu. Kup se Fuldy mam już w 3 aucie i jest OK [/quote] Fuldy też ok. Stosunkowo tanie klasa średnia-Mam 2 szt na lato .od nowosci i nie narzekam tanio kupione [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:42_________________________________________________ spadam do roboty narka
  22. Dunlopy Bierz smiało,tak jak Pirelli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.